Łudogorec – Valencia 0:3 (koniec) | Porto – Napoli 1:0 (koniec) | Basel – FC Salzburg 0:0 (koniec)
Alkmaar – Anży 1:0 (koniec) | Lyon – Vik. Pilzno 4:1 (koniec) | Sevilla – Real Betis 0:2 (koniec)
Tottenham – Benfica 1:3 (koniec) | Juventus – Fiorentina 1:1 (koniec)
Sevilla FC
0:2 (0:1)
Real Betis Balompié
Czwartek 13.03.2014, 21:05 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sewilla • Liga Europy UEFA

Betis zatem ma solidną zaliczkę przed rewanżem na własnym boisku. Ja już dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje do portalu Lajfy.com. (22:59:45)

Byliśmy świadkami znakomitego meczu. Zwłaszcza w pierwszej połowie tempo było zawrotne. Po przerwie wyglądało to nieco gorzej, chociaż kilka akcji mogło się podobać.

I kończy to spotkanie pan Cüneyt Çakır! Można powiedzieć, że to gospodarze atakowali, a bramki strzelali zawodnicy Betisu. O ile jednak w pierwszej połowie wyglądało to nieźle dla Sevilli, o tyle po przerwie zdecydowanie spuścili oni z tonu.

90+6
    Żółta kartka za odepchnięcie rywala dla Figueirasa.

90+5
    Zagranie do boku w kierunku Baptistao, lecz bardzo przewidywalnie dla obrońców Sevilli.

90+5
    Vadillo faulowany przez Fernando Navarro czterdzieści metrów od bramki Beto.

90+4
    Nieudana próba podcinki Gameiro na linii pola karnego. Wciąż jednak przy piłce gospodarze.

90+3
    Efektowna interwencja "szczupakiem" Fazio. Uprzedzony Sevilla.

90+2
    Vadillo skutecznie powstrzymał Reyesa na linii pola karnego. Zagranie na pograniczu faulu. Od bramki rozpocznie jednak grę Adan.

90+1
    Kolejne dośrodkowanie w pole karne, lecz na wyraźnym spalonym złapany Bacca.

90+1
    SZEŚĆ minut doliczonych do drugiej połowy. Sporo było przerw w grze.

90+1
    Od autu Betis.

90
    Gra wznowiona. Momentalnie stracili piłkę zawodnicy Sevilli.

89
    Pomoc medyczna na murawie. Coraz bardziej wściekli są gospodarze.

89
    Ucierpiał Adan przy jednej z interwencji. Nie podoba się to kibicom.

88
    Dobre dośrodkowanie, ale udało się wybić piłkę z pola karnego gościom.

88
    N'Diaye faulował Reyesa w bocznym sektorze boiska. Tym razem przy piłce sam poszkodowany.

87
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Rakiticia. Jeszcze faulowany był Adan. Od bramki golkiper Betisu.