Boston – Carolina 5:1 (koniec) | Philadelphia – Pittsburgh 4:0 (koniec)
5:1 (1:0, 1:0, 3:1)
Carolina Hurricanes
Sobota 15.03.2014, 18:00 • TD Garden, Boston • National Hockey League

Dziękuję za uwagę i zapraszamy na inne relacje na lajfy.com! (20:56:07)

Boston dzięki temu zwycięstwu i porażce Pingwinów 0:4 z Philadelphią, ma już 3 punkty przewagi nad tymi pierwszymi w Konferencji Wschodniej.

Przy stanie 2:1 wydawało się, że zespół gości jest w stanie wyrównać i doprowadzić do dogrywki, ale dwie szybkie bramki podcięły im skrzydła i nie potrafili już więcej zagrozić bramce Johnsona.

Boston Bruins pewnie pokonuje zespół z Karoliny Północnej 5:1. Na listę wpisali się Lucic, Kelly, Krug oraz dwukrotnie Iginla. Dla gości bramkę honorową zdobył Sjomin. Bardzo dobrze spisał się dzisiaj Johnson, który wybronił 29 z 30 strzałów.

60:00

59:50
    Gol dla Bostonu!
    Torey Krug! Nie mają litości gracze z Bostonu! Strzelał z niebieskiej Torey Krug i zdobywa piątą bramkę dla swojego zespołu. Wściekły na siebie Ward.

59:32
    Wbił krążek do strefy ataku Hamilton i spróbują jeszcze gospodarze zdobyć 5-tą bramkę.

59:00
    Została jeszcze jedna minuta.

58:15
    Nie potrafią nic zrobić goście, wiedzą, że przegrali i będą się już tylko chyba bronić.

56:24
    Gerbe wyszedł 1 na 1 z Johnsonem, ale trafił w słupek!

57:20
    Próbują jeszcze goście.

56:30
    Zamknięci w swojej tercji goście.

55:40
    Rozbite huragany całkowicie oddały inicjatywę gospodarzom.

54:51
    Strzela Campbell, ale broni Ward.

54:20
    W szoku zawodnicy gości, wydawało się, że są na dobrej drodze, by zdobyć drugą bramkę, ale nagle stracili 2!

53:01
    Znowu Iginla i kolejna bramka dla Bostonu! Dwie bramki w 12 sekund!

52:49
    Parę podań i mamy bramkę! Soderberg, Hamilton i bramkę zdobywa Kelly!

52:00
    Krążek po strzale jednego z zawodników trafił Boychuka, który wrócił na lodowisko po tamtym strzale, a teraz znów upadł.

51:47
    Ogromne zamieszanie pod bramką Johnsona, ale udało mu się zamrozić gumę!

51:13
    Przed bramką stał Iginla i powinien wbić ten krążek na 3:1, ale nie udało mu się!

50:35
    Trener Bostonu domaga się kary dla huraganów, ale dalej gramy 5 na 5.

50:33
    Ucierpiał w tym starciu Boychuk, który przewrócił się i uderzył w bandę.

50:33
    Bójka zawodników za bramką Johnsona.

50:13
    Wyszli z akcją gospodarze 2 na 1, ale wrócili gracze huraganów i nie udało się im oddać nawet strzału!

50:55
    Jeszcze 30 sekund gry w przewadze huraganów.

49:25
    Wcześniej próbował Nash po podaniu Erica Staala, ale dobrze broni bramkarz gospodarzy.

49:25
    Zamknięci w swojej tercji gospodarze. Mrozi gumę Johnson.

48:23
    Kara mniejsza dla Smitha i w przewadze goście.

47:07
    To powinna być bramka! Wyszli z kontrą zawodnicy gospodarzy, ale nie potrafili wbić krążka do bramki Warda! Bartkowski podawał Erikssonowi, ale ten nie potrafił wbić krążka.

46:57
    Zatrzymał gumę Ward i wznowienie blisko jego bramki. Wcześniej po zderzeniu z zawodnikiem z Bostonu stracił krążek Jeff Skinner. Zatrzymał go Hamilton, ale nic nie stało się zawodnikom.

45:34
    Próbują ciągle goście zdobyć drugą bramkę. Próbował Loktjonov.

44:47
    I mecz jakby rozpoczął się od nowa. Huragany chcą zdobyć drugą bramkę.

43:53
    Po strzale Sjomina krążek odbił się od jednego z zawodników Bostonu i wpadł do bramki Johnsona!

43:51
    Wznowienie obok bramki Johnsona.

43:08
    W posiadaniu krążka są goście i będą chcieli spróbować swojego szczęścia.

42:16
    Próbowali wcześniej gospodarze, ale nie udało im się zdobyć bramki. Teraz broni Ward i mamy wznowienie w tercji obronnej huraganów.

41:30
    Bergeron schodzi z ławki kar, szanse na lodzie wyrównane.

41:00
    Zgubili krążek goście i znów muszą wejść do tercji ataku.

40:20
    Na spalonym Huragany.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Zespół z Karoliny Północnej rozpocznie trzecią tercję z przewagą jednego zawodnika, na ławce kar pozostanie Patrice Bergeron.

Trzecia tercja rozpocznie się około 19:58.

Po dwóch tercjach gospodarze prowadzą w liczbie oddanych strzałów 30:22. Carolina Hurricanes nie potrafi znaleźć sposobu na świetnie grających hokeistów z Bostonu, którzy są na najlepszej drodze do przedłużenia swojej serii zwycięstw.

Boston Bruins prowadzi zasłużenie 2:0. Znowu byli drużyną, która dominuje i na dodatek powiększyli swoje prowadzenie po bramce Iginli. Gracze z Karoliny Północnej mają i tak dużo szczęścia, że broniący Ward zatrzymał większość strzałów zawodników z Bostonu, a przepuścił jedynie 2 strzały.

40:00
    Koniec drugiej tercji.

39:59
    Dotrwali do końca gospodarze i koniec drugiej tercji.

39:25
    Patrice Bergeron fauluje Erica Staala i mamy karę 2-óch minut!

38:59
    Eric Staal nie był w stanie pokonać Johnsona.

38:42
    Znowu Johnson.

38:27
    Sjomin i... broni Johnson!

37:25
    Strzelcem bramki Iginla. Wygrał starcie przy bandzie Lucic, podał do Krejcziego, który oddał krążek Lucicowi, ten podał zza bramki Hurricanes swojemu koledze, a Iginla nie miał problemów, by zmieścić krążek w bramce Warda!

36:35
    Znowu broni Ward! Próbował Campbell!

36:11
    Z niebieskiej Soderberg, ale kolejny raz Ward. Ależ bombardowany jest dzisiaj bramkarz Hurricanes.

35:50
    Znów próbował Bergeron, ale nie trafia.

35:27
    Bronią się goście.

34:44
    Aktywny dzisiaj Bergeron znów daje o sobie znać, ale na posterunku Ward.

34:25
    Próbował teraz Krug, ale broni Ward.

34:07
    Kara mniejsza dla Hainsy'ego za faul na Marchandzie. W przewadze gospodarze.

33:56
    Kontra 3 na 2, Bergerand do Marchanda, ale nie ma bramki.

32:58
    Strzelał z prawej strony Murphy, ale dobrze broni niezawodny dzisiaj Johnson.

32:00
    J. Staal próbował oszukać bramkarza gospodarzy.

31:02
    Teraz Gerbe, ale nie udało się zawodnikowi Hurricanes zdobyć bramki.

30:57
    Na spalonym gracze Carolina Hurricanes.

30:40
    Próbował Soderbergh, ale łapie znów gumę Ward.

30:12
    Łapie Ward i mamy przerwę reklamową.

29:55
    Smith próbował swojego szczęścia, ale broni dobrze Ward.

29:05
    Mieli teraz szansę gospodarze, ale broni Ward! Próbował strzelec pierwszej bramki Lucic.

28:10
    Próbowali teraz coś zdziałać gracze Bostonu.

27:33
    Muszą znowu wprowadzić krążek do tercji ataku goście po tym jak go zgubili.

27:28
    Wjechał do tercji obronnej gospodarzy Alexander Semin, oddał strzał, ale dobrze broni Johnson.

26:35
    Przejęli goście krążek w strefie ataku, ale natychmiast go tracą.

26:08
    Nie potrafią stworzyć składnej akcji hokeiści Carolina Hurricanes.

25:20
    Znów próbowali gospodarze, ale radzą sobie w obronie zawodnicy Carolina Hurricanes.

24:50
    Zgubili krążek w ataku gracze Bostonu.

24:01
    Wjechał sam do tercji ataku Eric Staal, ale osamotniony nie mógł nic zrobic.

23:15
    Wygrywają wznowienie gospodarze i to oni zaczną akcje.

22:56
    Jeff Skinner strzela na bramkę Bostonu, ale broni Johnson.

22:10
    Zakręcił się za bramką Johnsona Murphy.

21:25
    Grają po 4 oba zespoły. Na ławce Bergeron i E. Staal.

21:15
    Błąd defensywny Bostonu i mogło być 1:1!
    Miał swoją szansę Eric Staal.

21:00
    Dobra gra gospodarzy, oddali 2 strzały, ale nie zagroziły bramce Warda.

20:01
    Zaczynamy! Wznowienie dla gości.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Druga tercja rozpocznie się około 19:05

Zawodnicy z Bostonu oddali 16 strzałów przy 9 zawodników Carolina Hurricanes.

Zostańcie z nami na kolejne tercje! lajfy.com

Koniec pierwszej tercji. Jak na razie gospodarze prowadzą 1:0 po bramce Lucica w 16 minucie. Boston Bruins są drużyną lepszą i zasłużenie prowadzą. Oddali więcej strzałów i dłużej utrzymywali się przy gumie. Mogli prowadzić już kilkoma bramkami, ale Ward robi wszystko co może, by do tego nie doprowadzić.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:59
    Huknął teraz Chara, ale nie ma bramki.

19:56
    Nie trafił w krążek Bergeron, a to mogła być bramkowa kontra gospodarzy! Wznowienie przed bramką Warda.

19:41
    Wybijają krążek spod swojej bramki zawodnicy z Bostonu, wznowienie blisko bramki Johnsona.

18:40
    Wyszli z kontrą gospodarze po zaciętej walce pod bandą blisko bramki Johnsona, ale nie udało im się oddać strzału.

18:05
    Próbowali wrzucić gumę do tercji ataku gospodarze, ale łapie krążek Ward.

17:32
    Blisko gospodarze zdobycia drugiej bramki! Paille nie trafił w krążek przed Wardem, a to mógł być gol!

16:40
    Próbują dalej gospodarze, ale teraz krążek wpadł w ręce Hurricanes.

15:28
    Gol dla Bostonu! Zdobywa bramkę Lucic!
    Akcję 3 na 2, strzelał Krejczi i bronił Ward, ale krążek spadł niespodziewanie obok Lucica, który wpakował gumę do pustej bramki!

15:20
    Zgubili w ataku krążek goście.

14:58
    Znów Bartkowski i znów broni Ward. Kolejna szansa.

14:54
    Broni strzał Bartkowskiego Ward i mamy wznowienie dla gospodarzy.

14:39
    Szukał swojej okazji Tlusty, ale nie udało mu się oddać strzału.

14:14
    Łapie krążek Ward i zaczynamy akcję gości.

13:45
    Zamknęli w strefie obronnej gospodarze gości.

12:40
    Szukali Smitha koledzy z drużyny, ale ten nie zdołał dojść do krążka przed bramką Warda.

11:52
    Uspokajają grę goście.

11:29
    Walka o gumę pod bandą.

10:58
    Wygrane wznowienie przez gości, ale wybijają krążek i wracamy znów do ich tercji obronnej.

10:48
    Mrozi krążek Ward, czas na przerwę reklamową.

10:30
    Próbowali gospodarze rozpocząć składną akcję, ale przejęli gracze Hurricanes krążek.

09:50
    Wyszedł z kontrą Bergeron, ale nieczysto trafił w krążek.

09:35
    E. Staal próbował pokonać Johnsona, ale ten łapie krążek.

09:30
    Już 5 na 5.

09:09
    20 sekund gry w przewadze zostało gościom.