MKS Zagłębie Lubin
26:33 (13:20)
Zepter KPR Legionowo
Sobota 15.03.2014, 19:00 • Hala SP nr 14, Lubin • Orlen Superliga mężczyzn

KPR zdeklasował Zagłębie! Przed meczem chyba nikt by się nie spodziewał, że ten mecz zakończy się wygraną gości. Ba, wysoką wygraną gości – drużyny zamykającej tabelę. Jednak udało im się i okazują tera swoją radość w kółeczku na środku parkietu. Dziękuję Państwu za obecność i zapraszam na inne relacje w serwisie www.lajfy.com. (20:37:15)

60
    Koniec meczu. (26:33)

60
    Piękny lob Gumińskiego zamieniony na gola! (26:33) (25:33)

59
    Dwie minuty kary dla Titowa. Chwilę po tym gol dla Zagłębia! (25:33) (25:33)

58
    Titow rozgrywa dzisiaj niesamowity mecz! (24:33) (24:32)

58
    Czerwona kartka dla Szymyślik (MKS Zagłębie Lubin). (24:32)

57
    Gol Gumińskiego z rzutu karnego! (24:32) (24:32)

57
    Pomiankiewicz strzela bramkę! (23:32) (23:31)

56
    Puszczają nerwy zawodnikom Zagłębia. (23:31) (23:31)

55
    Również Palucha przez dwie minuty nie zobaczymy na parkiecie! (23:31) (23:31)

55
    Na dwie minuty z parkietu wylatuje Bałwas. (23:31) (23:31)

54
    Ale nie cieszyli się długo zawodnicy lubińskiego zespołu. Gola dla gości. (23:30) (23:30)