Łowicz – Znicz 0:2 (koniec) | Limanovia – Wigry 2:0 (koniec) | Stal M. – Olimpia Z. 1:3 (koniec)
Limanovia Limanowa
2:0 (0:0)
Wigry Suwałki
Niedziela 16.03.2014, 15:002 Liga Wschodnia

Zwycięstwo Limanovii z trudnym przeciwnikiem w trudnych warunkach pogodowych cieszy zarówno piłkarzy jak i kibiców. Po pierwszej wyrównanej połowie i takim samym początku drugiej Limanovia wyszła na prowadzenie, utrzymywała wynik, a w samej końcówce podwyższyła. Drużyna gości rozegrała dobre zawody, jednak to gospodarze wracają z tego pojedynku z tarczą.
    Dziękuję za wspólne śledzenie relacji. (16:58:46)

90+2
    Starają się zmniejszyć stratę goście lecz ich wysiłki spełzają na niczym.

90
    Arbiter dolicza minimum trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

88
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Żebrowski, na boisku pojawia się Kamiński.

88
    Gol dla Limanovii!
    Po podaniu Piwowarczyka i okiwaniu dwóch obrońców strzela Grzegorz KOMOREK.

87
    Piwowarczyk dośrodkował z lewego skrzydła lecz nie miał kto zamknąć tego podania.

86
    Skoncentowani w obroni Lmanowianie, pośpiech ze strony gości.

84
    6 minut przed końcem spotkania Limanovia prowadzi z zespołem Wigry Suwałki, czy zdoła utrzymać ten wynik, lub go podwyższyć?

81
    Zmiana w drużynie Limanovia Limanowa: z boiska schodzi Pyciak, na boisku pojawia się Komorek.

80
    Zmiana w drużynie Limanovia Limanowa: z boiska schodzi Pietrzak, na boisku pojawia się Kmiecik.

79
    Jak wiatr napierali teraz gospodarze, interwencje obrońców wybawiły zespół z opresji

76
    Kulewicz leży na murawie trzymając się za czoło, interwencja sztabu lekarskiego nie jest jednak konieczna.

73
    Po rzucie wolnym spowodowanym przez Piwowarczyka piłka wrzucona w pole karne, skad wybija ją obrońca.

70
    Kontra za kontrę- kończą się one jednak w okolicy środka boiska.

67
    Niebezpieczne zacgowanie obrońców drużyny gości i blisko przejecia piłki w polu karnym rywala był Jacek Pietrzak.

66
    Strzał z rzutu wolnego wykonywany przez zawodnika Limanovii minimalnie obok bramki.

65
    Pyciak wycięty równo z murawą przez zawodnika gości przed własnym polem karnym.

63
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Jeromienko, na boisku pojawia się Michałowski.

60
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Radzio, na boisku pojawia się Romachów.

59
    Strzał Kulewicza obroniony- dobija Paweł PYCIAK i mamy bramkę!

58
    Zmiana w drużynie Limanovia Limanowa: z boiska schodzi Serafin, na boisku pojawia się Piwowarczyk.

56
    Potknął się Arkadiusz Serafin i nie wykorzystał dobrego podania kolegi, które mógł zamienić nawety na bramkę.

53
    Momentami huraganowy wiatr zrywa się nad stadionem Limanovii i to najciekawsze, co możemy zaobserwować w tej drugiej połowie.

50
    Lewą stroną starają się przedrzeć gospodarze- bezskutecznie.

47
    Napór drużyny gości, którzy już od początku drugiej połowy starają się przejąć kontrolę nad spotkaniem.

46

Pierwsza połowa to chęć zdobycia bramki widoczna u obu drużyn, które miały swoje szanse- czegoś jednak brakowało by piłka zatrzepotała w siatce. Siąpiący deszcz i bradzo mocny wiatr z pewnością nie pomagają zawodnikom, kibicom zaś fundują swietne, nieprzewidywalne widowisko.
    Wszyscy jesteśmy ciekawi jak będzie wyglądała druga połowa na którą już teraz serdecznie zapraszam.

45
    Jacek Pietrzak ruszył prawym skrzydłem w widowiskowym rajdzie i...

42
    W natarciu zawodnicy drużny gości, nastawienie na grę z kontry zawodnicy Limanovii.

39
    Szalejący na lewym skrzydle Mackiewicz uderzył po raz kolejny i kolejny raz niecelnie.

36
    Wiatr płata figle- z pozoru niegroźna akcja gospodarzy mogła zakończyć sie bramką gdyby nie interwencja Salika.

35
    Zdecydowany napór w w drugiej części spotkania ze strony gospodarzy, większość akcji przeprowadzanych jest lewą stroną.

31
    Swoich sił z dystansu próbował Skiba, nie przyniosło to jednak żadnego wymiernego efektu.

28
    Wiatr jest tak silny, że bramkarz gości ma problemy z wznowienim.

25
    Obie drużyny walczą o uzyskanie przewagi w środkowej części boiska. Dużo gry górą, co w niesprzyjajacych warunkach (mocny wiatr) może przynieść niespodziewane efekty.

22
    Strzał z kilku metrów broni Stonicki!

18
    Z lewego sektora boiska rzut wolny zablokowany przez obrnców wykonywał Mackiewicz.

15
    Serafin wykonując rzut rożny oddaje piłkę partnerowi, który próbował przelobować bramkarza gości.

13
    Deszczowa pogoda zeycdowanie pozytywnie wpływa na widowiskowość wślizgów, których długość oscyluje teraz w granicach kilku metrów.

11
    Skiba z 16 metrów minimalnie obok bramki!

10
    Pierwsze dziesięć miniut tego spotkania to brak wi-fi a także kilka sytuacji dla obu drużyn na mokrym boisku.

6
    Żółtą kartkę otrzymał Jeromienko (Wigry Suwałki).

1

Limanovia Limanowa: W. Sotnicki- D. MAjcer, R. Kulewicz, A. Garzeł, M. Niechciał, P. Pyciak, P. Czajka, Ł. Pietras, A. Serafin, A. Skiba, J. Pietrzak
    Rezerwowi: D. Bomba, B. Hudecki, M. Sadio, J. Downar-Zapolski, J. Piwowarczyk, R. Komorek, G. Kmiecik

Wigry Suwałki: K. Salik- M. Żebrowski, A. Bogusz, K. Wenger, A. Atanackowić, T. Tuttas, K. MAckiewicz, P. Luksys, V. Jeromienko. S. Radzio, T. Porębski
    Rezerwowi: A. Olszewski, M. Romachów,J. Kamiński, A. Pomian, D. Michałowski, P. KArłowicz, R. Wesołowski.

Sytuacja w lidze:
    Limanovia Limanowa- 9. pozycja (spadkowa), 27 punktów na koncie, stosunek bramkowy to 18:22.
    Wigry Suwałki- 4. pozycja, 33 "oczka", stosunek bramkowy to 27:21.

Drużyna, która wygra przesunie się na wyższą pozycję, obie drużyny mają o co walczyć. Jednego możemy być pewni- emocji w tym meczy nie zabraknie.

Przyjrzyjmy się bliżej osiągnięciom gospodarzy. W ostatniej kolejce drużyna z Limanowej uległa Garbarni Kraków 0:1. Krakowska drużyna zakończyła tym samym passę meczów bez porażki Limanovii.

Ostatnie spotkanie drużyny z Suwałk to zwycięstwo nad Radomiakiem Radom 2:1.
    Wcześniejszy mecz rozgrywany z drużyną Świtu Nowego Dworu Mazowieckiego zakończył się bezbramkowym remisem.

Niedzielne popołudnie piętnastego marca to ekscytujący czas dla zawodników i kibiców obu drużyn występujących w tym spotkaniu. To niezwykle ważny mecz dla z punktu widzenia obu składów. Gospodarze walczą o utrzymanie, goście o awans.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.