Kraków – PA Nova Gliwice 3:2 (koniec) | Bochnia – Tryńcza 0:2 (koniec) | Ruda Śląska – Łęczyca 1:2 (koniec)
Rekord – Wieliczka 0:2 (po dogrywce) | PA Nova Gliwice – Bochnia 5:2 (koniec) | Kraków – Tryńcza 2:4 (koniec)
Ruda Śląska – Rekord 3:4 (koniec) | Łęczyca – Wieliczka 3:2 (po dogrywce)
koniec po dogrywce
Rekord Bielsko-Biała
0:2 (0:0)
MKF Solne Miasto Wieliczka
Niedziela 16.03.2014, 12:00 • Hala sportowa, Łęczyca • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-18

Koniec spotkania! Solne Miasto Wieliczka wygrywa po dogrywce 2:0 ! (13:06:13)

28:10
    Gol dla Wieliczki!

Kamil KŁOSOWSKI przerwał akcję Rekordu, od razu strzelił i trafił niczym Artur Siódmiak!

27:38
    Rożny dla Rekordu. Przycisnęli piłkarze z Bielska.

26:48
    Musiał strzela tuż obok bramki!

26:20
    Strzelał z pola karnego Ślęczka – daleko od bramki. Rekord w piątkę w polu

25:34
    Rekord bez bramkarza. Świetne wstrzelenie z lewej strony, brakło dynamiki Bernatowi!

25:01
    Uderzenie Kubicy – Kłosowski łapie.

24:38
    Strzał Kubicy, na aut zbija Kłosowski

24:17

Kamil CZAJKOWSKI w ekspresowym tempie zdobywa prowadzenie dla swojej drużyny!

25
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

Połowa dogrywki trwa 5 minut.

Pierwszy mecz w turnieju zakończony bezbramkowym remisem. Czeka nas dogrywka, a po niej ewentualne rzuty karne!