Trabzonspor – Kasımpaşa 0:0 (koniec)
Trabzonspor
0:0 (0:0)
Kasımpaşa SK
Piątek 21.03.2014, 19:00 • Hüseyin Avni Aker Stadyumu, Trabzon • Turecka Süper Lig

Koniec meczu! Po dziewięćdziesięciu minutach Trabzonspor bezbramkowo remisował z Kasimpasą! (20:54:22)

90+2
    Druga żółta kartka dla zawodnika Kasimpasy! Sancak osłabia swoją drużynę w doliczonym czasie gry.

90+1
    Zmiana w drużynie Kasimpasy. Za Adema na murawie melduje się Aktas.

90
    Żółtą kartką upomniany został zawodnik Trabzonsporu, Akbas.

90
    Dwie minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

89
    Końcówka spotkania. Zupełnie nic się nie dzieje na boisku.

86
    Żółtą kartką upomniany został zawodnik Kasimpasy, Sancak.

84
    Trabzonspor teraz przejął inicjatywę w tym spotkaniu. Teraz dośrodkowanie do Yavru, który minął jeszcze dwóch rywali, ale uderzając trafił wprost w obrońcę.

81
    Na pozycji spalonej złapany został jeden z zawodników Kasimpasy.

80
    Zmiana w drużynie gospodarzy. Na Janko na murawę wchodzi Yavru.

79
    Kolejna zmiana w drużynie przyjezdnych. Za Malkiego na murawie melduje się Colak.

75
    Zmiana w drużynie gości. Za Viudeza na murawie melduje się Torun.

74
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika Trabzonsporu! Tym razem upomnianym nią został Olcan.

72
    Żółtą kartką upomniany został zawodnik Trabzonsporu, Aykut.

71
    Pierwsze uderzenie gospodarzy od piętnastu minut! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do futbolówki przed polem karnym doszedł Aygunes, ale piłka po jego strzale zamiast w bramce, to wylądowała na trybunach.

70
    Korner dla gospodarzy.

69
    Trabzonspor w ogóle przestał istnieć w tym spotkaniu. Zawodnicy gospodarzy mają problem z wyprowadzeniem piłki.