Chelsea – Arsenal 6:0 (koniec) | Cardiff – Liverpool 3:6 (koniec) | Everton – Swansea 3:2 (koniec)
Hull – West Bromwich 2:0 (koniec) | Man City – Fulham 5:0 (koniec) | Newcastle – Crystal Palace 1:0 (koniec)
Norwich – Sunderland 2:0 (koniec) | West Ham – Man Utd 0:2 (koniec)
Norwich City
2:0 (2:0)
Sunderland A.F.C.
Sobota 22.03.2014, 16:00 • Carrow Road, Norwich • Angielska Premier League

Gospodarze pewnie ogrywają Sudnerland i oddalają się od strefy spadkowej. Goście nic dzisiaj nie pokazali i mimo gorszej gry Norwich w drugiej połowie nie byli w stanie tego wykorzystać. MVP dla Tettey'a, który zdobył niezwykłej urody bramkę.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (17:56:39)

90+4
    Jeszcze świetna obrona Mannone. Za chwilę sędzia zakończy mecz.

90+2
    Alonso zagrywa piłkę ręką, a jako że miał już kartkę na swoim koncie, zostaje odesłany do szatni.

90+2
    Świetna interencja Yobo przerywa crossowe podanie Alonso. Corner dla gości.

90+1
    4 minuty dłużej potrwa to spotkanie decyzją arbitra.

90
    Alonso wdał się w drybling z dwoma rywalami, ale chyba przeliczył swoje możliwości w tej sytuacji.

89
    Ostatnia zmiana w tym meczu. Redmond zmienia Hoolahana.

88
    Olsson indywidualną akcją na lewej stronie dał swojej drużynie rzut rożny.

87
    Elmandera zmienia B. Johnson.

86
    Widać zmęczenie na twarzach zawodników Norwich, którzy już nie forsują tempa.

85
    Altidore dość przypadkowo doszedł do piłki na 10. metrze, ale został zablokowany przez Bassonga.

84
    Bardzo mocny strzał Snodgrassa minimalnie ponad poprzeczką bramki strzeżonej przez Mannone.

83
    Krótkie rozegranie i seria podań między piłkarzami miejscowej ekipy. Na końcu faulowany na 24. metrze Hooper.

82
    Bassong wywalczył rzut rożny dla drużyny gospodarzy.

81
    Bardsley ukarany kartonikiem za groźny faul.

79
    Podanie na wolne pole do Boriniego, który przegrał pojedynek biegowy z Ruddym, a na dodatek faulował.

77
    Alonso zostaje ukarany żółtą kartką.

77
    Znowu aktywny na prawej flance Snodgrass i po raz kolejny zabrakło dokładności w ostatniej fazie.

76
    Dwójkowa akcja Martina i Snodgrassa. Zabrakło jednak dokładnego podania w kierunku ustawionego na 6. metrze Elmandera.

75
    Ładna akcja Norwich i szybka wymiana podań na prawej stronie. Na końcu z 18 metrów strzelał Hoolahan, ale broni to Mannone.

72
    Przewinienie Snodgrassa w ataku. Od rzutu wolnego grę wznowi Mannone.

71
    Roszada także w szeregach gospodarzy. Hooper za van Wolfswinkela.

71
    Ostatnia zmiana w drużynie Sunderlandu. Scocco w miejsce A. Johnsona.

69
    Snodgrass obejrzał żółtą kartkę za faul taktczny na Alonso.

68
    Dużo chaosu w środku pola z jednej i drugiej strony. Więcej fauli i strat niż dokładnych podań w ostatnich minutach.

67
    A. Johnson szukał prostopadłym podaniem Altidore'a, ale połapali się w tym defensorzy gospodarzy.

66
    Żółta kartka dla Bridcutta za wślizg w nogi rywala.

65
    Nienajlepsze dośrodkowanie i akcję będą konstruować zawodnicy Sunderlandu.

64
    Snodgrass ograł rywala na prawej flance i odważnie wbiegał w szesnastkę, ale w ostatniej chwili interweniował Brown. Corner dla Norwich.

62
    Dobra wrzutka Larssona, do piłki doszedł Brown, ale źle ją odegrał. Z kontrą ruszają gospodarze.

61
    Sędzia odgwizdał przewinienie Martina na Alonso, z czym obrońca Norwich nie może się pogodzić. Okazja dla Sunderlandu.

60
    Akcja gości prawą stroną dobrze powstrzymana przez Olssona.

58
    Yobo blokuje strzał z 18 metrów Alonso. Kolejny rzut rożny dla piłkarzy w biało- czerownych koszulkach.

57
    Bardsley włączył się do akcji ofensywnej na prawym skrzydle, ale jego dogranie przerwane przez rywali. Corner dla przyjezdnych.

56
    Podanie na prawej stronie w kierunku Boriniego, ale ten przegrał pojedynek biegowy z defensywą gospodarzy.

55
    10 minut drugiej odsłony za nami. Zdecydowanie widać poprawę w grze Sunderlandu. Zobaczymy, czy wystarczy to do zdobycia jakichś bramek.

53
    Bridcutt dostał podanie na 22. metr, więc bez chwili namysłu zdecydował się na strzał. Piłka po rykoszecie wpada w ręce Ruddy'ego.

52
    Snodgrass ostro potraktował przy linii bocznej A. Johnsona. Stały fragment gry dla gości.

51
    Najlepsza okazja na zdobycie bramki w tym meczu dla Sunderlandu! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, na 5. metrze do piłki dochodzi Brown, ale jego uderzenie w intuicyjny sposób broni Ruddy!

49
    Jeszcze corner dla Norwich, ale tym razem stanęli na wysokości zadanie zawodnicy gości.

48
    Pierwsza groźna okazja gospodarzy! Dośrodkowanie z lewej strony prosto na głowę van Wolfswinkela, którego strzał końcówkami palców broni Mannone!

47
    Howson ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na Alditorze.

46

Norwich City pewnie prowadzi na własnym boisku z Sunderlandem 2:0. Goście ani przez chwilę nie zagrozili bramce świetnie dzisiaj grających gospodarzy. Ozdobą tej odsłony był fantastyczny gol Tetteya.

Czekamy na drugie 45 minut!

45+3

45+3
    Nie spieszy się miejscowym, którzy długo utrzymują futbolówkę we własnej strefie obronnej.

45+2
    Niedokładna długa piłka na wolne pole do van Wolfswinkela. Od linii bocznej goście.

45+1
    Aż trzy minuty dolicza arbiter do czasu pierwszej połowy.

45
    Ostatnie chwile pierwszej połowy. Przy piłce Sunderland, ale trudno jest się tej drużynie przedostać pod pole karne rywali.

44
    Cattermole zameldował się na boisku. Bardzo szybka indywidualna kara tego zawodnika.

43
    Zagranie ręką Altidore. Rzut wolny dla gospodarzy.

41
    Świetna okazja Boriniego, którego uderzenie z ostrego kąta pewnie broni jednak Ruddy!

40
    Larsson w miejsce Colbacka.

40
    Pierwsza zmiana w ekipie gości. Cattermole za całkowicie dzisiaj niewidocznego Ki.

39
    Alonso przewracał się w polu karnym rywali, chcąc wymusić rzut karny, ale sędzia nie dał się nabrać.

38
    Tymczasem szykuje nam się podwójna zmiana jeszcze przed przerwą w ekipie Sunderlandu!

37
    Żółta kartka dla Colbacka za faul taktyczny.

37
    Rzut rożny dla gości. O'Shea przegrywa walkę o górną piłkę, z kontrą ruszają gospodarze, ale Colback fauluje.

36
    W posiadaniu piłki 64% do 36% na korzyść Norwich City.

35
    Zasłużone gole dla gospodarzy. Sunderland z taką grą nie ma dzisiaj szans na zdobycz punktową.

32
    Gol dla Norwich!
    Ależ bramka! Dośrodkowanie z lewego skrzydła w pole karne, tam piłkę wybijają defensorzy, ale ta spada na 30. metr do ALEXANDRA TETTEYA, który fenomenalnym volejem pokonuje Mannone!

31
    Znowu bardzo niepewnie w defensywie Brown. Tym razem jednak błędu nie popełnił.

30
    Faulowany Alonso na 35. metrze i jedna z nielicznych okazji Sunderlandu. Fatalne dośrodkowanie A. Johnsona i z kontrą ruszają zawodnicy Norwich.

29
    Blisko 30 minut czasu gry za nami. W dalszym ciągu, mimo prowadzenia, utrzymuje się miażdżąca przewaga gospodarzy.

27
    Hoolahan również próbował swoich sił uderzeniem zza szesnastki. Tym razem dość wyraźnie ponad poprzeczką.

26
    Świetne uderzenie Howsona z 20 metrów jeszcze lepiej broni Mannone!

25
    Dośrodkowanie Snodgrassa z prawej strony w kierunku van Wolfswinkela, który jednak przegrywa powietrzny pojedynek.

23
    A. Johnson popisał się świetnym, miękkim podaniem w pole karne do Boriniego, ale ten z ostrego kąta uderzył prosto w Ruddy'ego.

22
    Próbowali szybko odpowiedzieć zawodnicy Sunderlandu, ale strzał Browna bardzo niecelny.

20
    Płaska piłka z lewej strony w szesnastkę gości, błąd popełnia O'Shea i futbolówka trafia do Elmandera, a ten fenomenalnie podaje na 12. metr do ROBERTA SNODGRASSA, który pakuje ją do siatki!

19
    Dla odmiany składna akcja Sunderlandu, ale zabrakło ostatniego, dokładnego dogrania. Świetna współpraca w obronie Olssona i Ruddy'ego.

17
    Olsson dostał niezłą piłkę na lewej flance, ale dośrodkował wprost w ręce dobrze ustawionego golkipera gości.

16
    Długie podanie do Altidore, ale ten dobrze powstrzymany przez Bassonga.

15
    Niepewne wyjście z bramki Mannone, ale naprawili jego błąd obrońcy, wybijając piłkę na rzut rożny.

14
    Rzut wolny dla gospodarzy na wysokości 30 metrów po faulu Bardsleya.

13
    Długa piłka w kierunku Altidore, ale napastnik znowu przewinił.

12
    Szybka kontra Norwich. Hoolahan przełożył piłkę i oddał strzał, ale został przyblokowany. Ta wróciła jeszcze do Howsona, ale jego próbę bez problemów broni Mannone.

11
    Osamotniony w ataku Altidore walczył o futbolówkę z dwoma rywalami, ale zdaniem arbitra faulował.

9
    Jeszcze raz włączył się do akcji ofensywnej Olsson. Tym razem dogranie wprost w ręce Mannone.

7
    Olsson popędził lewym skrzydłem i dośrodkował na długi słupek. Niepewnie obrona i corner dla Norwich.

6
    Pierwsze minuty zdecydowanie pod dyktando gospodarzy. Sunderland zamknięty całą jedenastką na własnej połowie.

5
    Bassong przewinił w środku pola i od razu dostał słowną reprymendę od sędziego.

4
    Martin włączył się do akcji na prawym skrzydle i wywalczył rzut rożny. Po raz kolejny kiepskie rozegranie Snodgrassa.

3
    Snodgrass przewracany w okolicach narożnika boiska. Sam poszkodowany wrzucał piłkę ze stałego fragmentu gry, ale zrobił to fatalnie.

2
    Gospodarze grają dzisiaj na żółto- zielono. Goście z kolei w biało- czerwono- czarnych strojach.

1

Norwich City F.C.: Ruddy – Martin, Yobo, Bassong, Olsson – Snodgrass, Tettey, Howson, Hoolahan – Elmander, van Wolfswinkel

Rezerwowi: Whittaker, B. Johnson, Hooper, Bunn, Gutierrez, Becchio, Redmond

Sunderland A.F.C.: Mannone – Bardsley, Brown, O'Shea, Alonso – A. Johnson, Colback, Bridcutt, Ki, Borini – Altidore

Rezerwowi: Larsson, Celustka, Giaccherini, Vergini, Scocco, Ustari, Cattermole

Sędziowie: P. Dowd – H. Lennard, D. Eaton.

Na relację zapraszamy w najbliższą sobotę, tylko na lajfy.com!

Mecz poprowadzi P. Dowd. Na liniach pomagać mu będą H. Lennard i D. Eaton.

W poprzedniej kolejce Norwich przegrało na wyjeździe z Southampton 2:4. Sunderland z kolei zremisował bezbramkowo z Crystal Palace.

Faworytem będzie Norwich, chociaż w ostatnich 5 spotkaniach drużyna ta radziła sobie gorzej niż ich najbliższy rywal, odnosząc zaledwie jedno zwycięstwo. Sunderland dwukrotnie wygrywał, raz remisował i 2 razy schodził z boiska pokonany.

Będzie to pojedynek pomiędzy ekipami z końca tabeli. Gospodarze z 29 punktami plasują się na 15. miejscu. Goście natomiast z 25 oczkami znajdują się w strefie spadkowej, na 18. pozycji.

Przed nami 31. kolejka angielskiej Premier League. Norwich City podejmować będzie Sunderland.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.