Biełgorod – Zenit Kazaň 3:1 (koniec) | Jastrzębski – Spor Toto 0:3 (koniec)
25 22 25 25
Zenit Kazaň
1
19 25 18 17
Sobota 22.03.2014, 13:05 • Hala TVF SC Baskent Sports Hall w Ankarze • Liga Mistrzów

0:0
    Koniec spotkania! Jedynie w drugim secie Zenit Kazań potrafił przeciwstawić się rywalowi! Biełogorje Biełgorod grało na poziomie nieosiągalnym dla jakiegokolwiek zespołu! Jeżeli ta drużyna będzie psuła mniej zagrywek, niż dziś – wygra w cuglach Ligę Mistrzów! Dziękuję za uwagę i zapraszam na dalszą część weekendu z siatkarską Ligą Mistrzów! (14:59:28)

25:17
    Czwarty set skończony.

25:17
    Grozer kończy mecz atakiem bez bloku! Świetnie rozegrał Travica! Biełogorje Biełgorod wręcz rozgromiło Zenit!

24:17
    Ilinykh psuje zagrywkę. Tu już jednak nie ma emocji... Wszystko jest jasne!

24:16
    Ilinykh atakuje blok-aut i to już piłka meczowa!

23:16
    Sivozhelez wrócił na parkiet i zdobył punkt.

23:15
    Doskonały pojedynczy blok Travicy! To była ściana!

22:15
    Teraz dobrze uderza doświadczony siatkarz Zenitu.

22:14
    Zatrzymany blokiem Yakovlev! Co za gra zespołu z Biełgorodu!

21:14
    Anderson serwuje w siatkę! To już końcówka tego meczu!

20:14
    Mikhailov jeszcze podejmuje walkę.

20:13
    Tetyukhin atakuje blok-aut! Biełogorje Biełgorod, z taką grą, rozgromią każdego rywala!

19:13
    Ależ blok na Yakovlevie! Bogomolov pokazał swój zasięg w bloku!

18:13
    Po bloku rywali atakował Grozer.

17:13
    Po prostej skutecznie atakował Anderson! To była doskonała kontra!

17:12
    Atak z drugiej linii i punkt dla Zenitu.

17:11
    Tetyukhin doskonale uderzył na lewym skrzydle!

16:11
    Atakował Ilinykh. Druga przerwa techniczna w tym secie i prawdopodobnie ostatnia w tym meczu!