Saint-Étienne – Sochaux 3:1 (koniec) | Guingamp – Lyon 0:1 (koniec) | Monaco – Lille 1:1 (koniec)
AS Monaco
1:1 (1:1)
Lille OSC
Niedziela 23.03.2014, 21:00 • Stade Louis II, Monako • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Podział punktów to chyba najsprawiedliwszy rezultat tego meczu! Monaco po raz pierwszy w sezonie nie wygrywa spotkania u siebie, gdy pierwsze strzeliło gola. Na górze tabeli więc bez zmian i Monaco pozostaje na drugim miejscu, a Lille na trzecim.

To już wszystko w dzisiejszym dniu na lajfy.com! Zapraszamy do innych relacji jutro! Dobranoc. (23:00:14)

90+2
    Lille już nie będzie atakowało, tylko skupi się na obronie remisu. Monaco za to jeszcze próbuje, ale nieudolnie i chyba nic już nie zmieni się w tym meczu!

90
    Martin leży na murawie trzymając się za nogę! Chwila przerwy w grze. 2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

89
    Sporo niedokładności. Piłka ucieka od nóg piłkarzy i bardzo często następuje zmiana posiadacza futbolówki. Monaco wykazuje teraz większą inicjatywę.

88
    Obie ekipy jakby już myślały o zejściu do szatni. Może ci zmiennicy wprowadzą trochę świeżej krwi i wezmą część gry na swoje barki?

87
    Lille grało nawet dużo lepiej, ale teraz już ich gra także siadła. Balmont rozpoczyna od rzutu wolnego, ale przejmują piłkę miejscowi.

85
    Spokojnie uciekają ostatnie chwile na Stade Louis II. Wątpliwe jest, żeby ktoś nagle się przełamał i strzelił gola!

84
    Zderzenie trzech zawodników i mamy chwilę przerwy. Jest to szansa do zmiany w ekipie Lille. Strzelca bramki zmienia Rodelin!

82
    No cóż, zbliżają się ostatnie minuty dzisiejszego hitu Ligue 1. Mecz przebiega głównie w stylu "akcja za akcję". Czekamy na decydujące trafienia!

80
    Kalou fatalnie zagrywa kilka metrów od bramki Subasica! Napastnik gości powinien się zachować w tej sytuacji znacznie lepiej.

79
    Faul Balmonta na zawodniku Monaco! To chyba powinna być druga żółta kartka dla gracza Lille – sędzia jednak go oszczędza!

77
    Wchodzi ofensywny Martin w ekipie Lille! Mendes musi usiąść na ławce.

76
    Delaplace ładnie zadryblował kilku rywali w polu karnym! W końcu dołącza do akcji reszta defensorów, którzy wybijają piłkę na korner.

75
    Ten mecz jeszcze wcale nie jest przesądzony! Typowa gra na remis, ale w końcu któraś z ekip w każdej chwili może objąć prowadzenie. Kwadrans do końca meczu!

73
    Dobra interwencja Kjaera, który do spółki z partnerem powstrzymuje przed strzałem Berbatova. Rzut rożny dla Monaco!

72
    Znów uspokoiło się nieco na boisku i piłka grana jest w środkowej części.

70
    Berbatov odskakuje od Kjaera w polu karnym i daje radę oddać strzał głową! Z problemami broni Enyeama, który paruje piłkę nad bramkę!

69
    Gospodarze od dłuższego czasu przesunęli się do ofensywy! Kolejny dobry rajd, ale obrońca w ostatniej chwili wykonuje wślizg! Korner dla Monaco.