Saint-Étienne – Sochaux 3:1 (koniec) | Guingamp – Lyon 0:1 (koniec) | Monaco – Lille 1:1 (koniec)
AS Monaco
1:1 (1:1)
Lille OSC
Niedziela 23.03.2014, 21:00 • Stade Louis II, Monako • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Podział punktów to chyba najsprawiedliwszy rezultat tego meczu! Monaco po raz pierwszy w sezonie nie wygrywa spotkania u siebie, gdy pierwsze strzeliło gola. Na górze tabeli więc bez zmian i Monaco pozostaje na drugim miejscu, a Lille na trzecim.

To już wszystko w dzisiejszym dniu na lajfy.com! Zapraszamy do innych relacji jutro! Dobranoc. (23:00:14)

90+2
    Lille już nie będzie atakowało, tylko skupi się na obronie remisu. Monaco za to jeszcze próbuje, ale nieudolnie i chyba nic już nie zmieni się w tym meczu!

90
    Martin leży na murawie trzymając się za nogę! Chwila przerwy w grze. 2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

89
    Sporo niedokładności. Piłka ucieka od nóg piłkarzy i bardzo często następuje zmiana posiadacza futbolówki. Monaco wykazuje teraz większą inicjatywę.

88
    Obie ekipy jakby już myślały o zejściu do szatni. Może ci zmiennicy wprowadzą trochę świeżej krwi i wezmą część gry na swoje barki?

87
    Lille grało nawet dużo lepiej, ale teraz już ich gra także siadła. Balmont rozpoczyna od rzutu wolnego, ale przejmują piłkę miejscowi.

85
    Spokojnie uciekają ostatnie chwile na Stade Louis II. Wątpliwe jest, żeby ktoś nagle się przełamał i strzelił gola!

84
    Zderzenie trzech zawodników i mamy chwilę przerwy. Jest to szansa do zmiany w ekipie Lille. Strzelca bramki zmienia Rodelin!

82
    No cóż, zbliżają się ostatnie minuty dzisiejszego hitu Ligue 1. Mecz przebiega głównie w stylu "akcja za akcję". Czekamy na decydujące trafienia!

80
    Kalou fatalnie zagrywa kilka metrów od bramki Subasica! Napastnik gości powinien się zachować w tej sytuacji znacznie lepiej.

79
    Faul Balmonta na zawodniku Monaco! To chyba powinna być druga żółta kartka dla gracza Lille – sędzia jednak go oszczędza!

77
    Wchodzi ofensywny Martin w ekipie Lille! Mendes musi usiąść na ławce.

76
    Delaplace ładnie zadryblował kilku rywali w polu karnym! W końcu dołącza do akcji reszta defensorów, którzy wybijają piłkę na korner.

75
    Ten mecz jeszcze wcale nie jest przesądzony! Typowa gra na remis, ale w końcu któraś z ekip w każdej chwili może objąć prowadzenie. Kwadrans do końca meczu!

73
    Dobra interwencja Kjaera, który do spółki z partnerem powstrzymuje przed strzałem Berbatova. Rzut rożny dla Monaco!

72
    Znów uspokoiło się nieco na boisku i piłka grana jest w środkowej części.

70
    Berbatov odskakuje od Kjaera w polu karnym i daje radę oddać strzał głową! Z problemami broni Enyeama, który paruje piłkę nad bramkę!

69
    Gospodarze od dłuższego czasu przesunęli się do ofensywy! Kolejny dobry rajd, ale obrońca w ostatniej chwili wykonuje wślizg! Korner dla Monaco.

68
    Balmont technicznie przerywa akcję Monaco i w końcu ogląda żółtą kartkę.

68
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi James, na boisku pojawia się Dirar.

67
    Origi bez problemów mija Carvalho przy linii bocznej boiska. Dośrodkowanie Origi'ego już niezbyt celne i Subasic pewnie przechwytuje futbolówkę.

65
    Toulalan zagrywa w stronę partnera, ale jest on na pozycji spalonej – chorągiewka w górze!

64
    Od kilku minut właśnie to gospodarze więcej trzymają piłkę przy nogach. Nie przekłada się to jednak chociażby na celne uderzenia.

63
    James podłącza się do akcji ofensywnej! Świetny powrót obrońcy do linii końcowej, który przerywa akcję gospodarzy.

61
    Monaco wcale nie prezentuje się lepiej i śmiem twierdzić, że to Lille może wywieźć z Monaco 3 punkty! Musimy jednak poczekać na rozstrzygnięcia do ostatniego gwizdka sędziego.

60
    Godzina gry za nami, a wynik wciąż nie wyłania nam lepszej drużyny! Czy doczekamy się kolejnych trafień?

59
    Origi popisał się świetnym powrotem i jeszcze przed linią końcową obija piłką nogi rywala! Od bramki rozpocznie Enyeama.

57
    Lille w dalszym ciągu dąży do wyjścia na prowadzenie. Monaco praktycznie już nie stwarza sobie sytuacji w obrębie pola karnego gości.

56
    Przypomnijmy, że jest to rywalizacja drugiej oraz trzeciej ekipy Ligue 1! Stawką są ważne 3 punkty, dlatego walka będzie toczona do ostatniej minuty!

55
    Przerwany atak Lille i Kondogbia rozpoczyna kontrę swojego zespołu! Sam jednak nie radzi sobie z wyprowadzeniem ataku i potyka się w środku pola. Wciąż przy piłce Monaco.

53
    Origi do Mendesa do środka pola! Ten jednak trochę pogubił się z piłką i szybko dobiegł do niego obrońca odbierając Mendesowi futbolówkę.

52
    Nieładny faul zawodnika Lille. Monaco rozpoczyna grę od rzutu wolnego, ale jest to w środkowej części boiska – bez zagrożenia.

50
    Odpowiedź z drugiej strony boiska w wykonaniu Ocamposa! Strzał tego zawodnika jednak bez większych historii – powinno to skończyć się lepiej.

49
    Lille wróciło po przerwie tak samo nastawione, czyli ofensywnie! Świetna sytuacja w polu karnym, Delaplace wybiega sam na sam z Subasicem, ale w ostatnim momencie obrońca wykopuje piłkę!

48
    Berbatov wybiega sam na sam, ale wcześniej uniesiona chorągiewka asystenta! Na spalonym był napastnik Monaco.

47
    Balmont wywalczył wrzut z autu na prawej stronie boiska. Dość wolno rozpoczyna się ta połowa.

46
    Zmiana od pierwszego gwizdka w szykach Monaco. Ocampos zmienia Germaina.

46

Wracamy na Stade Louis II! Przed nami druga odsłona meczu!

Świetny początek meczu w wykonaniu Monaco szybko przyniósł gospodarzom bramkę w 4. minucie. Wtedy jednak miejscowi oddali inicjatywę Lille i to goście minuta po minucie stwarzali sobie więcej okazji. Origi wykorzystał tę przewagę i strzelił bramkę wyrównującą! Przed nami drugie 45 minut!

45+1

45+1
    Mieli jeszcze okazję gracze Lille z rzutu wolnego, ale zbyt długo zbierali się do rozegrania tego stałego fragmentu gry i sędzia gwiżdże po raz ostatni!

45
    1 minutę dolicza arbiter do czasu pierwszej połowy.

44
    Lille ma również przewagę w posiadaniu piłki. Kolejna świetna szansa dla Lille po akcji Kalou! Pięknym dryblingiem w polu karnym gubi obrońcę, ale zagrywa futbolówkę do przeciwnika!

43
    Kalou złapany w pułapkę ofsajdową! Gdyby napastnik nie był na spalonym to pewnie wyprowadziłby swoją ekipę na prowadzenie!

42
    Ładna akcja na prawym skrzydle zawodnika Monaco, ale jego dogranie do partnera było już ciut za mocne. Piłka opuszcza plac gry i od bramki rozpocznie Enyeama.

40
    Wchodzimy w ostatnie minuty pierwszej części gry! Wynik na tablicy po 40 minutach to 1:1! Co na to teraz gospodarze, którzy od dłuższego czasu są w defensywie!

38
    Gol dla Lille!

Lille w końcu dopina swego i zdobywa bramkę wyrównującą! Goście "rozmontowali" defensywę Monaco i podanie od Mendesa powędrowało wzdłuż pola karnego do DIVOCKA ORIGI, który pewnym strzałem pokonuje Subasica!

36
    Piłkarze coraz częściej uciekają się do przewinień. Arbiter przywołuje do siebie gracza Lille, ale obejdzie się bez kartki.

35
    Monaco powoli przechodzi znów do ofensywy. Lille się "wyszalało", także teraz czas na odpowiedź miejscowej drużyny.

34
    Kolejna żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu. Kjaer trochę mocno potraktował rywala!

32
    Rzut wolny i już do rozegrania szykuje się Balmont. Dobre dośrodkowanie w pole karne Monaco, jednak defensorzy wybijają piłkę przed szesnastkę.

30
    Balmont podaje w pole karne, ale znów niedokładnie! Szkoda, bo to byłaby świetna okazja na zdobycie bramki wyrównującej!

29
    Sędzia upomina obudwu trenerów! Chwila przerwy w meczu, ponieważ arbiter utnie sobie małą pogawędkę ze szkoleniowcami.

28
    Niestety nic takiego się nie stało i znów w posiadanie przechodzą obrońcy Lille. Spadło tempo tego meczu.

27
    Mamy stały fragment gry dla Monaco na połowie Lille. Być może gospodarze podczas gry w defensywie powiększą prowadzenie?

26
    Kolejna ofensywa Lille, ale piłka nie dociera do adresata w polu karnym! Isimat blokuje zagranie, ale goście wyraźnie atakują i zbliżają się do bramki Monaco!

24
    Zapowiadała się dobra kontra Lille, ale obrońca skraca akcję i przechwytuje piłkę! Wybija ją jednak poza linię końcową i goście wznowią grę z narożnika boiska!

22
    Na razie na szczęście dość czyste spotkanie i piłkarze niewiele się faulują.

21
    Toulalan w akcji po drugiej stronie boiska! Wyprzedza Balmonta i oddaje uderzenie w stronę bramki, ale piłka jednak leci obok słupka.

20
    Kalou ponownie uderza, ale z nieprzygotowanej pozycji – strzał obok bramki Subasicia!

19
    Lille widać, że bardzo chce i chwała im za to. Kalou zapędził się na lewej stronie boiska, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę!

17
    Balmontowi jednak nic nie będzie, ale od rzutu wolnego rozpoczynali goście. Nic z niego nie wyniknęło i było wiele hałasu o nic.

16
    Fatalne wejście przy linii bocznej w nogi Balmonta! To może być poważna kontuzja! Słuszna żółta kartka dla Eldersona Echiejile.

14
    Spokojniejszy fragment gry. Mieliśmy nadzieję, że bramka otworzy grę, ale obie ekipy prowadzą piłkę przez sporo czasu w środku pola.

13
    Kolejny korner dla gości! Dobre dośrodkowanie, ale znów zabrakło zawodnika gości, którzy podbiegłby do futbolówki.

11
    Od jakiegoś czasu Lille utrzymuje się przy piłce i Monaco nieco zepchnięte na własną połowę.

9
    Subasic zbyt późno rusza do piłki i niestety łapie ją za linią końcową. Z narożnika rozpoczną goście!

8
    Lille stara się od straty bramki odpowiedzieć, jednak przyjezdni nie mają takiej siły przebicia w ofensywie.

7
    Monaco ma kolejny stały fragment gry, dobre dośrodkowanie w szesnastkę, ale niestety nic nie wyszło z zagrania głową i obrońcy przejęli futbolówkę.

6
    No to Lille od samego początku w małych opałach! Czekamy na odpowiedź gości.

4
    Gol dla Monaco!

Monaco szybko otwiera wynik spotkania! Świetna akcja gospodarzy zaczyna się od Berbatova, który zagrywa w pole karne do Germaina! Piłka po podaniu napastnika przelatuje przez szesnastkę i dopada do niej MOUNIR OBBADI, który bez najmniejszych problemów strzela bramkę!

3
    Pierwsze minuty pod dyktando Monaco, które głównie utrzymuje się przy piłce. Gospodarze jednak wymieniają podania i właściwie na tym poprzestają.

1
    Rozpoczęli! Monaco w biało-czerwonych strojach, natomiast Lille na czarno.

1

Aktorzy dzisiejszego widowiska pojawiają się na murawie!

Jeśli Monaco wygra w dzisiejszym meczu to praktycznie zapewni sobie drugie miejsce na koniec sezonu! Natomiast nie będzie to takie łatwe, bo Lille chce gonić! Zawodnicy czekają w tunelu na wyjście na boisko!

AS Monaco: Subasic – Elderson, Carvalho, Isimat, Fabinho – Toulalan, Obbadi, Kondogbia, James – Germain, Berbatov

Lille OSC: Enyeama – Souare, Bara, Kjaer, Beria – Delaplace, Gueye, Balmont – Mendes, Kalou, Origi

Sędziowie: N.Rainville – L.Stien, F.Cano.

Szykuje się świetne widowisko, na którym nie zabraknie lajfów! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji już około 20:30!

Pozostało jeszcze sporo kolejek do zakończenia sezonu i Lille wcale nie może być pewne tego trzeciego miejsca. Za swoimi plecami mają kilka goniących zespołów, dlatego wygrana z Monaco byłaby świetnym prezentem dla nich samych.

Poprzednia kolejka przyniosła Monaco cenne, wyjazdowe zwycięstwo 3:2 nad Olympique Lyon, natomiast Lille bezbramkowo zremisowało u siebie z Nantes.

Obie ekipy plasują się na podium Ligue 1, lecz to Monaco jest na 2. miejscu z liczbą 62 punktów. Ekipy dzieli spora różnica punktowa, ponieważ Lille ma ich 53. Natomiast strata do prowadzącego PSG jest już ogromna!

Zapraszamy na relację live z hitowego meczu 30. kolejki francuskiej Ligue 1, w którym AS Monaco podejmie, na Stade Louis II, Lille OSC!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.