Parma – Genoa 1:1 (koniec) | Inter – Atalanta 1:2 (koniec) | Bologna – Cagliari 1:0 (koniec)
Sampdoria – Hellas Verona 5:0 (koniec) | Udinese – Sassuolo 1:0 (koniec) | Napoli – Fiorentina 0:1 (koniec)
Catania – Juventus 0:1 (koniec) | Lazio – AC Milan 1:1 (koniec)
UC Sampdoria
5:0 (3:0)
Hellas Verona
Niedziela 23.03.2014, 15:00 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A

Zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie, arbiter nie decyduje się na doliczenie dodatkowych minut do regulaminowego czasu gry! Sampdoria deklasuje rywala i zwycięża 5:0! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne tylko na Lajfy.com! (16:49:51)

90
    Rzut wolny dla Verony, ale piłka po bezpośrednim uderzeniu na bramkę odbija się od muru.

89
    Znakomita parada w wykonaniu da Costy ratuje zespół gospodarzy przed utratą bramki!

88
    Lopez zakręcił obrońcami Verony i wrzucił piłkę w pole karne rywali, ale świetnym piąstkowaniem piłki popisał się Rafael.

86
    Bardzo groźna akcja Verony, ale defensorzy gospodarzy w ostatniej chwili wybijają piłkę na rzut rożny.

85
    Wrzut z autu na wysokości linii środkowej dla Verony.

84
    Sędzia odgwizduje pozycję spaloną Iturbe. Gospodarze w posiadaniu piłki.

82
    Właśnie obserwujemy nudniejszy fragment meczu, piłka nie opuszcza środkowej strefy boiska, a zamiast ładnych akcji widzimy faule.

80
    Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy! Na boisku melduje się reprezentant Polski, Bartosz Salamon, który zastępuje na ostatnie dziesięć minut Palombo.

79
    Da Costa pewnie łapie piłkę po wrzutce w pole karne Sampdorii z rzutu wolnego.

78
    Dośrodkowanie Jankovicia w pole karne gospodarzy zbyt głębokie i da Costa wznowi grę z piątego metra.

77
    Lopez faulowany na lewym skrzydle blisko pola karnego i Sampdoria będzie miała okazje do dośrodkowania z rzutu wolnego.

76
    Palombo zbyt mocno zagrywał do Lopeza i piłka ląduje w objęciach Rafaela. W poczynania gospodarzy wkradł się chaos.

75
    Ostatnia zmiana w zespole gości. Toniego zastępuje Cacia.

74
    Rośnie przewaga gości, kolejny rzut rożny dla Verony po zablokowanej centrze.

72
    Bardzo dobre dośrodkowanie w pole karne gospodarzy z prawego skrzydła, ale strzał głową Luci Toniego minimalnie niecelny.