AZS UŚ – Szczecin 3:3 (koniec)
AZS UŚ Katowice
3:3 (1:0)
Pogoń '04 Szczecin
Niedziela 23.03.2014, 18:00 • Hala Sportowa Katowice-Szopienice • FOGO Futsal Ekstraklasa

Za wspólnie spedzony czas dziękujemy bardzo serdecznie i życzymy udanego wieczora! (19:47:11)

Po niesamowitym meczu i fantastycznej końcówce drużyna AZS-u UŚ Katowice ratuje remis w meczu z Pogonia Szczecin!!!!!!

38:59
    ŁUKASZ KUŚ przywraca nadzieję dla gospodarzy na minutę przed końcem meczu!

38:41
    Piąte przewinienie graczy gości.

38:17
    Gol dla Pogoni!
    Po błedzie zawodników gospodarzy piłkę do siatki pakuje MARCIN MIKOŁAJEWICZ!!! To jego setny gol w ekstraklasie!!!

37:54
    Gospodarze wycofali bramkarza i grają teraz piątka w polu. O czas prosi trener miejscowego zespołu.

37:10
    Kuś otrzymał piłkę przed polem karnym gości i huknął bez zastanowienia, ale kolejny raz dobrze broni Neagu!

36:32
    Strzał Tubackiego zblokowany i będziemy mieli rzut rożny dla gości.

35:47
    Po mocnym strzale Kubika z prawego skrzydła, futbolówka przelatuje tuż obok słupka!

35:29
    Po strzale Jasińskiego będziemy mieli rzut rożny dla gospodarzy.

35:09
    Piąte przewinienie gospodarzy.

34:41
    Po płaskim strzale z rzutu wolnego, swoją drużynę na prowadzenie wyprowadza MARCIN MIKOŁAJEWICZ!!!

34:40
    Faul gracza AZS-u UŚ i będzie rzut wolny z dobrej pozycji do strzału dla gości.

34:28
    W niemal takiej samej sytuacji jak przy strzelonej bramce, Michał Kubik przenosi piłkę nad poprzeczką.

34:00
    Po błędzie zawodników gości od autu grę rozpoczną gracze AZS-u.

33:38
    Nie wiadomo jakim cudem strzał Morgały z paru metrów obronił Neagu!!!

32:09
    Niesamowita interwencja Bednarczyka po strzale Kubika, po czym dobitka z czterech metrów Tubackiego przelatuje nad poprzeczką!!!

31:51
    Czas dla drużyny gospodarzy.

31:51
    I kolejna ofiarna interwencja defensora gospodarzy. Oni walczą dzisiaj jak lwy o korzystny wynik z ligowym potentatem.

30:52
    Kolejny raz Bednarczyk zatrzymuje strzał zawodnika gości z bliskiej odległości, po tej sytuacji jeden z zawodników gospodarzy wybija piłkę na uwolnienie.

30:28
    Po strzale z prawego skrzydła, do wyrównania doprowadza MICHAŁ KUBIK!!!

30:12
    I kolejny raz nie wiadomo jakim cudem Bednarczyk broni strzał zawodnika Portowców!

30:00
    Po trzy faule na koncie obu drużyn.

29:50
    Po nieprzepisowym zatrzymaniu rywala żółty kartonik otrzymuje Sharovara.

29:28
    Po tym kornerze nastąpiła kontra gospodarzy Paweł Barański posyła strzał tuż obok słupka bramki Neagu!

29:22
    Kolejny zablokowany strzał Geperta i korner dla gości.

28:56
    I kolejny raz próbuje Liszka, Neagu broni strzał i zbija go na kolejny korner!

28:44
    Tym razem zablokowany strzał Liszki i będziemy mieli róg dla AZS-u.

28:19
    Paweł Barański nie trafia w sytuacji sam na sam z Neagu!!!

27:59
    Strzał Jurczaka Bednarczyk paruje z trudem na rzut rożny!

27:35
    Strzał Kusia zablokowany i mamy korner dla gospodarzy. Po nim strzał oddaje Liszka, jednak piłka zblokowana minimalnie mija słupek bramki gości!

26:59
    Łukasz Tubacki uderza z dystansu, jednak kolejny raz pewnie interweniuje golkiper gospodarzy.

26:28
    Rezerwowy bramkarz gości ukarany żółtą kartką za kwestionowanie orzeczeń sędziego.

26:25
    Grzegorz Liszka faulowany i mamy drugie przewinienie gości w drugiej połowie.

25:40
    Oblężenie bramki AZS-u trwa praktycznie od początku drugiej połowy bez przerwy!

25;01
    Kubik zgrywa piłkę głową na środek pola karnego, jednak tam czujnie wyłapuje piłkę Bednarczyk.

24:08
    Zawodnik Portowców nie umieszcza piłki w bramce z trzech metrów!!!

23:45
    Po strzale zawodnika AZS-u piłka ląduje na bocznej siatce bramki Neagu!

23:35
    Sędzia upomina Jurczaka, że przy kolejnym przewinieniu otrzyma on żółty kartonik.

23:20
    Kolejny strzał Geperta zablokowany i rzut rożny dla gości.

22:36
    Tosik źle rozprowadził akcję na skrzydle i ostatecznie piłka wychodzi na aut.

22:27
    Świetny strzał Geperta z okolic czternastego metra, ale kolejny raz swoją wybitną dyspozycję potwierdza Bednarczyk!!!

22:02
    Morgała spróbował minąć rywala na prędkości, ale został dobrze zblokowany ciałem przez rywala i grę rozpocznie Neagu.

21:48
    Po nieudanej akcji gości od bramki grę rozpocznie Bednarczyk.

21:14
    Jasiński dobrze powalczył o piłkę na połowie rywala i Katowiczanie rozpoczną od autu.

20:36
    Fantastyczny strzał z dwunastu metrów Żebrowskiego i jeszcze lepsza obrona bramkarza AZS!!!

20:27
    Liszka nie dał rady dobrze wyprowadzić piłki z własnej połowy i od autu wznowią goście.

20:10
    Zablokowany strzał zawodnika Pogoni i rzut rożny dla tego zespołu.

21

Po bardzo emocjonującej pierwszej połowie spotkania AZS UŚ Katowice sensacyjnie prowadzi 1:0 z drużyną Pogoń 04 Szczecin! Trzeba przyznać, że zespół gości ma wiele sytuacji, ale póki co razi nieskutecznością. Zawodnicy gospodarzy wykorzystali jedną z nielicznych akcji i dzięki temu prowadzą do przerwy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne 20 minut tej rywalizacji!

19:49
    I jak to nie wpadło!!! Gepert znalazł się na trzecum metrze ale nie dał rady skierować piłki do bramki!

19:46
    Kolejny czas dla drużyny znad morza Bałtyckiego, na czternaście sekund przed końcem pierwszej połowy.

19:39
    Artur Jurczak fauluje rywala na połowie przeciwnika. To piąte przewinienie Portowców.

19:15
    Gepert otrzymał wspaniałe podanie przed pole karne katowickiego zespołu, ale jego płaski strzał został zablokowany.

19:02
    Na chwilę obecną oba zespoły mają po cztery przewinienia.

18:54
    Zablokowany strzał Sharovara sprzed pola karnego.

18:01
    Skuteczny, wysoki pressing graczy gości.

17:58
    Świetne podanie Geperta do Bugańskiego na lewe skrzydło i jego strzał dobrze nogami broni Bednarczyk!

16:35
    Potężny strzał Kubika sprzed pola karnego efektownie i skutecznie broni golkiper gospodarzy!

16:20
    Po wielu wymienionych podaniach na połowie rywala, goście mają korner.

15:43
    Grzegorz Liszka strzela bardzo niecelnie z prawego skrzydła.

15:34
    Skuteczna interwencja głową Jasińskiego w obronie.

15:12
    Po zablokowanym strzale zawodnika gości będzie rzut rożny dla tego zespołu.

14:26
    Po dłuższej przerwie znowu akcja gospodarzy, jednak strzał Morgały przelatuje bardzo wysoko nad poprzeczką bramki gości.

14:17
    Gepert przedarł się lewym skrzydłem i we wspaniały sposób powstrzymuje go interwencją nogami Bednarczyk!

14:07
    Bardzo dobra akcja Tubackiego i Jurczaka zakończona zablokowanym strzałem tego drugiego już w polu karnym rywali.

13:20
    Kolejny strzał Kubika przelatuje wysoko nad poprzeczką bramki Bednarczyka.

12:53
    Rzut rożny dla Pogoni Szczecin.

12:35
    Świetna kontra katowickiego zespołu i zawodnik gospodarzy uderza w interweniującego Neagu!

12:25
    I kolejna próba Michała Kubika z dystansu kończy się niepowodzeniem.

12:01
    Kolejna piękna robinsonada Bednarczyka po strzale Kubika!

11:29
    Łukasz Tosik otrzymał dobre podanie na ósmy metr i uderza z pierwszej piłki prosto w Neagu!

10:58
    Piękny strzał z pierwszej piłki Jurczaka i cudowna parada Bednarczyka! Po chwili ten sam zawodnik trafia w słupek!!!

10:33
    Bednarczyk nie miał do kogo wyrzucić piłki i w efekcie trafiła ona pod nogi rywala na połowie Szczecinian.

10:30
    O czas prosi trener Pogoni Szczecin.

10:07
    Marcin Krzywka wyprowadzał kontratak swojego zespołu, jednak zakończył to wszystko niedokładnym dośrodkowaniem.

9:42
    Łukasz Tubacki strzela obok bramki z czterech metrów!!! Piłka jeszcze po rękach Bednarczyka wychodzi na korner.

9:31
    Z autu na wysokości pola karnego rywali rozpoczną goście.

9:12
    Bardzo dobra interwencja przed własnym polem karnym Neagu.

8:10
    Po mocnych strzałach Kubika i Mikołajewicza świetnym refleksem popisuje się golkiper gospodarzy!

7:55
    I kolejne przewinienie AZS UŚ Katowice, tym razem Barańskiego.

7:42
    Zawodnicy gospodarzy mają już na koncie trzy przewinienia.

7:10
    Tym razem Jakubiak nie potrafił stworzyć dobrej sytuacji pod bramką katowickiego zespołu.

6:34
    Marcin Mikołajewicz dostał bardzo dobre podanie w pole karne rywali, ale nie zdołał oddać dobrego strzału na bramkę.

6:21
    Tubacki pogubił się w polu karnym katowickiego zespołu i grę wznowi AZS UŚ od bramki.

6:10
    Sharovara nie doskoczył do wysokiego zagrania od bramkarza i rozpocznie AZS od własnej bramki.

5:26
    Zagranie ręką Jasińskiego i będzie rzut wolny dla gości z dogodnej pozycji do oddania strzału.

4:57
    Tym razem Jasiński nie potrafi wyprowadzić piłki z własnej połowy.

4:31
    Łukasz Tosik nie dochodzi do mocnego podania od swojego bramkarza.

3:54
    PAWEŁ BARAŃSKI przejął piłkę w kole środkowym boiska, popędził na bramkę Neagu i umieścił piłkę w bramce!!!

3:23
    Nieporozumienie Kusia w ofensywnej akcji zespołu z Katowic i w posiadaniu piłki goście.

2:52
    Dobry strzał z dystansu Michała Kubika minimalnie mija spojenie katowickiej bramki.

2:30
    Zablokowany strzał Mikołajewicza z wojeja po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

2:14
    Krzywka fauluje rywala w środkowej strefie boiska.

1:59
    Morgała wyjechał z piłką poza linię boczną w ofensywnej akcji.

1:42
    Liszka udanie w defensywie. Po chwili uderza Sharovara, jednak bardzo niecelnie.

0:58
    Zablokowany strzał z dystansu Jurczaka. Piłkę spokojnie łapie Bednarczyk.

0:48
    Jasiński traci piłkę na własnej połowie boiska.

0:12
    Od środka rozpoczęli zawodnicy znad Bałtyku.

1

Na ten pojedynek zapraszamy bardzo serdecznie już w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00!

Najwięcej bramek w zespole z nad Bałtyku ma Marcin Mikołajewicz, który uzbierał do tej pory czternaście trafień. W zespole katowickim najskuteczniejszym zawodnikiem jest Kamil Kmiecik z jedenastoma bramkami na koncie.

W pierwszej rundzie obecnego sezonu, na hali w Szczecinie, lepsi okazali się tamtejsi gospodarze wygrywając 3:1. Szczecinianie przegrywali po bramce Wojtasa w pierwszej połowie, jednak w drugiej zabrali się solidnie do odrabiania strat i po bramkach Maćkiewicza, Jakubczyka i Shamotii ostatecznie zwyciężyli 3:1.

W ostatniej kolejce AZS UŚ Katowice uległ na wyjeździe GKS Tychy aż 7:1. Pogoń 04 Szczecin nie miała większych problemów z pokonaniem Clearexu Chorzów, z którym wygrała spokojnie 7:1.

Gospodarze tego pojedynku zajmują przedostatnią lokatę w ligowej tabeli, z zaledwie dziewięcioma uzbieranymi punktami. Ich rywale walczą o zupełnie inne cele i po siedemnastu rozegranych spotkaniach są na drugim miejscu z czterdziestoma oczkami.

Dawid Czempisz

Gole: 3. Barański, 38. Kuś, 39. Krzywka – 30. Kubik, 34. Mikołajewicz, 38. Mikołajewicz

Kartki:   26. Koszmider (SZC), 29. Sharovara (SZC)

AZS UŚ Katowice: Bednarczyk – Krzywka, Kuś, Liszka, Tosik, Morgała, Barański, Jasiński, Rozmus
    Pogoń '04 Szczecin: Neagu, Koszmider, Kubrak – Bugański, Tubacki, Jakubiak, Mikołajewicz, Żebrowski, Gepert, Sharovara, Jurczak, Kubik, Maćkiewicz

Sędziowie: Dariusz Złotnicki, Sylwester Baryczkowski, Katarzyna Netkowska