Almeria – Sociedad 4:3 (koniec)
UD Almeria
4:3 (1:1)
Real Sociedad
Poniedziałek 24.03.2014, 22:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Hiszpańska LaLiga

Niestety to spotkanie dobiegło końca! Niesamowite emocje na stadionie w Almerii, sytuacja zamieniała się jak w kalejdoskopie, a piłkarze zaprezentowali nie tylko świetne umiejętności piłkarskie, ale też prawdziwą męską walkę o każda piłkę! Dziękuję za śledzenie tej relacji i zapraszam na następne tylko na Lajfy.com! (23:53:47)

90+5

90+4
    Francisco Rodriguez, trener Almerii, wyrzucony przez arbitra na trybuny!

90+3
    Coraz mniej czasu pozostało gościom na wyrównanie, czy zdołają zadać jeszcze jakikolwiek cios?

90+2
    Vidal bardzo ostro potraktowany został przez Trujillo i gospodarze mają rzut wolny na połowie rywali.

90+1
    Gol dla Almerii!
    NIE DO WIARY! Piłka w polu karnym trafia pod nogi HICHAMA, który najpierw mija jednego z obrońców, a następnie uderza na dłuższy słupek nie dając bramkarzowi szans ana skuteczną interwencję!

90
    Aż cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie!

90
    Barbossa ryzykownie fauluje Carlosa Martineza w miejscu, z którego poprzednio wykonywany rzut wolny przyniósł gościom wyrównanie.

89
    Piłka nie opuszcza środkowej strefy boiska, obie drużyny nieco obawiają się podjęcia ryzyka w tych ostatnich minutach.

87
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Corona, wchodzi Hicham.

87
    De La Bella ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

85
    Gol dla Sociedad!
    To jest niesamowite, mamy remis! MARKEL BERGARA najwyżej wyskakuje do dośrodkowanej piłki i strzałem głową pokonuje bramkarza Almerii!

84
    Analogiczna sytuacja po drugiej stornie boiska. Tym razem poszkodowany był Carlos Vela i to goście staną teraz przed szansą na zdobycie gola.

83
    Corona faulowany przez rywala przy linii autowej i gospodarze będą mieli okazję do dośrodkowania w pole karne Realu z rzutu wolnego.

82
    Strzał Veli z pola karnego gospodarzy zablokowany przez jednego z obrońców i goście będą mieli z tej akcji tylko rzut rożny.

81
    Ostatnia zmiana w drużynie z Sociedad. Gonzaleza zastępuje Castro.

80
    Kontuzjowany Diaz nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce wchodzi Barbossa.

80
    Krótka przerwa w grze. Diaz nieszczęśliwie upadł na kolano i jest mu potrzebna pomoc medyczna.

79
    Diaz przewracany tuż przed polem karnym gości, ale gwizdek arbitra milczy, Od wrzutu z autu zaczną piłkarze Realu Sociedad.

Gole: 29. Diaz, 66. Verza (kar.), 71. Verza (kar.), 90+1. Hicham – 21. Vela (kar.), 58. Agirretxe, 85. Bergara

Kartki:   21. Trujillo (ALM), 62. Diaz (ALM), 72. Soriano (ALM), 73. Verza (ALM) – 65. Martinez (RSC), 70. Gonzalez (RSC), 87. Bella (RSC)

UD Almeria: Esteban – Rafita, Torsiglieri, Trujillo, Mane – Vidal, Verza, Soriano (76. Tebar), Corona (87. Hicham), Suso – Diaz (80. Barbossa)
    Zmiany: Azeez, Barbossa, Julian, Hicham, Nelson, Silva, Tebar

Real Sociedad: Bravo – C. Martinez, Gonzalez (81. Castro), I. Martinez, De La Bella – Vela, Bergara, Canales (72. Pardo), Zurutuza (73. Prieto), Griezmann – Agirretxe
    Zmiany: Ansotegi, Castro, Gorka, Pardo, Prieto, Ros, Royo

Sędziowie: Ayza – Martinez, Canales