SBPC Cup - Toruń | AUS 10 DEN: 8 POL: 6 SWE: 4 RUS: 3 LAT: 2 GER: 1 (koniec) |
wydarzenie zakończone
Speedway Best Pairs Cup - Toruń
AUS 10 DEN: 8 POL: 6 SWE: 4 RUS: 3 LAT: 2 GER: 1
Kamil Marut
Statystyki
Polska: 34
1. Tomasz Gollob (4,4,3,4,4,4) 23
2. Adrian Miedziński (3,3,0,0,-,-)6
15. Patryk Dudek (2,3) 5
Łotwa: 16
3. Kjastas Puodżuks (0,-,2,2,2,2) 8
4. Andrzej Lebiediew (2,0,0,0,-,4) 6
16. Maksim Bogdanow (2,0) 2
Dania: 37
5. Nicki Pedersen (2,4,4,3,4,4) 20
6. Niels Kristian Iversen (3,3,2,2,3,3) 17
17. Michael Jepsen Jensen
Australia: 29
7. Chris Holder (w,2,3,3,2,4) 10
8. Darcy Ward (4,4,4,4,0,3) 19
18. Cameron Woodward
Szwecja: 29
9. Andreas Jonsson (3,0,3,4,0,-) 10
10. Antonio Lindbaeck (4,3,4,3,3,3) 19
19. Peter Ljung (0) 0
Rosja: 28
11. Emil Sajfutdinow (w,2,3,4,3,4) 16
12. Artiom Łaguta (w,4,2,0,4,2) 12
20. Aleksandr Łoktajew
Niemcy: 14
13. Martin Smolinski (2,3,2,2,2,3) 14
14. Kevin Woelbert (0,0,-,0,0) 0
21. Max Dilger (0) 0
Polska: 34
1. Tomasz Gollob (4,4,3,4,4,4) 23
2. Adrian Miedziński (3,3,0,0,-,-)6
15. Patryk Dudek (2,3) 5
Łotwa: 16
3. Kjastas Puodżuks (0,-,2,2,2,2) 8
4. Andrzej Lebiediew (2,0,0,0,-,4) 6
16. Maksim Bogdanow (2,0) 2
Dania: 37
5. Nicki Pedersen (2,4,4,3,4,4) 20
6. Niels Kristian Iversen (3,3,2,2,3,3) 17
17. Michael Jepsen Jensen
Australia: 29
7. Chris Holder (w,2,3,3,2,4) 10
8. Darcy Ward (4,4,4,4,0,3) 19
18. Cameron Woodward
Szwecja: 29
9. Andreas Jonsson (3,0,3,4,0,-) 10
10. Antonio Lindbaeck (4,3,4,3,3,3) 19
19. Peter Ljung (0) 0
Rosja: 28
11. Emil Sajfutdinow (w,2,3,4,3,4) 16
12. Artiom Łaguta (w,4,2,0,4,2) 12
20. Aleksandr Łoktajew
Niemcy: 14
13. Martin Smolinski (2,3,2,2,2,3) 14
14. Kevin Woelbert (0,0,-,0,0) 0
21. Max Dilger (0) 0
1. Australia: 29+ 7 w finale i 10 pkt do klasyfikacji generalnej
7. Chris Holder (w,2,3,3,2,4) 10
8. Darcy Ward (4,4,4,4,0,3) 19
18. Cameron Woodward
2.Dania: 37+2 w finale i 8 pkt. do klasyfikacji generalnej
5. Nicki Pedersen (2,4,4,3,4,4) 20
6. Niels Kristian Iversen (3,3,2,2,3,3) 17
17. Michael Jepsen Jensen
3. Polska: 34 i 6 pkt. do klasyfikacji generalnej
1. Tomasz Gollob (4,4,3,4,4,4) 23
2. Adrian Miedziński (3,3,0,0,-,-)6
15. Patryk Dudek (2,3) 5
4. Szwecja: 29 i 4 pkt. do klasyfikacji generalnej
9. Andreas Jonsson (3,0,3,4,0,-) 10
10. Antonio Lindbaeck (4,3,4,3,3,3) 19
19. Peter Ljung (0) 0
5. Rosja: 28 i 3 pkt. do klasyfikacji generalnej
11. Emil Sajfutdinow (w,2,3,4,3,4) 16
12. Artiom Łaguta (w,4,2,0,4,2) 12
20. Aleksandr Łoktajew
6. Łotwa: 16 i 2 pkt. do klasyfikacji generalnej
3. Kjastas Puodżuks (0,-,2,2,2,2) 8
4. Andrzej Lebiediew (2,0,0,0,-,4) 6
16. Maksim Bogdanow (2,0) 2
7. Niemcy: 14 i 1 pkt. do klasyfikacji generalnej
13. Martin Smolinski (2,3,2,2,2,3) 14
14. Kevin Woelbert (0,0,-,0,0) 0
21. Max Dilger (0) 0