Man Utd – Aston Villa 4:1 (koniec) | Crystal Palace – Chelsea 1:0 (koniec) | Southampton – Newcastle 4:0 (koniec)
Stoke – Hull 1:0 (koniec) | Swansea – Norwich 3:0 (koniec) | West Bromwich – Cardiff 3:3 (koniec)
Arsenal – Man City 1:1 (koniec)
Manchester United
4:1 (2:1)
Aston Villa
Sobota 29.03.2014, 13:45 • Old Trafford, Manchester • Angielska Premier League

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:45.

W spotkaniu 32. kolejki angielskiej Premier League Manchester United zmierzy się na własnym stadionie z zespołem Aston Villi.

Oba zespoły w ostatniej ligowej kolejce doznały upokarzających porażek na własnych obiektach. Czerwone Diabły uległy City w derbach Manchesteru aż 0:3. Natomiast Aston Villa została rozbita przez Stoke City 1:4!

Czerwone Diabły to wciąż aktualny Mistrz Anglii, jednak też zespół, który plasuje się dopiero na siódmej lokacie Premier League, a do czwartego Arsenalu traci aż 12 oczek. United w przeciwieństwie do poprzednich lat jest też znacznie gościnniejsze na własnym obiekcie, gdzie przegrało ostatnie dwa ligowe mecze, a z wszystkich dotychczasowych piętnastu, triumfowało tylko w sześciu!

Drużyna Davida Moyesa w starciu z niżej notowanym rywalem będzie chciała powetować sobie kompromitującą porażkę w derbach z City. Jednak w tym sezonie Old Trafford nie jest jakąś twierdzą nie do zdobycia.

Zapraszamy na relację live z tego spotkania w portalu lajfy.com!

Manchester United F.C.: De Gea – Rafael, Jones, Vidić, Buttner – Young, Fellaini, Fletcher, Kagawa, Mata – Rooney.

Rezerwowi: Amos, Giggs, Hernandez, Carrick, Nani, Welbeck, Januzaj.

Aston Villa F.C.: Guzan – Bacuna, Vlaar, Clark, Bertrand – Westwood, Delph, Albrighton, Weimann – Benteke, Agbonlahor.

Rezerwowi: Steer, Sylla, Holt, Tonev, Bennett, Robinson, Lowton.

1

2
    Spokojny początek spotkania, gra toczy się głównie w środku boiska.

4
    Bacuna dośrodkował w pole karne, ale z małymi problemami radzą sobie obrońcy Manchesteru United.

5
    W pierwszych minutach tego spotkania lepiej prezentują się przyjezdni, United mają spore problemy z opuszczeniem własnej połowy boiska.

7
    Rafael faulował Bertranda! Grę od rzutu wolnego z okolic polaka karnego wznowi AV.

8
    Westwood wstrzelił piłkę z rzutu wolnego w pole karne, ale obrońcy United oddalają zagrożenie spod własnej bramki.

10
    Mata dośrodkował w pole karne, ale Rooney nieczysto trafił w piłkę.. Tylko na tyle było stać gospodarzy. Po chwili ponownie w posiadaniu piłki goście.

12
    Rafael faulował przed polem karnym wychodzącego na czystą pozycję Agbonlahora! Zasłużona żółta kartka dla obrońcy United!

13
    Gol dla Aston Villi!
    ASHLEY WESTWOOD uderzył świetnie, nad źle ustawionym murem! De Gea nie miał dużych szans, aby dojść do piłki!

15
    Kibice Manchesteru United są bardzo zawiedzeni.. Trybuny na Old Trafford zdecydowanie się uciszyły.

16
    Buttner został ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

17
    Clark doszedł do strzału głową w polu karnym, ale przeniósł piłkę ponad bramką.

18
    Ładna akcja gospodarzy! Young mocno dośrodkował w pole karne, ale piłkę dobrze łapie Guzan.

18
    Rooney w poprzedniej akcji zderzył się Guzanem.. Potrzebna była krótka w grze, aby bramkarz Aston Villi pozbierał się z murawy.

19
    Kolejne dośrodkowanie Young'a w pole karne, ale dobrze ponownie na 5 metrze interweniuje Guzan.

20
    Gol dla United!
    Piękna akcja Kagawy! Japończyk popędził lewą stroną boiska i dośrodkował w pole karne do WAYNE'A ROONEY'A, który strzałem głową tylko dopełnił formalności! Bardzo szybka odpowiedź Czerwonych Diabłów.

22
    Kolejna groźna akcja United! Mata zagrał przed pole karne do Rooney'a! Anglik oddał strzał, ale jego próba została zablokowana przez Clarka!

24
    Spotkanie jest bardzo wyrównane, oba zespoły starają się atakować. W ostatnich minutach jednak to gospodarze są groźniejsi.

26
    W ostatnich minutach gra się zaostrzyła, goście coraz częściej przekraczają przepisy, aby zatrzymać rozpędzonych United.

27
    Gospodarzom należał się teraz rzut rożny, ale sędzia nakazał grę od bramki..

28
    Bardzo niedokładne zagranie Buttnera do Kagawy i po raz kolejny grę od bramki wznowi Guzan.

30
    Albrighton przedzierał się lewą stroną boiska, ale był faulowany przez Fellaini'ego.

31
    Bardzo ofiarnym wślizgiem Vlaar powstrzymał Rooney'a! Napastnik Czerwonych Diabłów wyróżnia się dzisiaj bardzo na murawie.

33
    Mata zagrał w tempo do wbiegającego Kagawy w pole karne, ale w ostatniej chwili piłkę podbił Clark a ta ląduje w rękach Guzana.

35
    Sędzia ma dzisiaj sporo pracy.. ponownie faulowany był Kagawa. Jednak obyło się bez żółtej kartki.

36
    Buttner w starciu z dwójką rywali przy bocznej linii boiska zdołał wywalczyć rzut wolny.

38
    Goście mieli rzut rożny, ale nie zdołali oddać strzału w kierunku bramki. Manchester stara się uspokoić grę, rozgrywać futbolówkę w środku boiska.

40
    Vidić zagrał bardzo niecelnie i grę od wrzutu z autu wznowi Aston Villa.

42
    Kagawa świetnie przedarł się w pole karne, ale wypuścił sobie zbyt daleko piłkę i zdołali interweniować obrońcy AV.

44
    Rzut karny dla United! Bacuna faulował w polu karnym Juana Matę!

45
    Bacuna został ukarany oczywiście żółtym kartonikiem.

45
    WAYNE ROONEY uderza bardzo dobrze w prawy róg bramki Guzana! United jeszcze przed przerwą wychodzą na prowadzenie!

45+1
    Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej części spotkania.

45+3

Po pierwszej części spotkania Manchester United w pełni zasłużenie prowadzi z Aston Villą 2:1 po dwóch bramkach zdobytych przez Wayne'a Rooney'a. Na drugą odsłonę tego meczu zapraszamy za 15. minut!

46

46
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Rafael, na boisku pojawia się Carrick.

48
    Oba zespoły bardzo ostrożnie rozpoczęły drugą część meczu. Aston Villa stara się rozgrywać piłkę, gospodarze grają wysokim pressingiem.

50
    Coś nieprawdopodobnego! Westwood zagrał doskonale w pole karne do Benteke, który z najbliższej odległości fatalnie skiksował!

52
    Spotkanie może naprawdę się podobać! Gra przenosi się spod jednej bramki pod drugą!

54
    Po raz kolejny doskonałą okazję zmarnował Benteke! Albrighton świetnie dośrodkował w pole karne, napastnik AV wygrał pojedynek w powietrzu z Vidicem, ale nie trafił w bramkę!

56
    Weimann był faulowany przez Fellainiego, ale sędzia prowadzący to spotkanie nie widział tego przewinienia.

57
    JUAN MATA świetnie wykorzystał zamieszanie przed bramką Aston Villi i umieścił piłkę w siatce uderzając po ziemi nie do obrony obok Guzana!

59
    Albrighton bardzo dobrze dośrodkował w pole karne, ale tym razem Vidić zdołał uprzedzić Benteke.

61
    Fellaini znokautował w pojedynku powietrznym Vlaara! Piłkarzowi United należała się żółta kartka.

63
    Bardzo często Wayne Rooney dyskutuje z arbitrem. Napastnik United powinien jednak skupić się na grze.

64
    Bertrand został ukarany żółtą kartką za przekroczenie przepisów.

66
    United po zdobyciu trzeciej bramki cofnęli się nieco na własną połowę boiska i pozwalają rozgrywać piłkę przyjezdnym.

67
    Vidić faulował w polu karnym Benteke! Jednak sędzia nie zdecydował się wskazać na wapno!

68
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Kagawa, na boisku pojawia się Januzaj.

69
    Piękny rajd lewą stroną boiska Januzaja, który minął trójkę rywali. Zdecydował się zejść do środka boiska i oddać strzał, ale pewnie broni Guzan.

71
    Zmiana w drużynie Aston Villa F.C.: z boiska schodzi Agbonlahor, na boisku pojawia się Tonev.

72
    To powinna być czwarta bramka dla United! Jednak Rooney z bliskiej odległości trafił tylko w Guzana!

73
    Mata znalazł się na pozycji spalonej, co bardzo dobrze wychwycił arbiter liniowy.

75
    Tonev popędził środkiem boiska i i zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka powędrowała wysoko w trybuny.

76
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Rooney, na boisku pojawia się Hernandez.

77
    Kolejna niewykorzystana szansa przez Benteke! Westwood świetnie dośrodkował w kierunku holenderskiego napastnika AV, jednak ten z bliskiej odległości posłał piłkę obok bramki!

79
    Zmiana w drużynie Aston Villa F.C.: z boiska schodzi Albrighton, na boisku pojawia się Lowton.

81
    Spokojne ostatnie minuty tego spotkania, Kibice United powoli zaczynają świętować zdobycie trzech punktów w dzisiejszym meczu.

83
    Obrońcy Manchesteru United utrzymują się w posiadaniu piłki na własnej połowie boiska.

85
    Tonev dostał piłkę na lewą stronę boiska, zszedł do środka i zdecydował się na strzał! Jednak jego próba okazała się minimalnie niecelna.

87
    Bacuna bardzo mocno dośrodkował w pole karne, ale Vidić zdołał uprzedzić Benteke.

88
    Fellaini został ukarany żółtą kartką za faul w środku boiska.

90
    Clark oddał słaby strzał z dystansu – nawet interweniować nie musiał De Gea.

90+1
    Januzaj fantastycznie urwał się lewą stroną boiska, zagrał wzdłuż bramki do HERNANDEZA, który umieścił piłkę w siatce!

90+2
    Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowych 90!

90+3
    Lowton został ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

90+4

Po bardzo ciekawym spotkaniu Manchester United w pełni zasłużenie pokonał Aston Villę aż 4:1! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (15:38:12)
    Gole: 20. Rooney, 45. Rooney, 57. Mata, 90+1. Hernandez – 13. Westwood

Kartki:   12. Rafael (MAN), 16. Buttner (MAN), 88. Fellaini (MAN) – 45. Bacuna (ASV), 64. Bertrand (ASV), 90+3. Lowton (ASV)

Manchester United: De Gea – Rafael (46. Carrick), Jones, Vidić, Buttner – Young, Fellaini, Fletcher, Kagawa (68. Januzaj), Mata – Rooney (76. Hernandez).
    Zmiany: Amos, Giggs, Hernandez, Carrick, Nani, Welbeck, Januzaj.

Aston Villa: Guzan – Bacuna, Vlaar, Clark, Bertrand – Westwood, Delph, Albrighton (79. Lowton), Weimann – Benteke, Agbonlahor (71. Tonev).
    Zmiany: Steer, Sylla, Holt, Tonev, Bennett, Robinson, Lowton.