Polska – Białoruś 27:22 (koniec)
Polska
27:22 (16:12)
Białoruś
Piątek 04.04.2014, 20:40 • Hala Globus przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Lublinie • Mecze towarzyskie

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy.com! (22:13:04)

Tytuł MVP powędrował do Piotra Masłowskiego, głównie za doskonałe pierwsze trzydzieści minut

Od początku do końca drugiej połowy na prowadzeniu byli Polacy i ostatecznie dowieźli je do końca. Pewna wygrana naszych szczypiornistów staje się faktem

60
    Koniec meczu (27:22)

60
    Szmal trafiony w głowę! (27:22) (27:22)

60
    Będzie rzut karny dla Białorusi (27:22) (27:22)

60
    Jeszcze jedna obrona Szmala! (27:22) (27:22)

60
    Błąd Polaków w ofensywie (27:22) (27:22)

60
    Rozpoczęła się ostatnia minuta spotkania (27:22) (27:22)

59
    Kontra Polaków, podanie do Kostrzewy, ten jednak trafia w Mackiewicza. Od autu biało-czerwoni (27:22) (27:22)