Trefl – BBTS 3:0 (koniec) | Dafi Społem – Indykpol 0:3 (koniec) | Resovia – ZAKSA 2:3 (koniec)

11:15
    Witczak skończył niezwykle trudną piłkę! Ten mecz pada łupem przyjezdnych!

11:13
    One man show w wykonaniu Konarskiego! Dawid serwuje, Dawid kończy kontry! Wspaniałe widowisko!

8:13
    Mieli kontrę gospodarzy, ale zablokowany został Veres! Co za mecz!

5:10
    Pięć oczek przewagi ZAKSY! Kooy znów doskonale na kontrze! Czas dla Resovii!

4:8
    Dominik Witczak jest nie do zatrzymania! Zmiana stron!

2:6
    Dominik Witczak staje się poważnym kandydatem do otrzymania statuetki MVP!

2:4
    Blok-aut uderzał Witczak! Ależ walka w tym meczu! Czas dla Resovii!

25:23
    Atakiem z krótkiej kończą seta gospodarze!

24:22
    Podpromie eksplodowało! Ależ uderzył Veres! Piłka setowa dla Resovii!

23:22
    Bomba po skosie Witczaka! Próbował bronić "Igła", ale mu się nie udało... Czas dla trenera Kowala!

21:20
    Koncert gry Dawida Konarskiego! Świetne serwisy i jeszcze lepsze ataki!

20:20
    Ruciak nie trafia w boisko na lewym skrzydle! Remis!

19:20
    Doskonały serwis Konarskiego, piłka przechodzi na stronę gospodarzy, a tam na dwa razy, ale skutecznie atakował Veres! Ależ końcówka!

13:16
    To mogła być kluczowa akcja w kontekście całego meczu! Dominik Witczak! Trzy oczka przewagi gości! Przerwa techniczna!

12:14
    Czujnie na siatce zachował się Kooy! Co za spryt! Czas dla Resovii!

10:10
    As serwisowy Perłowskiego! Remis!

6:9
    Ogromne kłopoty w ataku ma Konarski... Resovia wydaje się bezradna!

6:8
    W takiej sytuacji krótką zagrał Zagumny! Brawo Paweł! Brawo ZAKSA! Pierwsza przerwa techniczna w czwartym secie.

20:25
    As serwisowy Michała Ruciaka! Ależ ten chłopak ma parę w rękach! Koniec seta!

20:23
    Dawid trafił w parkiet! Sędzia nie zmienia decyzji!

20:22
    Z bardzo trudnej piłki blok-aut atakował Kooy! Co za mecz!

19:19
    Najdłuższa i jednocześnie najładniejsza akcja tego meczu! Wszystko kończy atakiem blok-aut Veres!

16:15
    Druga przerwa techniczna w trzecim secie. Co za emocje!

14:12
    Bardzo źle rozgrywał teraz Zagumny. Resovia ma dwa oczka przewagi! Czas dla ZAKSY!

9:9
    Co za obrona Drzyzgi! Dodatkowo blokowany w kolejnej akcji Kooy! Remis!

6:8
    Schops atakuje w pół siatki! Pierwsza przerwa techniczna w trzecim secie.

25:18
    Koniec seta! Trener Świderski prosił o challenge, to trwało odrobinę dłużej niż powinno, jednak ostatecznie punkt został przyznany Resovii!

20:15
    W taśmę atakował Schops! Czas dla gospodarzy!

16:7
    Ależ uderzał Veres! Świetny atak po rękach! Druga przerwa techniczna w tym secie!

13:7
    Perłowski pocelował zagrywką Kooya! Teraz to Resovia zdecydowanie dominuje!

8:4
    Skuteczny blok Nowakowskiego. Pierwsza przerwa techniczna w drugim secie.

3:0
    As serwisowy Perłowskiego! Świetny początek seta w wykonaniu gospodarzy!

18:25
    Zagumny gra dzisiaj jak prawdziwy mistrz! Atak kończy Witczak. Koniec seta!

12:20
    As Ruciaka! ZAKSA gra jak z nut! Wspaniale!

10:18
    Blokowany Lotman! Kolejny czas dla Sovii!

10:16
    Podwójne odbicie Fabiana Drzyzgi. Druga przerwa techniczna w tej partii.

6:11
    Ależ bawi się grą Paweł Zagumny! Świetna krótka na kontrze! Czas dla gospodarzy.

5:8
    Bardzo długa akcja na korzyść gości. Świetnie Możdżonek! Pierwsza przerwa techniczna w tym meczu.

Bartosz Biernacki

Asseco Resovia Rzeszów: Dawid Konarski, Paul Lotman, Wojciech Grzyb, Piotr Nowakowski, Lukas Tichacek, Grzegorz Kosok, Szymon Pałka, Michał Filip, Jochen Schops, Fabian Drzyzga, Łukasz Perłowski, Petr Veres, Michał Szalacha, Mateusz Masłowski, Nikolay Penczew, Krzysztof Ignaczak (libero).
    G. A. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Michał Superlak, Maciej Polański, Marcin Brzeziński, Dominik Witczak, Paweł Zagumny, Dan Lewis, Grzegorz Pilarz, Marcin Możdżonek, Michał Ruciak, Jurij Gladyr, Łukasz Wiśniewski, Wojciech Ferens, Dick Kooy, Grzegorz Bociek, Łukasz Koziura, Dustin Schneider oraz Piotr Gacek (libero).

Sędziowie: Maciej Twardowski (sędzia pierwszy), Paweł Burkiewicz (sędzia drugi).