Arka – Młyny Stoisław 28:22 (koniec) | SPR Pogoń – EKS Start 21:26 (koniec) | Zagłębie – Olimpia-Beskid 33:25 (koniec)
Arka Gdynia (K)
28:22 (11:15)
Młyny Stoisław Koszalin
Sobota 05.04.2014, 15:30 • Arena Gdynia, Gdynia • PGNiG Superliga kobiet play-off

Zdecydowanie MVP otrzymuje Kalska, która kontrami wygrała ten mecz (16:57:40)

Koniec niesamowitego spotkania. Zdecydowana przewaga Koszalina w pierwszej połowie i gładkie zwycięstwo 11-15 oraz deklasacja w wykonaniu Gdynianek i 17 – 7.

60
    Koniec meczu. (28:22)

59
    Dwukrotnie pomyliły się zawodniczki Vistalu (28:22) (28:22)

59
    Galińska przedarła się przez obronę i skutecznie rzuciła (28:22) (28:22)

59
    Muchocka z lewej strony (27:22) (27:22)

58
    Janiszewska skutecznie ze skrzydła (27:21) (27:21)

57
    3 minuty do końca meczu, gdyby przegrywała Polska reprezentacja, można by liczyć na końcowy sukces. Jednak tak nie jest i sprawa wyniku wydaję się być przesądzona (26:21) (26:21)

56
    Kalska pewnie z "7" (25:21) (26:21)

56
    Kobyłecka otrzymuje dwie minuty kary (25:21) (25:21)

56
    Niedźwiedź z dziewiątego metra (25:21) (25:21)

55
    Kobyłecka ze środka (24:21) (24:21)

54
    Czas dla Vistalu, zdaję się że trener Gdynianek próbuje uspokoić grę. (24:20) (24:20)