Arka – Młyny Stoisław 28:22 (koniec) | SPR Pogoń – EKS Start 21:26 (koniec) | Zagłębie – Olimpia-Beskid 33:25 (koniec)
Arka Gdynia (K)
28:22 (11:15)
Młyny Stoisław Koszalin
Sobota 05.04.2014, 15:30 • Arena Gdynia, Gdynia • PGNiG Superliga kobiet play-off

Koniec niesamowitego spotkania. Zdecydowana przewaga Koszalina w pierwszej połowie i gładkie zwycięstwo 11-15 oraz deklasacja w wykonaniu Gdynianek i 17 – 7.

57
    3 minuty do końca meczu, gdyby przegrywała Polska reprezentacja, można by liczyć na końcowy sukces. Jednak tak nie jest i sprawa wyniku wydaję się być przesądzona (26:21) (26:21)

56
    Kalska pewnie z "7" (25:21) (26:21)

56
    Kobyłecka otrzymuje dwie minuty kary (25:21) (25:21)

54
    Czas dla Vistalu, zdaję się że trener Gdynianek próbuje uspokoić grę. (24:20) (24:20)

47
    Odrowska ukarana dwoma minutami (22:19) (22:19)

47
    Matyka pudłuje (23:19) (22:19)

46
    Kontra – własnie to słowo może być dziś przekleństwem Koszalina. Całą sytuację można nazwać paradoksem bo sytuacja wyglądała dokładnie tak samo w pierwszej połowie tyle, że na korzyść ekipy z Koszalina. (22:18) (22:18)

45
    15 minut potrzebowały Gdynianki, aby zdobyć tyle bramek co w pierwszej połowie. Natomiast dobytek Koszalina po 15 minutach to zaledwie 3 bramki. (22:18) (22:18)

43
    Świetnie broni Kowalczyk (20:18) (20:18)

42
    Matyka skutecznie z siódmego metra (19:18) (20:18)

40
    10 minut potrzebowały Gdynianki, żeby z fatalnej pierwszej połowy zrobić z siebie faworytki dzisiejszego spotkania. Niesamowite. (18:18) (18:18)

40
    Czas dla Koszalina (18:18) (18:18)

40
    Już tylko jedna bramka przewagi Koszalina (17:18) (17:18)

35
    Bilenia ukarana dwoma minutami (14:17) (14:17)

35
    Matyka w lewy róg (13:17) (14:17)

Świetna pierwsza połowa w wykonaniu Koszalina i spora kilku bramkowa przewaga.

30
    Galińska w ostatniej sekundzie. Być może to uderzenie tchnie Gdynianki do lepszej gry. (11:15) (11:15)

24
    Żółtą kartkę otrzymała Kozłowska (Vistal Gdynia). (8:12)

23
    W przewadze kontrują Gdynianki, jednak świetnie broni Czarna (8:11) (8:11)

23
    Matyka skutecznie (8:11) (8:11)

22
    2 minuty kary dla Liszewsiej (7:11) (7:11)