4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
St. Louis Blues
Niedziela 06.04.2014, 18:30 • United Center, Chicago • National Hockey League

Dziękuję, że byliście z nami. Na inne relacje zapraszamy na lajfy.com! (21:04:33)

Koniec spotkania! Chicago Blackhawks pokonuje u siebie drużynę St. Louis Blues 4:2 i dodaje 2 punkty do ligowej tabeli. W końcówce atakowali goście i mieli szansę na zdobycie bramki, ale pechowo złamany kij przez Pietrangelo pozbawił ich szansy na wyrównanie.

60:00

59:56
    Gol dla Chicago!
    Bramkę zdobywa BEN SMITH!

Pietrangelo przy próbie strzału łamie kij na niebieskiej tuż przy niebieskiej linii, tam krążek przejmuje SMITH, który popędził na pustą bramkę Nutek i kończy to spotkanie!

59:00
    Ostatnia minuta trzeciej tercji.

58:43
    Pusta bramka St. Louis Blues.

58:32
    Wybita guma na uwolnienie przez jednego z Jastrzębi. Wznowienie blisko bramki Crawforda.

57:58
    Gol dla St. Louis!
    Bramkę strzela VLADIMIR SOBOTKA!

Szybko rozpoczęli kontrę zawodnicy trenera Hitchcocka. Backes zagrywa krążek do SOBOTKI, który pokonuje Crawforda! To jeszcze nie koniec spotkania!

54:30
    Dwukrotnie dobrze broni Elliot. Najpierw strzał Pietrangelo, a potem próbę Oshiego.

53:52
    Dobrze broni Crawford strzał Bouwmeestera. Krążek wybity na uwolnienie. O przerwę poprosił Joel Quennville.

52:34
    Krążek wybity na uwolnienie przez Jastrzębie.

51:18

50:38
    Za wysoko próbował teraz Sharp.

49:23
    Niecelnie strzela Bouwmeester.

48:08
    Z nadgarstka strzelał Steve Ott. Bez problemu radzi sobie z jego strzałem Corey Crawford.