Janowicz – Cilić 2:3 (koniec) | Przysiężny – Corić 0:0 (poz.)

0
0
0

Niedziela 06.04.2014, 16:15Puchar Davisa

Jerzy Janowicz niestety przegrał z Ciliciem 2:3 i ostatnie spotkanie nie zmieniłoby już losów rywalizacji z Chorwacją. Mecz decyzją kapitanów obu drużyn został odwołany. (16:00:11)

Liczymy jednak na to, że ten pojedynek będzie miał jeszcze jakąś stawkę, a jeśli tak się stanie będziemy trzymać kciuki za Michała. Początek spotkania 15 minut po zakończeniu rywalizacji Janowicza z Ciliciem, a na relację z obu meczów zapraszam na lajfy.com.

Na papierze faworytem jest nasz tenisista, klasyfikowany ponad 200 miejsc wyżej w rankingu ATP. Młody Chorwat pokazał już jednak, że dobrze czuje się na warszawskiej nawierzchni Torwaru, a "Ołówek" od początku sezonu niestety zawodzi.

Polak w piątek przegrał gładko w trzech setach z Ciliciem. Corić natomiast sprawił nie lada niespodziankę pokonując po pięciosetowym boju Jurka Janowicza.

Jeśli Jerzemu Janowiczowi uda się pokonać lidera Chorwatów Marina Cilicia, wtedy rywalizację rozstrzygnie rywalizacja Michała Przysiężnego z Borną Coriciem.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.
    Kraj: Polska
    Data urodzenia: 16.02.1984
    Wiek: 40 lata
    Trzymanie: praworęczny
    Wysokość: 185 cm
    Waga: 84 kg