Siarka II – Stal II 1:0 (koniec)
Siarka II Tarnobrzeg
1:0 (1:0)
Stal Stalowa Wola II
Niedziela 06.04.2014, 11:00 • Ośrodki sportowe na Zwierzyńcu, Tarnobrzeg • A-Klasa Stalowa Wola II

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

Serdecznie zapraszamy na relację ze spotkania derbowego między rezerwami zespołów Siarki Tarnobrzeg i Stali Stalowa Wola.

Występujące w Klasie "A" grupy Stalowa Wola II zespoły Siarki Tarnobrzeg i Stali Stalowa Wola zajmują odpowiednio 3 i 2 miejsce.
    Rundę wiosenną oba zespoły zaczęły w ubiegłym tygodniu. Stal Stalowa Wola bezbramkowo zremisowała z Sokołem Sokolniki (liderem rozgrywek), natomiast Siarka II Tarnobrzeg przegrała swoje wyjazdowe spotkanie z Koroną Majdan Królewski 4-0.

Mecze pomiędzy ekipami Siarki i Stali Stalowa Wola zawsze wzbudzały wielkie emocje. Spotkanie rezerw będzie swoistym zwiastunem Wielkich Derbów Podkarpacia, które w ramach II Ligi Wschodniej odbędą się 10 maja w Tarnobrzegu.

Rezerwy obu zespołów na pewno zostaną wzmocnione przez zawodników grających na co dzień w II lidze, przez co mecz A-klasowy może przynieść nam dużo dobrego futbolu.

Jak zaprezentują się Siarka II Tarnobrzeg i Stal Stalowa Wola II w "małych" derbach? O tym przekonamy się w niedziele.
    Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na 11:00

Wszystkich fanów futbolu serdecznie zapraszam na relację z tego spotkania. TYLKO W SERWISIE Lajfy.com

W Tarnobrzegu od rana pada i nie zanosi się na zmianę pogody. Dlatego ograniczymy się do pisania najważniejszych sytuacji z boiska na Zwierzyńcu.

Do pierwszego gwizdka sędziego zostało 18minut. Dopiero teraz dojechali piłkarze ze Stalowej Woli.

Siarka II Tarnobrzeg: Pogorzelec – Michalewski, Sagan, Makowski, Żak, Róg, Mieszkowicz, Mandzelowski, Bukała, Kowalski, Ciećko

Stal Stalowa Wola II: Wołoszyn – Moskwa, Bogacz, Kosmieder, Urbanik, Chamera, Wisłocki, Słonina, Sobala, Waliłko, Tur.

Mecz rozpocznie się z kilkuminutowym opóźnieniem

Powoli zaczynamy. Sędziowie wyprowadzają oba zespoły na murawę

Rozpoczynamy małe derby!

1

10
    Po 10 minutach meczu, widzimy wyrównane spotkanie, które toczy się głównie w środku boiska. Drużyna tarnobrzeskiej Siarki miała 2 rzuty rożne, ale nie przyniosły one żadnego efektu.

15
    Pierwszy celny strzał piłkarzy ze Stalowej Woli. Z pierwszej piłki uderzał Wisłocki, ale w bramce Siarki pewnie interweniuje Pogorzelec

20
    Po 20 minutach obraz gry się nie zmienił. Mecz walki, ale głównie w środku boiska. Stalowa Wola miała sytuacje, podczas której mogli zagrozić gospodarzom, ale zabrakło piłkarskiego szczęścia i wykończenia akcji. Nie udana była to próba przelobowania Pogorzelca.

21
    Doskonałą sytuacje miał miał Bukała po podaniu od Mandzelowskiego wyszedł na sytuacje sam na sam z Wołoszynem, ale tu zabrakło doświadczenia!

26
    Przewinienie w środku pola i od rzutu wolnego zaczęli goście. Piłka rozgrywana jednak w środku pola.

30
    Znów strzelał Bukała. Tym razem z 16 metra po wycofaniu piłki z pola karnego. Pewnie i bez problemów golkiper Stali

35
    Gol dla Siarki!
    Bramkę zdobył CIEĆKO.

36
    Po zagraniu od Bukały na 5 metr z ostrego kąta piłkę do siatki pakuje TOMASZ CIEĆKO

Pierwsza połowa skończona. W pierwszej połowie widzieliśmy typowy mecz walki, w którym lepiej wyglądają piłkarze z rezerw Siarki

46

50
    Początek drugiej połowy pod dyktando gospodarzy. W defensywie Siarki dziś spokój i opanowanie, zupełnie inna drużyna niż w Majdanie Królewskim.

60
    Mecz zrobił się bardzo dynamiczny, ale wszystko rozbija się w środku pola. Częściej przy piłce gospodarze. Stal Stalowa Wola jakby bez pomysłu na grę, ale walczą ambitnie.

65
    Rzut wolny dla Stali. Chwilowe zamieszanie w polu karnym, ale strzał z przed pola karnego bardzo niecelny. Zacznie Pogorzelec

68
    Najpierw Tomasz Ciećko uderzał na bramkę Wołoszyna, później dobijał Bukała, ale tylko rożny!!!

75
    Wisłocki znów pokazuje się z dobrej strony. Uderzał celnie na bramkę, ale pewnie Pogorzelec. Chwile później w słupek trafia Marcin Tur!

80
    Kowalski! Zrobił prawie wszystko co trzeba było w polu karnym, przechodząc 3 zawodników... ale brakło tego ostatniego dokładnego podania. Ta akcja mogła i powinna zakończyć się bramką!

82
    Kowalski ponownie! Pięknie dograna piłka przez Tomka Ciećke. Strzał Kowalskiego, który w tym meczu pełni role kapitana, przechodzi obok słupka

85
    Siarka miała rzut rożny ale bez efektów.

88
    Nerwowa końcówka. Atakuje Stal

89
    Wolny dla Stali.

90
    Strzał w mur. I zagrożenie oddalone

Koniec. Siarka dowiozła wynik do końca. Miała kilka okazji na podwyższenie wyniku ale brakowało wykończenia. Stal StalowaWola miała jedna groźna okazję, ale Tur strzelił tylko w słupek. (12:57:22)