Saint-Étienne – Nice 1:1 (koniec) | Valenciennes – Lyon 1:2 (koniec) | Monaco – Nantes 3:1 (koniec)
AS Saint-Étienne
1:1 (0:0)
OGC Nice
Niedziela 06.04.2014, 14:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francuska Ligue 1 Uber Eats

90+1
    W polu karnym ręką zagrał Digard i arbiter bez wachania wskazął na wapno dodatkowo karjąc gracza gośći drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką!

85
    Po chwili Tremoulinas brzydko fauluje w środku pola i zostaje ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

79
    Futbolówkę przejmują jednak goście i wychodzą z niezłym atakiem. Na lewej stronie trafia ona do Bautheaca, który zostaje brzydko sfaulowany przez Clerca, a ten zostaje ukarany żółtym kartonikiem. Wolny dla Nicea.

66
    Gospodarze naciskają. Na lewej stronie futbolówka trafiła do Hamoumamy który ruszył na bramkę został jednak brzydko sfualowany przez Eysserica, który słusznie został ukarany przez arbitra żółtą kartką. Wolny dla gospodarzy.

58
    Po rozpoczęciu gry brzydki faul w środku pola Mendy'ego i zostaje on ukarany żółtą kartką.

44
    Brzydki faul Digarda i mamy kolejny żółty kartonik w tym spotkaniu.

31
    Kolejny brzydki faul graczy gospodarzy na Bossetim. Tym razem Lemoine i także i on zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

27
    I mamy pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu. Sall brzydko fauluje Bosettiego i słusznie zostaje ukarany przez arbitra.

Kamil Marut

Gole: 90+1. Gradel (kar.) – 57. Bodmer

Kartki:   27. Sall (SET), 31. Lemoine (SET), 79. Clerc (SET), 85. Tremoulinas (SET) – 44. Digard (NIC), 58. Mendy (NIC), 66. Eysseric (NIC)   90+1. Digard (NIC)

AS Saint-Étienne: Ruffier- Clerc, Perrin, Sall,Trémoulinas- Guilavogui, Lemoine (88' Diomande)- Erding, Cohade (54' Hamouma), Mollo (59' Gradel)- Brandão

Rezerwowi: Moulin- Zouma, Clément, Gradel, Brison, Hamouma, Diomandé

OGC Nice: Ospina- Puel, Genevois, Bodmer, Kolodziejczak- Eysseric (76' Bruins), Mendy, Traoré (83' Abriel), Digard, Bauthéac- Bosetti (36' Maupay)

Rezerwowi: Hassen- Abriel, Maupay, Bruins, Palun, Amavi, Honorat

Sędziowie: A. Gautier- M. Annonier, P. Jeanne