Braunschweig – Hannover 3:0 (koniec) | Hertha – Hoffenheim 1:1 (koniec)
Eintracht Braunschweig
3:0 (2:0)
Hannover 96
Niedziela 06.04.2014, 15:30 • Eintracht-Stadion, Brunszwik • Niemiecka Bundesliga

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie do portalu Lajfy.com! Dobrego wieczoru! (17:19:46)

Sędziowie nie doliczyli ani sekundy! Tutaj już wszystko wiadomo! Gospodarze wygrywają po jednostronnym meczu z wyżej notowanym rywalem 3-0.

90

89
    Gol dla Braunschweigu!

Ademi doskonale zastawił się, ograł dwóch rywali i dograł do JANA HOCHSCHEIDTA, który nie mógł się pomylić.

87
    Zmiana w drużynie Eintracht Braunschweig: z boiska schodzi Nielsen, na boisku pojawia się Ademi.

87
    Zmiana w drużynie Hannover 96: z boiska schodzi Bittencourt, na boisku pojawia się Sulejmani.

86
    Bellarabi pakuje piłkę do bramki lobem, ale był na spalonym.

85
    Stindl wyłożył piłkę do pustej bramki Ya Konanowi, ale ten nie trafił w piłkę.

84
    Kolejny rzut rożny dla Hannoveru – goście mieli ich dzisiaj bardzo dużo.

83
    Mijają kolejne minuty, a na boisku wciąż bez zmian.

80
    Zmiana w drużynie Eintracht Braunschweig: z boiska schodzi Kumbela, na boisku pojawia się Bellarabi.

79
    Stindl strzelał bezpośrednio z wolnego, ale nad poprzeczką.

79
    Boland ukarany kartką za przewinienie. Zaczęły się nam mnożyć te kartoniki. Okazja z wolnego dla gości.

78
    Eintracht zdecydowanie słabiej w drugiej połowie – już bez tego polotu, który wyprowadził ich na dwubramkowe prowadzenie, ale wciąż długo utrzymują się przy piłce.

76
    Uderzał świeżo wprowadzony Prib, ale zbyt lekko żeby sprawić problemy Davariemu.

75
    Zmiana w drużynie Hannover 96: z boiska schodzi Andreasen, na boisku pojawia się Prib.

75
    Rozpoczyna się ostatni kwadrans gry na Eintracht-Stadion.

73
    Schulz napomniany żółtą kartką za faul.

73
    Zmiana w drużynie Eintracht Braunschweig: z boiska schodzi Vrančić, na boisku pojawia się Theuerkauf.

72
    Huszti trafia w słupek! Dobijał jeszcze Schlaudraff, ale nie trafił w bramkę.

71
    Nielsen! Miał doskonałą okazję do podwyższenia prowadzenia, ale przestrzelił!

70
    Zespołowi gości pozostało 20 minut na odrobienie dwubramkowej straty – mało tego, Hannover gra w dziesiątkę!

67
    Podoba mi się wola walki i ogromna determinacja w poczynaniach zespołu Eintrachtu!

66
    Ależ się rozpędził po lewej stronie boiska Reichel – wywalczył jednak tylko korner po interwencji Marcelo.

65
    Elabdellaoui dostaje żółtą kartkę za faul.

65
    Hannover chyba zdecydował się rzucić wszystkie siły do ataku.

62
    Hoffmann wylatuje z boiska za kopnięcie przeciwnika po gwizdku! Piłkarz szybko zbiega do szatni.

61
    Rajtoral oddał niezły strzał z trudnej piłki w boczną siatkę bramki Davariego.

60
    Za nami już godzina gry. Coraz mniej czasu ma Hannover na odrobienie strat z pierwszej połowy.

59
    Mijają kolejne minuty – na boisku nie dzieje się nic wartego uwagi.

56
    Kolejna okazja dla gości – dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale wyłapującego piłkę Davariego sfaulował Marcelo.

54
    Rzut wolny dla gospodarzy z boku pola karnego. Hochscheidt dośrodkował, ale skończyło się tylko na ogromnym zamieszaniu.

53
    Schulz zagrywa piłkę ręką! Powinien być rzut karny dla gospodarzy, ale gwizdek sędziego milczy!

52
    Rzut rożny dla gospodarzy! Będzie okazja bramkowa?

51
    Hannover jakby odważniej próbował atakować na początku drugiej połowy, a Eintracht głęboko ustawiony z tyłu.

49
    Bardzo nudny początku drugiej połowy spotkania – na boisku nie dzieje się zbyt wiele.

46
    Ofiarnie rzucił się do dośrodkowania Nielsen, ale minimalnie przestrzelił! Od bramki rozpocznie Zieler.

46

46
    Zmiana w drużynie Hannover 96: z boiska schodzi Rudņevs, na boisku pojawia się Schlaudraff.

Za nami pierwsza część boju w Brunszwiku, gdzie do przerwy gospodarze prowadzą dość niespodziewanie z Hannoverem 2-0. Zapraszamy za kwadrans na drugą połowę meczu.

45+3

45+2
    Na razie bez historii doliczony czas gry.

45
    Trzy minuty przedłuża Peter Gagelmann pierwszą część.

45
    Z dystansu uderzał Elabdellaoui, ale pomylił się nieznacznie! Od bramki rozpocznie Zieler!

44
    Żółta kartka dla Husztiego, który w kolejnym spotkaniu będzie pauzował. Kolejna zła informacja dla fanów gości.

44
    Z rzutu wolnego w pole karne Hannoveru dośrodkował Boland, ale radzą sobie defensorzy gości.

42
    Zagotowało się w polu karnym Eintrachtu – do odbitej na 16 metr piłki dopadł Stindl i oddał bardzo niecelny strzał.

41
    Kumbela leży na murawie po starciu z jednym z rywali – potrzebna jest pomoc medyczna.

39
    Nieźle uruchomiony prostopadłym podaniem przez Nielsena Hochscheidt, ale był na spalonym. Tak czy tak, nie pokonał bramkarza Hannoveru.

38
    Elabdellaoui ładnie ograł dwóch rywali w ich własnym polu karnym, ale na rzecz trzeciego już stracił futbolówkę.

36
    Spadło nam tempo spotkania. Eintracht przestał forsować tempo, a Hannover po prostu dzisiaj nie gra nic.

34
    Indywidualna akcja Bittencourta i udało mu się wywalczyć rzut rożny dla swojego zespołu.

33
    Huszti dograł piłkę w pole karne do Ya Konana, który nie przyjął sobie zbyt udanie piłki, a był w niezłej sytuacji.

32
    Kolejny rzut rożny dla przyjezdnych! Nie dają się dzisiaj łatwo ogrywać piłkarze Eintrachtu.

31
    Hannover utrzymuje się teraz przy piłce nieco dłużej, ale i tak niewiele to wnosi do ogólnego obrazu gry.

29
    Doskonała organizacja gry defensywnej w zespole Eintrachtu! Hannover w ogóle nie ma miejsca w środku pola.

26
    Bardzo nerwowo grają dzisiaj w defensywie piłkarze Hannoveru, o mały włos, a sami sprokurowaliby okazję bramkową dla gospodarzy.

25
    Nieudane dośrodkowanie, ale Huszti będzie miał jeszcze jedną okazję – korner!

25
    Rzut wolny dla Hannoveru z groźnej pozycji! Będzie za chwilę bardzo gorąco w polu karnym Eintrachtu!

23
    Leonardo dostał podanie od Bittencourta, ten zrewanżował mu się podaniem przed bramkę, ale w ostatniej chwili uprzedził go Bičakčić! Tylko korner dla gości!

23
    Indywidualna akcja lewa stroną w wykonaniu Ya Konana, ale kończy się tylko na rzucie z autu dla ekipy Hannoveru.

21

Podanie z głębi pola do HAVARDA NIELSENA, który strzałem z półwoleja przy dalszym słupku pokonał bramkarza gości! Całkowicie nie spisał się w tej sytuacji Marcelo, który obstawiał Nielsena.

20
    Gospodarze cały czas atakują przeciwników wysokim pressingiem. Ogromna determinacja i zaangażowanie w zespole Eintrachtu.

17
    Hannover spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie, czyli robią dokładnie to samo co przed stratą bramki.

16
    Vrančić ładnie uderzył z 16 metrów – mierzył chyba w okienko, ale minimalnie przestrzelił! Eintracht idzie za ciosem!

15
    Kibice odpalili race! Jest naprawdę gorąco! Nie tylko na trybunach, ale i na boisku!

14

Tak się walczy o utrzymanie w Bundeslidze! Doskonała klepka w narożniku boiska Bolanda z Reichelem, ten dograł przed bramkę, futbolówkę trącił rękami Zieler, dopadł do niej DOMINICK KUMBELA i trafił do siatki!

14
    Eintracht przejął inicjatywę w ostatnich minutach meczu. Dłużej przebywamy na połowie boiska gości.

12
    Piłka odbijała się od zawodników i w końcu trafiła na głowę Kumbeli, który fatalnie przestrzelił.

11
    I będzie kolejna okazja dla gospodarzy, bowiem Eintracht wznowi grę od rzutu rożnego po dobrej akcji prawą stroną.

11
    Poradzili sobie z tym dośrodkowaniem piłkarze gospodarzy. Gramy dalej!

10
    Będzie niezła okazja dla gości. Rzut wolny z dobrej pozycji do dośrodkowania piłki w pole karne Eintrachtu.

9
    Zrobiło się gorąco pod bramką Hannoveru, ale mamy tylko korner dla zespołu gospodarzy.

7
    Andreasen próbował uderzenia z dystansu, ale to było zbyt proste, aby pokonać Davariego.

5
    Za nami już pięć minut rywalizacji w derbach Dolnej Saksonii – spokojnie piłkę na własnej połowie rozgrywa zespół przyjezdnych.

4
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Hannoveru, ale tam dominuje Zieler, który wyłapuje wysoko lecącą piłkę.

3
    Rzut wolny dla Eintrachtu w środkowej strefie boiska – kontrowersyjna decyzja sędziego, pierwsze przepychanki! Dzisiaj nikt nie odstawi nogi!

2
    Huszti fauluje rywala z boku pola karnego Eintrachtu. Od rzutu wolnego spokojnie rozpocznie zespół trenera Lieberknechta.

1
    Od szybkiego ataku rozpoczynają przyjezdni – piłka posłana w prawy narożnik boiska, gdzie nie poradzili sobie zbyt dobrze defensywni zawodnicy gospodarzy i od autu rozpocznie ekipa Hannoveru.

1

Mamy już obie ekipy na murawie. Gospodarze zagrają dzisiaj w żółto-niebieskich strojach, przyjezdni z kolei przywdziali dzisiaj bordowe komplety strojów.

W wyjściowym składzie drużyny gości pojawił się znany polskim kibicom z występów w T-Mobile Ekstraklasie Łotysz Artoms Rudņevs, który reprezentował barwy poznańskiego Lecha.

Eintracht Braunschweig: Davari – Kessel, Bičakčić, Marcel Correia, Reichel – Elabdellaoui, Boland, Vrančić, Hochscheidt – Nielsen, Kumbela
    Rezerwowi: Dogan, Ademi, Theuerkauf, Perthel, Kruppke, Later, Bellarabi

Hannover 96: Zieler – Rajtoral, Hoffmann, Marcelo, Schulz – Huszti, Andreasen, Stindl, Bittencourt – Ya Konan, Rudņevs
    Rezerwowi: Sakai, Sané, Prib, Schlaudraff, Pander, Schmidt, Sulejmani

Sędziowie: Peter Gagelmann – Matthias Anklam, Thomas Gorniak – Marco Fritz.

Pierwsze spotkanie między obiema drużynami zakończyło się bezbramkowym remisem. Jak będzie tym razem!? Zapraszamy na relację na żywo na lajfy.com!

W poprzedniej kolejce spotkań Eintracht Brunszwik podzielił się punktami z Bayerem Leverkusen! Z kolei goście z Hannoveru na własnym obiekcie musieli uznać wyższość Werderu Brema (1:2).

Drużyna Artura Sobiecha radzi sobie w tym sezonie w kratkę. Hannover zajmuję w tabeli 13. pozycję. Na koncie posiada 29. punktów. Ośmiokrotnie zdobywali komplet punktów, pięć razy dzielili się punktami z rywalami oraz piętnaście razy z boiska schodzili pokonani.

Drużyna gospodarzy jest na dobrej drodze do tego by w kolejnym sezonie z powrotem grać na zapleczu Bundesligi. Eintracht zajmuję ostatnią pozycję w tabeli z 22. punktami. Na tą ilość oczek zapracowali sobie pięcioma zwycięstwami oraz siedmioma remisami. W szesnastu pojedynkach z boiska schodzili pokonani.

W 29. kolejce spotkań niemieckiej Bundesligi Eintracht Braunschweig podejmować na własnym obiekcie biędzie Hannover 96.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.