Zagłębie Lubin
3:0 (1:0)
Arka Gdynia
Wtorek 08.04.2014, 18:30 • Stadion Zagłębia, Lubin • Fortuna Puchar Polski

Zagłębie spokojnie ograło drużynę Arki i zrobiło duży krok w stronę finału Pucharu Polski. Świetnie spisywali się Piech i Abwo. Ten drugi zawodnik zasłużył na tytuł MVP spotkania. Goście z Gdyni nie mieli zbyt wielu atutów w ofensywie przez co Rodić nie miał zbyt wiele pracy. Po takim wyniku rewanż wydaje się być już tylko formalnością. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji na lajfy.com! (20:25:01)

90+4
    Arka rozpaczliwie atakuje, ale robi to zdecydowanie zbyt późno.

90+2
    Niezłe zagranie Budki do Bacha, ale ten był na spalonym.

90
    Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Radzewicz łatwo stracił piłkę w okolicach pola karnego rywali. Szansa na kontrę dla Zagłębia.

88
    Banaś na ostatnie minuty wszedł za Guldana. Ostatnia zmiana w drużynie Zagłębia.

87
    Zawodnicy z Gdyni są bezradni i nie potrafią zagrozić bramce Rodića.

85
    Piłkarze gospodarzy długo rozgrywają piłkę na własnej połowie. Widać, że czekają na ostatni gwizdek sędziego.

84
    Ostatnia zmiana w drużynie gości. Bach wszedł za Aleksandra.

82
    Rzut rożny dla Zagłębia. Zawodnicy gospodarzy całkowicie zdominowali sytuację na boisku.

80
    Zagłębie długo rozgrywa piłkę. Widać, że zawodnicy z Dolnego Śląska są usatysfakcjonowani wysokim prowadzeniem.

78
    Piech ukarany żółtą kartką za faul na Szwochu. Rzut wolny dla Arki.

77
    Curto zmieniony przez Piątka.

76
    Gol dla Zagłębia!

DAVID ABWO ukoronował swój świetny występ. Podanie ze sodka pola do skrzydłowego Zagłębia, który ograł Cichockiego, minął Szromnika i spokojnie skierował piłkę do siatki. 3-0 dla Miedziowych!

75
    Niezła wrzutka Radzewicza do Aleksandra, ale Rymaniak przeciął lot piłki.

73
    Rzut rożny dla Zagłębia. Arka wydaje się być całkowicie pogubiona.

72
    Cichocki dobrym wślizgiem zatrzymał Papadopulos. Czech wniósł sporo świeżości w ofensywne poczynania gospodarzy.