Piotrcovia – MKS Perła 23:37 (koniec) | Olimpia-Beskid – Zagłębie 28:27 (koniec) | Młyny Stoisław – Arka 27:29 (koniec)
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
23:37 (15:17)
MKS Perła Lublin
Środa 09.04.2014, 17:00 • Hala Relax, Piotrków Trybunalski • PGNiG Superliga kobiet play-off

PIOTRCOVIA – MKS SELGROS LUBLIN 23:37 (15:17)

PIOTRCOVIA: Skura, Opelt – Rol 3, Kucharska, Mielczewska 2, Piecaba, Cieślak 1, Kopertowska 4, Wypych 6, Szafnicka 3, Nowak 1, Olek, Pasternak 3, Tórz.
    Trener: Sławomir Kamiński
    Kary: 4 min (Mielczewska, Pasternak)

MKS SELGROS LUBLIN: Dżukiewa, Baranowska – Konsur 2, Małek 6/3, Kocela 5, Rola, Majerek 5, Gęga 5, Wojdat, Kozimur, Drabik 6, Nestsiaruk, Mihdaliova 7, Skrzyniarz 1, Syncerz, Wojtas.
    Trener: Sabina Włodek
    Kary: 2 min (Skrzyniarz)
    Karne: 3/3 (18:25:48)

60
    Koniec meczu. (23:37)

60
    Gol Agnieszki Koceli i była to ostatnia dziś bramka. (23:37) (23:37)

60
    Jeszcze niecała minuta do końca meczu. Piotrcovia od 48. minuty bez gola. MKS rzucił aż osiem bramek z rzędu. (23:36) (23:36)

60
    Timeout dla gości. (23:36) (23:36)

59
    Kolejny gol Agnieszki Koceli. (23:36) (23:36)

58
    Kolejny gol Karoliny Konsur. (23:35) (23:35)

57
    Kolejna kontra i gol Karoliny Konsur. (23:34) (23:34)

56
    Gol ze skrzydła Agnieszki Koceli. (23:33) (23:33)

56
    Kara dla Katarzyny Pasternak (Piotrcovia). (23:32) (23:32)

56
    Timeout dla gospodarzy. (23:32) (23:32)

56
    Piotrcovia bezradna w ostatnich minutach Kolejny gol dla MKS – Małgorzata Majerek. (23:32) (23:32)