Clearex – Pyskowice 4:3 (koniec)
Clearex Chorzów
4:3 (3:1)
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Piątek 11.04.2014, 18:30 • Hala Sportowa MOSiR Chorzów • FOGO Futsal Ekstraklasa

Po bardzo emocjonującym i zaciętym spotkaniu Clearex Chorzów pokonuje Remedium Pyskowice 4:3!!! Za wspólnie spedzony czas dziękujemy bardzo serdecznie i zapraszamy do kolejnych spotkań w lajfy.com! (20:05:21)

39:58
    A z niego Starowicz trafia w słupek!!!!

39:58
    Niesamowite!!! Szóste przewinienie w drugiej połowie gospodarzy i przedłużony rzut karny dla gości!!!

39:49
    Gol dla Remedium!
    Bramkę dający nadzieję gościom zdobywa TOMASZ MISIAK!!!

39:39
    Ta sama kara dla Groszaka.

39:39
    Za protesty żółtym kartonikiem ukarany Rabczak.

39:39
    Za niesportowe zachowanie z boiska wyrzucony zostaje Lutecki.

39:28
    Po świetnym podaniu Mirgi, Omylak nie trafia w bramkę!

28:51
    Niesamowite! Kolejny raz Lutecki nie trafia na pustą bramkę, będąc na połowie rywali!!!

38:30
    Gra bardzo nabrała tempa w tym momencie i bardzo szybkie akcje mamy z jednej, jak i z drugiej strony. Tym razem Starowicz myli się z najbliższej odległości!

37:57
    Za faul na bramkarzu gospodarzy żółtym kartoniekiem ukarany Starowicz.

37:38
    W ostatniej chwili Miozga wybił piłkę na korner.

37:10
    Tym razem Purolczak po złapaniu piłki spróbował trafić na pustą bramkę rywali, ale na wysokości swojego pola karnego wybił ją Pękala.

36:31
    Groszak za długo zwlekał z rozpocęciem gry od bramki i rzut wolny pośredni dla gospodarzy. Po wykonaniu Salisz uderza w słupek bramki gości!!!

36:24
    Tym razem Lutecki nie trafił do pustej bramki rywali z okolic piętnastego metra!

35:56
    Do pustej bramki rywali z własnej połowy uderzał gracz Clearexu, ale pomylił się minimalnie!

35:14
    Po przebrnięciu niemal całej połowy rywali z piłką, bramkę zdobywa strzałem w okienko z bliskiej odległości MATEUSZ OMYLAK!!!

Dawid Czempisz

Gole: 13. Lutecki, 18. Salisz, 19. Rabczak, 31. Salisz – 10. Mirga, 35. Omylak, 39. Misiak

Kartki:   37. Starowicz (CHR), 39. Rabczak (CHR) – 17. Wolny (PYS), 25. Omylak (PYS), 39. Groszak (PYS)   39. Lutecki (CHR)

Clearex Chorzów: Purolczak, Pstrusiński – Miozga, Salisz, Tkacz, Seget, Lutecki, Grecz, Wojtyna, Łopuch, Podobiński, Rabczak,
    FC Remedium Hybryd Pyskowice: Groszak, Wojcik – Mirga, Starowicz, Misiak, Owczarek, Hewlik, Omylak, Połeć, Janicki, Pękala, Pawlak, Piskorz, Wolny

Sędziowie: Grzegorz Hamowski, Mariusz Krupa, Aleksandra Guzek