Niedziela 13.04.2014, 17:00 • Hala OSiR, Police • Tauron Liga

0:0
    Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com (19:00:14)

0:0
    Kolejny mecz pomiędzy tymi zespołami rozegrany zostanie w dniu jutrzejszym o godzinie 20:30.

0:0
    Mecz zgodnie z oczekiwaniami wygrywa zespół z północy kraju. Pomimo wyniku 3:0 nie był to jednostronny pojedynek. Wrocławianki były równorzędnym rywalem dla Chemika, jednak popełniły za dużo błędów i musiały uznać wyższość rywalek.

25:22
    Trzeci set skończony.

25:22
    MVP meczu zostaje wybrana Małgorzata Glinka – Mogentale

25:22
    Ognjenović kończy seta i również mecz asem serwisowym!

21:22
    Pyziołek zablokowana no i będą emocje w ostatniej fazie seta. A wydawało się już, że wrocławianki nie mogą przegrać tego seta.