Almeria – Celta Vigo 2:4 (koniec) | Rayo Vallecano – Real Betis 3:1 (koniec) | Sevilla – Granada 4:0 (koniec)
FC Barcelona – Bilbao 2:1 (koniec)
UD Almeria
2:4 (1:1)
Celta de Vigo
Niedziela 20.04.2014, 12:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Hiszpańska LaLiga

86
    Bardzo brzydki faul Óscara Díaza. Kolejna kartka.

73
    Kolejna żółta kartka dla gracza gospodarzy. Tym razem ukarany został Marcos Tébar.

68
    Groźne starcie Rodriego z jednym z graczy gości. Żółta kartka dla napastnika Almerii.

42
    Druga żółta kartka dla gracza Almerii. Tym razem ukarany został Mané. Trzy minuty do przerwy.

12
    Faulował teraz Verza. Pierwsza żółta kartka w tym meczu.

Bartosz Biernacki

Gole: 40. Rodri, 88. Óscar Díaz – 19. Nolito, 52. Charles, 71. Nolito, 75. Orellana

Kartki:   12. Verza (ALM), 42. Mané (ALM), 68. Rodri (ALM), 73. Marcos Tébar (ALM), 86. Óscar Díaz (ALM)

UD Almeria: Esteban – Nélson, Marcos Tébar, Ángel Trujillo, Mané – Verza (58' Corona), Azeez – Suso (66' Óscar Díaz), Soriano (30' Zongo), Aleix Vidal – Rodri.
    Zmiany: Julián, Corona, Rafita, Zongo, Dubarbier, Hélder Barbosa, Óscar Díaz.

Celta de Vigo: Yoel – Hugo Mallo, Cabral, Fontàs, Jonny Castro – Krohn-Dehli, Álex López (46' Madinda), Rafinha (77' Íñigo López) – Orellana, Charles (67' Mario Bermejo), Nolito.
    Zmiany: Sergio Álvarez, Borja Oubiña, Madinda, Íñigo López, Santi Mina, David Costas, Mario Bermejo.

Sędziowie: César Muñiz (sędzia główny) Víctor Fernández, Jesús Zancada (asystenci)