Almeria – Celta Vigo 2:4 (koniec) | Rayo Vallecano – Real Betis 3:1 (koniec) | Sevilla – Granada 4:0 (koniec)

Gol dla Barcelony!
    LEO MESSI posłał potężny strzał z rzutu wolnego dokładnie w to miejsce, w którym stał Gorka Iraizoz, bramkarz Athleticu popełnił jednak fatalny błąd i skapitulował! Na przestrzeni 2 minut Barcelona zniweczyła całą pracę gości.

72
    Aż 72 minut i mnóstwa znakomitych sytuacji bramkowych potrzebowali gospodarze by pokonać Iraizoza, ale tym razem golkiper Athleticu musiał skapitulować! Alexis dostał znakomite podanie w pole karne, zgrał piłkę na 6. metr do PEDRO RODRIGUEZA, a ten z najbliższej odległości wpakował ją do siatki!
    Barca wraca do gry!

50
    Gol dla Athletic!
    Marc Bartra tym razem się nie popisał... pogubił się na 25. metrze, piłkę przejął Muniain, zagrał do ARITZA ADURIZA, a ten płaskim strzałem z linii 16. metra pokonał bezradnego Pinto!