Puszcza – Sandecja 0:1 (koniec) | Stróże – Okocimski 2:0 (koniec) | Dolcan – GKS K. 0:0 (koniec)
GKS Bełchatów – Stomil 1:0 (koniec) | Termalica – GKS T. 2:0 (koniec) | Olimpia G. – Wisła Pł. 0:0 (koniec)
Chojniczanka – Flota 2:1 (koniec) | Arka – Górnik Ł. 2:1 (koniec) | ROW Rybnik – Miedź 0:3 (koniec)
Puszcza Niepołomice
0:1 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz
Środa 23.04.2014, 16:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Fortuna 1 Liga

Puszcza Niepołomice przegrywa na własnym terenie z Sandecją Nowy Sącz 0:1! Jedyną bramkę kilka minut po wejściu na boisko zdobył w 69. minucie Mohamadou Traore!

90
    Mateusz Bartków ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką!

83
    Żółtą kartką ukarany Paweł Strózik.

80
    Ostatnie zmiany w obu zespołach, Dawid Kałat zastępuje Borovicanina, zaś Maciej Kononowicz pojawia się na boisku w miejsce Bębenka.

78
    Sam na sam z bramkarzem wychodził Traore, dogoniła go jednak obrona Puszczy i jego uderzenie zostało zablokowane!

73
    Mateusz Cholewiak zastępuje na placu gry Uwakwe.

69
    Gol dla Sandecji!
    Znakomite prostopadłe podanie pod nogi wprowadzonego przed chwilą na boisko MOHAMADOU TRAORE, który płaskim uderzeniem w środek bramki pokonuje Sobieszczyka! Goście prowadzą w Niepołomicach 1:0!

65
    Z kolei w zespole gości Mouhamadou Traore zmienia Fałowskiego.

64
    Krzysztof Zaremba zastępuje Kotwicę.

60
    Sebastian Szczepański zastępuje Urbana.

54
    Żółtym kartonikiem napomniany Mateusz Bartków.

49
    Ładne dośrodkowanie na głowę Biernata, ten uderzył jednak tuż obok słupka!

Po 45 minutach na stadionie w Niepołomicach utrzymuje się rezultat 0:0. W pierwszej połowie przewagę osiągnęli gospodarze, jednak nie zdołali tego udokumentować zdobywając bramkę. Liczymy na więcej emocji po przerwie!

43
    Brzydki faul Tomasza Wełny, żółta kartka dla obrońcy Puszczy.

39
    Z powietrza efektownie uderzał Łukasz Nowak, znakomicie interweniował jednak Cabaj!

38
    Mocne, płaskie uderzenie Strózika, zmuszony do trudnej interwencji Marcin Cabaj!

31
    Teraz to Gomez był faulowany, przewinił Łukasz Nowak, za co kapitan gospodarzy został ukarany żółtą kartką.