Lev – Magnitogorsk 3:5 (koniec)
Lev Praha
3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
Metallurg Magnitogorsk
Czwartek 24.04.2014, 19:00 • O2 Arena, Praga • Kontinental Hockey League - Play-off

58:43
    Pusta praska bramka.

57:09
    Kolejna kara dla Metallurga. Tierieszczenko dwie minuty za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem.

55:18
    Kazionow otrzymał karę mniejszą za zahaczanie. Lew ponownie w przewadze.

55:11
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 17073 widzów. Rekord KHL pobity po raz drugi z rzędu w Pradze!

50:59
    Karę mniejszą za opóźnianie gry otrzymał Platonow. Prażanie w przewadze.

44:07
    Czas dla Lwa Praga.

44:07
    Gol dla Metallurga!
    Bramkę zdobył DENIS ZARIPOW.

GOOL! Niestety Praga nie poradziła sobie grając w trójkę. Moziakin podał na dłuższy słupek do DENISA ZARIPOWA, który pewnie pokonuje Vehanena. 3:5.

43:37
    Będzie gorąco. Kolejna kara dla Lwa. Niemec dwie minuty za zahaczanie. Gramy 4 na 3.

43:18
    Zackrisson i Biriukow otrzymali kary mniejsze za nadmierną ostrość w grze. Gramy 4 na 4.

42:12
    Ah, świetne podanie Thornberga do Nakladala! Niestety ten drugi nie trafił czysto w gumę.

40:38

GOOL! Fatalna postawa Vehanena w bramce! Moziakin najeżdżał na bramkę Pragi, podał na drugą stronę do DENISA ZARIPOWA, który strzałem do niemal pustej bramki pokonał zdezorientowanego golkipera Pragi.

36:08
    Karę mniejszą za przeszkadzanie otrzymał Malinowski. Lew w przewadze.

34:04
    Bramkę zdobył WIKTOR ANTIPIN.

GOOL! Remis! Ogromny błąd Vehanena, który nie zdołał obronić lekkiego uderzenia WIKTORA ANTIPINA i guma wtoczyła się pod rakiem golkipera Lwa.

27:09
    Kolejna kara dla Lwa. Niemec dwie minuty za nadmierną ostrość. Goście w przewadze.

26:02
    Gol dla HC Lev!
    Bramkę zdobył ONDRZEJ NIEMEC.

GOOOL! Praga po raz kolejny na prowadzeniu! Gospodarze wykorzystują grę w przewadze! Azevedo podał pod niebieską do ONDRZEJA NIEMCA, który piekielnie mocnym uderzeniem z dystansu pokonuje Koszeczkina!

25:09
    Lew po raz pierwszy zagra w przewadze. Dwie minuty kary dla Kazionowa za spowodowanie upadku przeciwnika.

22:10
    O'Byrne otrzymał karę mniejszą za uderzanie. Magnitogorsk ponownie w przewadze.

18:12

GOL! Błyskawiczna odpowiedź Magnitogorska, który wykorzystuje grę w przewadze! Dobrze rozegrany zamek gości celnym uderzeniem zakończył WIKTOR ANTIPIN. 2:2.

17:25
    Sekacz otrzymał karę mniejszą za zahaczanie. Magnitogorsk w przewadze.

17:11
    Bramkę zdobył JUSTIN AZEVEDO.

GOOOL! Kapitalna akcja Pragi! Zackrisson wjechał do tercji ataku, podał gumę do nadjeżdżającego JUSTINA AZEVEDO, który precyzyjnym uderzeniem na dłuższy słupek pokonał Koszeczkina!

9:22
    Ależ kapitalną okazję na zdobycie kolejnej bramki zmarnował teraz Vrana! Zawodnik Lwa wyczekał do ostatniej chwili i nadział się na parkany Koszeczkina!

7:10
    Bramkę zdobył DAVID ULLSTROM.

GOOOL! Szybka odpowiedź Lwa! Kapanen odzyskał gumę w tercji ataku, podał do DAVIDA ULLSTROMA, który precyzyjnym uderzeniem ze środka pokonuje Koszeczkina! 1:1!

6:18
    Kolejna składna akcja Metallurga. Świetna interwencja Vehanena po uderzeniu Kovarza.

3:57
    Bramkę zdobył JAROSŁAW CHABAROW.

GOOL! A jednak w miarę szybko udało się gościom otworzyć wynik spotkania. Pierwszy strzał na bramkę Vehanena i od razu gol! Timkin podał zza bramki do JAROSŁAWA CHABAROWA, który strzałem z pierwszej pokonuje golkipera praskiej drużyny.