Widzew Łódź
Poniedziałek 12.05.2014, 18:00 • Stadion Miejski, Wrocław • PKO Ekstraklasa

Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Relacjonował dla Państwa, Norbert Sinkiewicz. (19:57:01)

MVP spotkania zostaje strzelec jedynej bramki w tym spotkaniu – Marco Paixao. Portugalczyk jest zdecydowanym liderem w Śląsku i dzisiaj wielokrotnie to ukazał.

Śląsk Wrocław rzutem na taśmę wygrywa dzisiaj 1:0 z Widzewem Łódź! Marco Paixao pewnie wykorzystał karnego w 88. minucie i tym samym gospodarzom zapewnił komplet punktów. Widzew zagrał całkiem dobrze, ale w drugiej połowie zawodnikom zabrakło już sił.

90+2
    Śląsk stara się teraz ukraść jak najwięcej sekund z piłką przy nodze, mądra taktyka gospodarzy.

90+2
    Trzy minuty doliczył sędzia do tego spotkania. Widzew jeszcze próbuje zaatakować, ale czy jakikolwiek atak się powiedzie? Wystarczy czasu?

90+1
    Jak to nie wpadło?! Kapitalnie piłkę dośrodkował Marcin Kaczmarek, a Visnakovs nie trafił do pustej bramki! To powinien być remis.

90
    Śląsk mądrze utrzymuje się teraz przy piłce. Widzew nie bardzo może zaatakować, chyba brakuje już sił.

89
    Spory pech Widzewa Łódź, wcale nie był tutaj drużyną o wiele gorszą, a do bezbramkowego remisu zabrakło mu dosłownie kilku minut!

88
    Gol dla Śląska!
    Pewnie wykorzystany rzut karny przez MARCO PAIXAO! Futbolówka uderzona pod poprzeczkę, bez szans Wolański.

88
    Rzut karny dla Śląska Wrocław! Piłkę ręka dotknął we własnym polu karnym Perez.

87
    Ależ niewiele zabrakło! Dobre dośrodkowanie ze strony Widzewa, futbolówka przeleciała między wszystkimi zawodnikami i centymetrów zabrakło Nowakowi, aby wbić piłkę do siatki!

86
    Zmiana w drużynie Śląsk Wrocław: z boiska schodzi Dalibor Stevanović, na boisku pojawia się Lukáš Droppa.

85
    Rzut rożny dla Widzewa, Dudu nie ryzykował i wybił futbolówkę bezpiecznie za linię końcową.

84
    Zagapił się przed własnym polem karnym Okachi, futbolówkę przejął Patejuk, zagrał na lewą stronę do Picha, który zszedł do środka i oddał uderzenie. Piłka została przyblokowana przez Nowaka i tym samym problemów z interwencją nie miał Wolański.

83
    Mroziński zaatakował lewym skrzydłem, dobrze włącz się do akcji ofensywnej, ale o dośrodkowaniu lepiej nie wspominać. Posłał piłkę gdzieś w trybuny.

82
    Dalej wiele się nie dzieje na murawie. Śląsk niby kontroluje przebieg meczu, ale nie potrafi sobie stworzyć żadnej sytuacji strzeleckiej.