Zagłębie – KPR 30:33 (koniec) | Piotrkowianin – Gwardia 30:29 (koniec)
Piotrkowianin Piotrków Tr.
30:29 (17:12)
COROTOP Gwardia Opole
Piątek 16.05.2014, 19:00 • Hala Relax, Piotrków Trybunalski • Orlen Superliga mężczyzn

Piotrkowianin – Gwardia Opole 30:29 (17:12)

Piotrkowianin: Ner, Procho – Mróz 1, Daćko 2, Woynowski 3, Stołowski 6, Trojanowski 3/3, Różański, Piotr Swat 6, Rumniak 4, Jamioł, Pilitowski 1, Pożarek, Pacześny 4.
    Trener: Rafał Kuptel
    Kary: 8 min (Pożarek x2, Stołowski x2)
    Rzuty karne: 3/3

Gwardia: Malcher, Romatowski, Bozić – Śmieszek, Paweł Swat 6/2, Adamczak 2, Knop 8, Szolc 2, Scepanović 6, Zeljić, Drej, Vukcević 1, Garbacz, Prokop 1, Płócienniczak 3, Lasoń.
    Trener: Tadeusz Jednoróg
    Kary: 10 min (Prokop, Płócienniczak x2, Śmieszek, Vukcević)
    Rzuty karne: 2/4

Sędziowali: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota (Płock). Widzów: 900 (20:49:47)

60
    Koniec meczu. (30:29)

60
    Czerwona kartka dla Pawła Stołowskiego (Piotrkowianin Piotrków Trybunalski). (30:29)

60
    Ostatnia sekunda. Rzut wolny dla Gwardii. (30:29) (30:29)

60
    5 sekund do końca. Przy piłce Gwardia. (30:29) (30:29)

59
    Ostatnia minuta. (30:29) (30:29)

59
    Kontaktowy gol Pawła Swata. (30:29) (30:29)

Do końca meczu 2 minuty. Gościom wystarczy remis. Piotrkowianin musi wygrać. To będą długie sekundy. (30:28) (30:28)

59
    Timeout dla gospodarzy. (30:28) (30:28)

59
    Kontra gości i bramka Pawła Swata. (30:28) (30:28)

57
    Skutecznie z 7 metrów Paweł Swat. (30:27) (30:27)

57
    Rzut karny dla Gwardii. (30:26) (30:26)

56
    Bardzo ważny gol Wojciecha Trojanowskiego. (30:26) (30:26)

56
    Kolejny gol dla gości. Filip Scepanović. 4,5 minuty do końca meczu. (29:26) (29:26)

55
    Bramka z drugiej linii Pawła Adamczaka. (29:25) (29:25)

53
    Timeout dla gości. (29:24) (29:24)

53
    Bramka Sebastiana Rumniaka. Czy to już koniec nadziei gości? (29:24) (29:24)

52
    Za dużo graczy w zespole Gwardii na placu gry. Kara dla Marko Vukcevicia. (28:24) (28:24)