Real Madryt – RCD Espanyol 3:1 (koniec) | FC Barcelona – Atletico 1:1 (koniec) | Valencia – Celta Vigo 2:1 (koniec)
FC Barcelona
1:1 (1:0)
Atletico Madryt
Sobota 17.05.2014, 18:00 • Camp Nou, Barcelona • Hiszpańska LaLiga

To już koniec walki o prymat mistrzostwa w sezonie 2013/2014 w Hiszpanii! Atletico Madryt zasłużenie sięga po trofeum! Bramkę na wagę mistrzostwa zdobył Diego Godin! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (19:54:35)

90+2
    Neymar faulowany w środkowej części boiska, a Garcia ukarany kartką!

90
    Trzy minuty doliczone do tego spotkania! To będą najdłuższe minuty w tym sezonie dla Atletico!

90
    Indywidualna akcja Sosy i Mascherano ukarany kartką za faul na rywalu.

80
    Courtois zaskoczony decyzją Alvesa! Belg sparował piłkę na korner po strzale rywala ze sporej odległości!

77
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy! Gerardo Martino decyduje się na odważny i ofensywny ruch, wprowadzając Xaviego na boisko!

73
    Song za zagranie piłki ręką! Zasłużona kartka za przerwanie akcji Atletico.

72
    Diego Simeone widocznie jest niezadowolony z gry Lopeza! Zawodnik Atletico wszedł na boisko w 16. minucie meczu, by teraz zejść z murawy... Jose Sosa powalczy o zwycięstwo swojej drużyny w tym spotkaniu!

69
    Messi faulowany przez Filipe Luisa blisko linii pola karnego! Żółta kartka dla defensora gości i szansa na skuteczny strzał z rzutu wolnego!

64
    Gol dla Barcelony, ale chwila, chwila! Nie ma bramki! Leo Messi nie cieszy się z gola, bowiem był na pozycji spalonej! O tym, że był ofsajd – decydowały centymetry!

62
    To jest ten moment, kiedy trener Barcelony sięga po swojego asa z ławki rezerwowej! Na boisku, w miejsce Pedro, melduje się Neymar!

56
    Trzecia zmiana w tym meczu i trzecia wymuszona urazem! Coś niewiarygodnego! Busquets z powodu kontuzji jest zmuszony zejść z boiska. W jego miejsce wejdzie Song!

49
    Gol dla Atlético!
    Euforia na trybunie gości! Atletico doprowadza do wyrównania! Oszukana obrona Barcelony i DIEGO GODIN głową zdobywa bramkę po dośrodkowaniu Koke z rzutu rożnego!

47
    Cóż za pech! Oszołomiona Barcelona mogła stracić bramkę od razu po wyjściu z szatni! David Villa uderzył z ostrego kąta i piłka zatrzymała się na słupku!

Czuć emocje, oj czuć! Barcelona wygrywa 1:0 po bramce Sancheza i to gospodarze są bliżej, by unieść upragnione trofeum! Wracamy za kwadrans na Camp Nou, by śledzić poczynania obu drużyn w drugiej części meczu!

45+4
    Posypały się kartki po ostatnim gwizdku sędziego! Busquets i Messi są tymi zawodnikami, którzy zostali ukarani "żółtkiem".

45+2
    Płaski strzał Garcii z linii pola karnego, ale piłka mija bramkę Pinto o dobry metr! Niewykorzystana sytuacja.

45
    Sędzia doliczył dodatkowe trzy minuty do pierwszej połowy!

37
    Ależ walka na boisku! Kolejny kartonik! Tym razem dla Tiago! Sędzia nie oszczędził Portugalczyka w tej sytuacji!

36
    Zawodnikowi Atletico puściły nerwy! Zasłużona kartka dla Godina za faul blisko środkowej strefy boiska!

34
    Gol dla Barcelony!
    Być może najważniejszy gol strzelony przez ALEXISA SANCHEZA! Cudowne uderzenie i to Barcelona prowadzi 1:0! Courtois był bez szans!

26
    Dobre dośrodkowanie Alvesa z boku boiska! Do strzału doszedł Pedro! Napastnik Barcelony z kilku metrów pudłuje, główkując nad bramką!

23
    Cóż za dramat! Kolejny zawodnik Atletico schodzi z murawy z powody kontuzji! Raul Garcia melduje się na murawie!

16
    A jednak nie! Następuje zmiana! W miejsce kontuzjowanego na boisko wchodzi Adrian Lopez!

11
    Ależ teraz było groźnie! Dośrodkowanie Turana, a tam Pique wybija piłkę na rzut rożny! Było blisko bramki samobójczej! Niepotrzebnie w całą sytuację wmieszał się środkowy obrońca Barcelony...

7
    Courtois zmuszony do pierwszej interwencji w tym spotkaniu! Adriano dobrze przyjął sobie futbolówkę przed polem karnym i uderzył! Bramkarz Atletico ze stoickim spokojem złapał piłkę!

5
    I mamy pierwszą kartkę w tym spotkaniu! Pique w początkowych minutach meczu ukarany "żółtkiem"!