Zagłębie – MKS Perła 28:22 (koniec) | EKS Start – Młyny Stoisław 26:27 (koniec) | SPR Pogoń – Arka 24:25 (koniec)
Olimpia-Beskid – Piotrcovia 31:33 (koniec)
EKS Start Elbląg
26:27 (15:14)
Młyny Stoisław Koszalin
Sobota 17.05.2014, 16:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Elbląg • PGNiG Superliga kobiet play-off

Energa AZS Koszalin wygrywa po raz drugi ze Startem Elbląg i kończy sezon w PGNiG Superlidze kobiet na 5. miejscu! (17:38:01)

60
    Koniec meczu. (26:27)

60
    Kara dla jednej z zawodniczek AZS-u, będą grać w osłabieniu do końca spotkania. (26:27) (26:27)

60
    Gol dla Energii, zostało 50 sekund! (26:27) (26:27)

58
    Szybka kontra i na nieco ponad dwie minuty do końca jest remis! (26:26) (26:26)

57
    Szybka odpowiedź i znowu tylko jedna bramka różnicy. (25:26) (25:26)

57
    Przerwały tą serię koszalinianki. (24:26) (24:26)

56
    Trzecie z rzędu trafienie zawodniczek z Elbląga! (24:25) (24:25)

55
    Jeszcze jeden gol gospodyń, które walczą o korzystny wynik przynajmniej w dniu dzisiejszym. (23:25) (23:25)

54
    Trafienie dla Startu. (22:25) (22:25)

53
    Jeszcze jedna bramka dla Energi, trudno wyobrazić sobie, aby gospodynie w 7 minut mogły odwrócić losy tego dwumeczu. (21:25) (21:25)

52
    Trafiają po przerwie koszalinianki. (21:24) (21:24)

51
    Kolejna bramka Startu i czas dla trenera gości. (21:23) (21:23)

50
    Po 7 minutach jest wreszcie gol dla gospodyń. (20:23) (20:23)

49
    Jeszcze jedno trafienie koszalinianek i chyba już bez wiary zawodniczki z Elbląga w końcowy sukces. (19:23) (19:23)

48
    Kolejna niewykorzystana akcja Startu mści się i już trzy bramki przewagi "akademiczek"! (19:22) (19:22)

46
    Po dłuższym okresie niemocy z obu stron trafiają zawodniczki z Koszalina. (19:21) (19:21)

43
    Szybka odpowiedź Startu. (19:20) (19:20)

43
    Kontrolują przebieg gry zawodniczki Energi, kolejny celny rzut. (18:20) (18:20)

EKS Start Elbląg: Kędzierska – Koniuszaniec, Jedrzejczyk, Aleksandrowicz, Wolska, Grzyb, Cekała, Szymańska, Klonowska, Zoria, Karwecka, Jałoszewska, Waga, Sądej
    Młyny Stoisław Koszalin: Czarna, Borkowska – Kobyłecka, Garovic, Muchocka, Chmiel, Matuszczyk, Odrowska, Lisewska, Bilenia, Błaszczyk, Oreszczuk, Koprowska, Nowicka, Winter

Sędziowie: Mroczkowski D.-Mroczkowski J.