Holandia – Walia. 2:0 (koniec) | Włochy – Luksemburg 1:1 (koniec) | Ekwador – Anglia 2:2 (koniec)
Włochy
1:1 (1:0)
Luksemburg
Środa 04.06.2014, 20:45 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Spotkania towarzyskie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

W ostatnim swoim teście przed Mistrzostwami Świata reprezentacja Włoch zmierzy swoje siły z Luksemburgiem. Będzie to ósma potyczka tych kadr narodowych, a siedem ostatnich spotkań wygrali rzecz jasna Squadra Azzurra. Ostatni mecz rozegrany został jednak aż trzydzieści trzy lata temu.

Swój ostatni pojedynek Włosi zakończyli remisem z Irlandią 0:0. Najbardziej pamiętnym faktem z tego meczu jest z pewnością kontuzja Riccardo Montolivo, która wykluczyła go z gry na Mundialu w Brazylii. Poprzedni mecz Luksemburga zakończył się natomiast porażką aż 5:1 z reprezentacją Belgii.

Italia zajmuje w rankingu FIFA dziewiątą pozycję. Ich środowy rywal natomiast plasuje się obecnie na sto dwunastym miejscu.
    Znany jest już skład wejściowy Włochów na to spotkanie!
    Buffon – Abate, Barzagli, Chiellini, De Sciglio – De Rossi, Pirlo – Candreva, Veratti, Marchisio – Balotelli.

Na to spotkanie zapraszamy państwa bardzo serdecznie już w najbliższą środę o godzinie 20:45!

Wejdź Tutaj i Oglądaj w Jakości Full HD

Strefa Premium HD – Kliknij TUTAJ

Strefa Premium Full HD | Za Darmo

1

1
    Ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata dla Włochów właśnie się rozpoczął.

1
    Bardzo dobre wejście skrzydłem De Sciglio, ale świetnie w polu karnym interweniują defensorzy gości.

2
    Giorgio Chiellini fauluje swojego rywala w okolicach własnego pola karnego.

3
    Dużo zamieszania w poczynaniach defensywy Włochów i będziemy mieli korner dla Luksemburczyków.

3
    Pierwszy strzał w tym spotkaniu dla kadry gości. Głową niecelnie uderzał Da Mota.

4
    Bardzo szybko piłkę przejmują Włosi, mocne podanie do Matti de Sciglio, ale ten nie zdołał na skrzydle opanować futbolówki.

5
    Joachim w prosty sposób traci piłkę w kole środkowym boiska.

6
    Bardzo aktywny w pierwszych momentach tego spotkania jest lewy defensor Włochów. Tym razem minął dwóch rywali na skrzydle, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez Chanota.

7
    Przez kilka sekund piłka była w posiadaniu kadry Luksemburga, ale momentalne podejście Verattiego powoduje stratę w środkowej strefie boiska.

8
    Joachim odwrócił się z piłką mając rywala na plecach i momentalnie uderzył sprzed pola karnego, ale minimalnie obok bramki Buffona!

9
    Gol dla Włoch!
    Po fantastycznym dośrodkowaniu z "fałsza" Mario Balotellego, cudowną bramkę głową zdobywa CLAUDIO MARCHISIO!!!

10
    Fantastycznie rozpoczęli ten mecz Włosi! Wszystko rozpoczęło się od bardzo dobrego przejęcia piłki przez Ignazio Abate!

11
    W tym momencie wspaniałe podanie Pirlo na wolne pole do Balotellego, ale ten wpadł w pułapkę ofsajdową.

12
    Świetne przejęcie futbolówki Pirlo w środku boiska i spokojne rozegranie z Marco Verrattim.

13
    Obrońcy reprezentacji Włoch spokojnie wymieniają piłkę na własnej połowie boiska. Po chwili nastąpił faul w ataku jednego z zawodników faworyta tego spotkania.

14
    Świetnie Candreva okiwał rywala na skrzydle i zacentrował z prawego skrzydła, ale dobrze z dośrodkowaniem poradził sobie Moris!

15
    Kolejne fantastyczne podanie za linię obrony do Mario Balotellego, ale jego strzał podcinką przelatuje wysoko nad bramką luksemburskiego golkipera!

16
    Słaby pressing stosują Włosi i nie udaje im się odebrać piłki rywalowi. Po dłuższej chwili bardzo dobrze na wyprzedzenie zagrał Chiellini.

17
    De Sciglio do Balotellego przed pole karne Luksemburga, ale tam ten zawodnik traci futbolówkę.

18
    Kolejny raz świetną grą w defensywie popisał się Giorgio Chiellini i wspaniale odebrał piłkę zastawiającemu się rywalowi.

19
    Chanot próbował przenieść ciężar gry na drugą stronę boiska, ale jego zagranie przejęli zawodnicy rywali.

20
    Sędzia się nie popisał w tej sytuacji! Wspaniałe zagranie Pirlo za linię obrony do wychodzącego na czystą pozycję Antonio Candrevy, ale arbiter przerwał tą akcję po sygnalizacji sędziego asystenta!

21
    Tym razem dłuższe zagranie doświadczonego pomocnika z Juve okazało się niedokładne. Piłka ląduje w rękach golkipera gości.

22
    Faulowany Pirlo w bocznej strefie boiska. Za moment będziemy mieli dośrodkowanie w pole karne sto dwunastej drużyny w rankingu FIFA.

23
    Kolejna dobra interwencja Chielliniego, po jego wybiciu piłki z własnego pola karnego faulowany Candreva, pomagający partnerom w strefie obronnej.

24
    Mutsch potrzebuje pomocy medycznej na boisku. Na chwilę ten zawodnik musi opuścić pole gry.

25
    Piłka znowu w grze. Włosi spokojnie wymieniają podania w okolicach koła środkowego boiska.

26
    Po piłkę w wolne strefy wychodzą Verratti z Pirlo, ale nie udaje się podejść Włochom pod pole karne zespołu rywali.

26
    W polu karnym faworyta tego spotkania upada jeden z Luksemburczyków, ale Skomina nie decyduje się wskazać na wapno.

27
    Mutsch skutecznie utrzymał się w posiadaniu piłki w środku pola i wycofał futbolówkę do własnych obrońców.

28
    Prandelli ogląda na stojąco poczynania swoich podopiecznych. Już z pewnością selekcjoner Włochów zastanawia się nad tym, co przekaże w przerwie swoim podopiecznym.

29
    Mario Balotelli zmarnował korzystną sytuację i jego mocny strzał z ostrego kąta świetnie wybronił golkiper gości!

30
    Od wrzutu z autu grę na wysokości pola karnego Buffona wznowią Luksemburgczycy.

31
    Mocne dośrodkowanie w pole karne Włochów, ale tam skutecznie defensorzy tego zespołu. Po chwili po dobrym zagraniu Mario, zawodnik ten został sfaulowany.

32
    Kolejne dobre podłączenie się De Sciglio do akcji ofensywnej, ale żaden z jego partnerów nie skorzystał z jego dośrodkowania.

33
    Od minuty na własnej połowie piłka krąży między graczami w czerwonych strojach. Ich rywale nie stosują w tym momencie żadnego pressingu.

34
    Jedynie Candreva zdecydował się podejść do swojego rywala wyżej. Kibice zdecydowanie nie są zadowoleni z gry ich ulubieńców.

35
    Verratti z Marchisio próbowali rozmontować defensywę gości, ale nie udało im się wejść w dobrze zorganizowaną linię obrony rywali.

36
    Za mocne zagranie Pirlo do Abate. Nie klei się gra tego zespołu. Ciężko sobie wyobrazić taką ich grę już na samym Mundialu w Brazylii.

37
    Co za akcja Joachima! Udało mu się zwieźć dwóch rywali i znalazł miejsce do strzału z okolic dwudziestego metra! Jego uderzenie jednak w znacznej odległości mija bramkę Buffona!

38
    Kolejny raz udało się skonstruować dobrą akcję gościom. Nie potrafią od dłuższego czasu Włosi wyjść z własną akcją na bramkę Morisa.

39
    Na ostatnie minuty pierwszej połowy Włosi zastosowali mocniejszy i wyższy pressing na swoim rywalu. Przynosi to od razu lepsze efekty i przejęcie futbolówki już na połowie rywala.

40
    Nie widać koncepcji i pomysłu w grze graczy w niebieskich strojach! Tym razem jednak Candreva na dwudziestym trzecim metrze otrzymał piłkę i bez zastanowienia huknął na bramkę rywala, ale niecelnie!

41
    Kolejny raz dobrze dośrodkowanie wyłapuje golkiper przyjezdnych.

42
    Ciekawe jest czy uda się jeszcze raz miejscowym wykreować dobrą sytuację pod bramką Morisa. Póki co futbolówka cały czas wędruje w okolicach linii środkowej.

43
    Faulowany Balotelli na dwudziestym piątym metrze. Będzie wspaniała okazja dla Pirlo!

43
    Andrea Pirlo wspaniale przymierzył z rzutu wolnego, ale jeszcze lepiej wybronił to uderzenie golkiper gości!!! Po chwili Balotelli strzelał z dziesiątego metra tuż obok słupka bramki Morisa!!!

44
    Zbliżamy się do końca tej odsłony. Balotelli odebrał piłkę rywalowi w środku pola i popędził w stronę bramki przeciwnika. Tam po kontakcie z rywalem upadł, ale arbiter nie dał się nabrać na to zagranie Super Mario.

45
    Chanot nie przejął zagrania od partnera i od autu grę rozpocznie Abate.

45+1

Po pierwszej połowie tego meczu Włosi prowadzą 1:0 po bramce Claudio Marchisio z początkowego fragmentu tego pojedynku. Trzeba jednak zauważyć, że Luksemburg również miał swoje sytuacje i byli Mistrzowie Świata z pewnością nie prezentują tutaj wszystkich swoich możliwości. Czekamy z niecierpliwością na drugą odsłonę tego spotkania!

46

46
    W miejsce Gersona pojawia się na boisku Da Mota.

47
    Od początku drugiej połowy mocniej zaczęli angażować się w akcje ofensywne Włosi.

48
    Lewym skrzydłem Luksemburg próbował skonstruować ofensywną akcję, ale dośrodkowanie jednego z zawodników pewnie wybija Chiellini.

49
    Mario Balotelli znalazł sobie bardzo dobrze miejsce przed polem karnym rywala i jego uderzenie z tych okolic minimalnie mija słupek bramki Morisa!

49
    Verratti próbował środkiem indywidualną akcję przedrzeć się w pole karne rywala, ale po minięciu dwóch graczy drużyny przeciwnej stracił futbolówkę.

50
    Żółtą kartką za faul na Pirlo ukarany Philips.

51
    Super Mario zaatakował rywala w polu karnym drużyny przeciwnej, ale został przez swojego rywala dobrze nastrzelony i Moris wznowi od własnej bramki.

51
    Mutsch faulowany przez Marchisio na własnej połowie boiska.

52
    Mattia De Sciglio zagrał do Verrattiego przed pole karne rywala, ale ten odgrywał piętką dalej i piłkę spokojnie przejęli przeciwnicy.

53
    Tym razem to Mutsch nie potrafi odebrać piłki świetnie zastawiającemu się Pirlo i ostatecznie go fauluje.

54
    Antonio Candreva dostał podanie od Balotellego, świetnie wbiegł w pole karne Luksemburga i oddał niecelny strzał na bramkę Morisa!

55
    Za Marco Verrattiego na placu gry melduje się bardziej usposobiony Antonio Cassano.

56
    Balotelli świetnie rozgrywał piłkę z Cassano, ale ostatecznie ten drugi nie był w stanie wypuścić na korzystną pozycję Candreve.

56
    Co za sytuacja dla Italii!!! Balotelli minął rywala na zamach i będąc sam przed bramkarzem rywali strzelił obok bramki!!!

57
    Tym razem Super Mario wspaniale dośrodkowuje ze skrzydła do Candrevy, a ten uderza głową w poprzeczkę!!!

58
    W parę ostatnich minut Włosi mieli kilka wspaniałych sytuacji. Teraz to jednak Joachim nie potrafił wykorzystać bardzo dobrego dośrodkowania z prawego skrzydła!

59
    Bardzo dobre zachowanie Antonio Candrevy na prawym skrzydle. Nastrzelił rywala pod linią boczną boiska i wywalczył aut dla swojego zespołu.

60
    Faulowany jeden z zawodników przyjezdnego zespołu w momencie wyprowadzania piłki do akcji ofensywnej.

61
    Po zagraniu Chielliniego, Balotelli w prosty sposób traci piłkę, będąc już na połowie rywala.

62
    Zbyt mocne zagranie na lewe skrzydło do De Sciglio i od własnej bramki grę wznowi golkiper przyjezdnego zespołu.

63
    Włosi starają się uspokoić grę w środkowej strefie boiska. Trzeba jednak przyznać, że w drugiej odsłonie tego spotkania o wiele lepiej wygląda ich gra i mają więcej sytuacji bramkowych.

64
    Marchisio fauluje rywala na czterdziestym metrze od własnej bramki i będziemy mieli rzut wolny bezpośredni dla zespołu rywala.

65
    Bezsensowne dośrodkowanie Bensi w pole karne Włochów i od bramki grę wznowi golkiper Italii.

66
    Od wrzutu z autu grę wznowią gracze Luksemburga. Cassano ma pretensje do arbitra, bo zmienił on decyzję liniowego, który wskazał wrzut dla Włochów.

67
    Luksemburg wyszedł z kontrą dwóch na czterech, ale zagranie Joachima było za plecy dla jego partnera i ostatecznie cała sytuacja spaliła na panewce.

68
    Będziemy mieli wrzut dla przyjezdnego zespołu na wysokości pola karnego Włochów.

68
    Źle wykonany wrzut z autu przez jednego z zawodników gości i od autu wznowią Włosi.

69
    Bardzo dobrze zapowiadający się kontratak zespołu Luksemburga skończył się na wysokości pola karnego miejscowego zespołu.

70
    Po raz pierwszy w drugiej połowie to Luksemburg dłużej utrzymuje się w posiadaniu piłki.

71
    Mocny strzał z trzydziestego metra jednego z zawodników przyjezdnego zespołu, po rykoszecie ląduje w rękawicach Buffona.

72
    Bardzo mocne dośrodkowanie Mutscha z prawego skrzydła i Joachim mija się z piłką na piątym metrze!

72
    W miejsce zmęczonego Pirlo na boisku pojawia się Alberto Aquilani.

73
    W miejsce Holtera na boisku pojawia się Deville.

75
    Cassano bardzo dobrze ograł rywala w środku pola i zagrał do De Sciglio, ale ten spalił całą sytuację.

76
    Włosi rozgrywają piłkę w środku boiska, ale nie zbliżają się do pola karnego swoich rywali.

77
    Będziemy mieli korner dla gospodarzy po ofensywnym wejściu Matti De Sciglio.

78
    W miejsce aktywnego i dobrze grającego Candrevy pojawia się Insigne.

78
    Za marnującego dzisiaj seryjnie sytuację Mario Balotellego na placu gry pojawia się Alessio Cerci.

79
    Za dobrze grającego dzisiaj Bonucciego na placu gry pojawia się Darmian.

79
    Za Bensi na placu gry pojawia się Payal.

82
    Włosi świetnie przejęli piłkę w środku pola. Szybko zawiązany kontratak strzałem kończy Cerci, ale wspaniale broni golkiper gości!

83
    Będziemy mieli rzut rożny dla Włochów po ofensywnej akcji Alessio Cerciego.

84
    Daleki przerzut na prawego skrzydło do Antonio Cassano, ale ten znalazł się na spalonym i od rzutu wolnego pośredniego wznowi Luksemburg.

85
    Zbyt mocne zagranie bardzo aktywnego od pojawienia się na placu gry Cerciego do Cassano i w efekcie Italia traci piłkę.

86
    Kolejna okazja dla Włochów!!! Wspaniale znalazł się w polu karnym rywali Ignazio Abate, huknął bez zastanowienia, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Moris!!!

86
    Gol dla Luksemburgu!
    Co się stało!!! CHANOTdoprowadza do remisu!!!

88
    Włosi momentalnie starają się odpowiedzieć – będziemy mieli korner dla Italii!

89
    Za nieprzepisowe zatrzymanie rywala Ignazio Abate otrzymuje żółty kartonik.

90
    W miejsce bardzo zmęczonego Joachima pojawia się Tupel.

90+1
    Na ostatnie minuty tego pojedynku Cesare Prandelli decyduje się wprowadzić Parolo w miejsce Marchisio.

90+1
    Arbiter dolicza trzy minuty do drugiej połowy tego spotkania.

90+2
    Kolejny rzut rożny dla Włochów.

90+2
    I kolejny rzut rożny dla gospodarzy tego pojedynku.

90+3
    Rozpoczęła się właśnie ostatnia minuta tego pojedynku! To dopiero będzie sensacja, jeśli wynik się utrzyma!

90+3
    Alessio Cerci zmarnował piłkę meczową – przeniósł piłkę nad poprzeczką w dobrej sytuacji, ale i tak wcześniej był na spalonym!

Sędzia kończy to spotkanie! Włochy w ostatnim sprawdzianie przed Mistrzostwami Świata zawodzą na całej linii i remisują ze sto dwunastą drużyną FIFA 1:1!!!

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy bardzo serdecznie i życzymy państwu dalszych wielkich sportowych emocji z lajfy.com! (22:41:19)