Polska U-21 – Bośnia i Herc. U-21 1:0 (koniec)
Polska U-21
1:0 (0:0)
Bośnia i Hercegowina U-21
Środa 04.06.2014, 18:00 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • Reprezentacja

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (19:56:20)

Młodzieżowa reprezentacja Polski pokonuje swoich rówieśników z Bośni i Hercegowiny w stosunku 1:0! Mecz nie należał do pasjonujących, a jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył w 47. minucie Rafał Janicki!

90+4
    Głową obok słupka uderzał Przybyłko.

90+2
    Prostopadłe podanie do Mesanovicia, który znalazł się jednak na pozycji spalonej.

90
    Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

89
    Ucierpiał Kamiński, który podnosi się jednak z murawy bez konieczności pomocy medycznej.

87
    Hajrovicia zmienia Mico Kuzmanović.

86
    Mocne uderzenie Parzyszka daleko od celu.

85
    Z kolei w reprezentacji Polski Piotr Parzyszek zastępuje Chrapka.

84
    Dwie zmiany w szeregach gości, za Sehicia na placu gry melduje się Danijel Graovac, zaś bramkarza, Kenana Piricia zastępuje Ivan Tirić.

82
    Pawłowskiego zmienia Wojciech Golla.

81
    Indywidualna akcja i mocne dośrodkowanie Pawłowskiego, nikt nie przeciął jednak jego zagrania.

80
    Z drugiej strony z próbą Mesanovicia radzi sobie Bednarek.

78
    Mocne uderzenie Bartłomieja Pawłowskiego prosto w bramkarza.

76
    Martin Kobylanski zmienia Zielińskiego.

74
    Żółtą kartką ukarany Tomasz Kędziora.

73
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła nie znalazło adresata w polu karnym gości.

70
    Dzisiejsze spotkanie zgromadziło na trybunach 6367 kibiców.

68
    Igor Łasicki zastępuje na placu gry Wolskiego.

68
    Płaski strzał Gojaka obok słupka.

67
    Ładne podanie Zielińskiego do Kuna, ten traci jednak piłkę w polu karnym gości.

65
    Uderzenie Cimirota wysoko ponad poprzeczką.

65
    Żółtą kartką ukarany Renato Gojković.

62
    Z kolei w reprezentacji Polski Tomasz Kędziora zmienia Bereszyńskiego.

59
    Kolejna zmiana w zespole gości, Krunicia zastępuje Amer Gojak.

58
    Ładne podanie Dziwniela do Przybyłki, w polu karnym w porę interweniował jednak Pirić!

57
    Zmiana w naszej reprezentacji, Dominik Kun zastępuje Lewandowskiego.

56
    Rafał Wolski wykorzystał błąd obrony gości i wpadł w pole karne, gdzie zupełnie nieobstawiony trafił jednak prosto w bramkarza!

55
    Dobra akcja Polaków, uderzenie Wolskiego zostało jednak zablokowane, a po chwili z próbą Dziwniela poradził sobie Pirić!

54
    Uderzenie z rzutu wolnego Hajradinovicia bardzo nieudane.

53
    Indywidualna akcja Leticia, Bośniak faulowany w okolicy 20 metra.

51
    Szybka dwójkowa kontra gości, pytanie Grahovaca do Mesanovicia było jednak bardzo złe.

49
    Kolejny rzut wolny, tym razem dośrodkowanie Wolskiego nieudane.

47
    Gol dla Polski!
    Znakomity Początek drugiej połowy w wykonaniu Polaków! Z rzutu wolnego dośrodkowywał Wolski, w polu karnym piłkę przeciął RAFAŁ JANICKI i skierował ją do bramki!

46
    W przerwie doszło do dwóch zmian w zespole gości: Andrej Modić zmienił Zoloticia, zaś Haris Hajradinović pojawił się na placu gry w miejsce Bajicia.

46

Po 45 minutach reprezentacja Polski bezbramkowo remisuje ze swoimi rówieśnikami z Bośni i Hercegowiny! Liczymy na lepsze widowisko i przede wszystkim bramki po zmianie stron!

45+1

45+1
    Uderzenie Wolskiego sprzed pola karnego zablokowane.

45
    Minuta doliczona do pierwszej połowy spotkania.

43
    Atakują goście, uderzenie Mesanovicia ofiarnie blokuje jednak Janicki!

41
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Lewandowskiego, piłka poza polem karnym.

39
    W ofensywie faulował Lewandowski, piłka dla gości.

37
    Przy linii bocznej faulowany Mesanović, od rzutu wolnego gospodarze.

36
    Problemy Bereszyńskiego w okolicach własnego pola karnego, obrońca Legii ostatecznie zdołał jednak wybić piłkę na połowę rywali.

35
    Ładne prostopadłe podanie Wolskiego do Przybyłki, ten zabrał się z piłką i uderzył mocno, ale obok bramki!

33
    Wrzutka Krunicia pada łupem Bednarka.

32
    Długie podanie w kierunku Zielińskiego, piłka w rękawicach Pirić.

30
    Po początkowej przewadze Polaków spotkanie nieco się wyrównało, na boisku dzieje się mniej niż kilkanaście minut temu.

27
    Polacy w opałach, piłka w ostatnich kilku minutach pod polem karnym "Biało-czerwonych".

25
    Akcja gości, piłka wylatuje poza boisko. Rzut rożny dla Bośniaków.

23
    Teraz z rzutu wolnego uderzał Chrapek, piłkę przed siebie sparował Pirić, gdzie o dobitkę postarał się Zieliński, który nie trafił jednak w światło bramki!

21
    Ofensywna akcja Bereszyńskiego, piłka jednak poza boiskiem.

20
    Dośrodkowanie Wolskiego z rzutu wolnego zbyt lekkie, piłka zatrzymała się już na pierwszym z obrońców naszych dzisiejszych rywali.

18
    A jednak uderzenie zawodnika Udinese, piłka przeleciała jednak obok słupka.

17
    Zagranie ręką jednego z zawodników gości, do piłki podchodzi Zieliński, który prawdopodobnie będzie dośrodkowywał w pole karne.

16
    Z rzutu wolnego uderzał Mesanović, piłka wpadła prosto w rękawice Bednarka.

15
    Rzut wolny dla gości, szansa na bezpośrednie uderzenie.

13
    Z murawy nie podnosi się Wolski, chwila przerwy w grze.

12
    Dobry przerzut Przybyłki na prawe skrzydło, tam do piłki dopadł Pawłowski, który przebiegł kilka metrów i mocno uderzył na bramkę! Dobrą interwencją popisał się jednak Pirić!

11
    W starciu z rywalem ucierpiał Dziwniel, od autu rozpoczną jednak goście.

10
    Ładna indywidualna akcja Chrapka, zawodnik Wisły wyłożył piłkę Wolskiemu, który uderzył jednak ponad poprzeczką.

9
    Wrzutka Leticia zbyt głęboka, od bramki Bednarek.

7
    Dośrodkowanie Wolskiego bardzo nieudane.

7
    Faul w środku pola, od rzutu wolnego rozpoczną Polacy.

5
    Na trybunach zgromadziło się dziś około pięciu tysięcy widzów, którzy póki co nie prowadzą jednak oszałamiającego dopingu.

3
    Dośrodkowanie Pawłowskiego bardzo nieudane, od bramki rozpocznie Pirić.

3
    Dośrodkowanie Krunicia ląduje w rękawicach Bednarka.

2
    Od razu próba podłączenia się do ofensywnej akcji Dziwniela, obrońca Ruchu nie zdołał jednak wyprzedzić przeciwnika.

2
    Polacy tradycyjnie na biało-czerwono, goście z Bośni na niebiesko.

1
    Rozpoczęli goście!

Czas na Mazurka Dąbrowskiego!

Z głośników wybrzmiewa hymn Bośni i Hercegowiny.

Zawodnicy pojawiają się na boisku, za chwilę hymny obu drużyn.

Mamy już składy obu drużyn:

Polska U-21: Filip Bednarek – Bartosz Bereszyński, Rafał Janicki, Marcin Kamiński, Daniel Dziwniel – Bartłomiej Pawłowski, Michał Chrapek, Piotr Zieliński, Rafał Wolski, Mateusz Lewandowski – Kacper Przybyłko
    Rezerwowi: Tomasz Ptak – Tomasz Kędziora, Wojciech Golla, Igor Łasicki, Martin Kobylanski, Dominik Kun, Piotr Parzyszek

Bośnia i Hercegowina U-21: Kenan Pirić – Edin Sehić, Bojan Letić, Sead Hajrović, Renato Gojković – Nermin Zolotić, Gojko Cimirot, Srdan Grahovac, Rade Krunić, Jasmin Mesanović – Rijad Bajić
    Rezerwowi: Ivan Tirić – Andrej Modić, Amer Gojak, Haris Hajradinović, Mico Kuzmanović, Danijel Graovac

Sędziowie: Peter Kralović – Marek Arys, Adam Kupsik – Tomasz Wajda.

Wejdź Tutaj i Oglądaj w Jakości Full HD

Strefa Premium HD – Kliknij TUTAJ

Strefa Premium Full HD | Za Darmo

Kadra Polski na mecz z Bośnią:

Bramkarze: Filip Bednarek (Twente Enschede), Tomasz Ptak (Zagłębie Lubin).

Obrońcy: Bartosz Bereszyński (Legia Warszawa), Daniel Dziwniel (Ruch Chorzów), Wojciech Golla (Pogoń Szczecin), Rafał Janicki (Lechia Gdańsk), Marcin Kamiński (Lech Poznań), Tomasz Kędziora (Lech Poznań), Mateusz Lewandowski (Pogoń Szczecin), Igor Łasicki (SSC Napoli, Włochy).

Pomocnicy: Michał Chrapek (Wisła Kraków), Martin Kobylański (Werder Brema, Niemcy), Dominik Kun (Pogoń Szczecin), Bartłomiej Pawłowski (Malaga CF, Hiszpania), Rafał Wolski (ACF Fiorentina, Włochy), Piotr Zieliński (Udinese Calcio, Włochy).

Napastnicy: Piotr Parzyszek (Charlton Athletic, Anglia), Kacper Przybyłko (Arminia Bielefeld, Niemcy).

Do końca eliminacji Polakom pozostało już tylko jedno, wyjazdowe spotkanie z Grecją. Główni rywale w walce o awans, Szwecja, Turcja i właśnie Grecja, mają na swoim koncie o jeden rozegrany mecz mniej.

Drużyna trenera Marcina Dorny zajmuje obecnie pierwsze miejsce w grupie eliminacji do mistrzostw Europy. Z dorobkiem 15 punktów Polacy liderują w grupie, w której występują również reprezentacje Grecji, Turcji, Szwecji i Malty.

Jesteśmy w Krakowie, gdzie dziś o godzinie 18 odbędzie się towarzyskie spotkanie pomiędzy młodzieżowymi reprezentacjami Polski oraz Bośni i Hercegowiny! Na relację na żywo z tego meczu zapraszamy do serwisu Lajfy.com!