Łowicz – Pogoń Sdl. 4:1 (koniec) | Siarka T. – Concordia 5:0 (koniec) | Wigry – Stal Rz. 3:2 (koniec)
Garbarnia – Świt NDM 2:0 (koniec) | Stal S. W. – Radomiak 1:1 (koniec) | Olimpia Z. – Limanovia 0:0 (koniec)
Legionovia – Motor 2:1 (koniec) | Znicz – Wisła Pu. 2:0 (koniec) | Olimpia E. – Stal M. 2:2 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
5:0 (2:0)
Concordia Elbląg
Niedziela 08.06.2014, 17:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2 Liga Wschodnia

Dziękuje serdecznie za ten ostatni mecz w tym sezonie. Zaczynamy wakacje. I do przeczytania w sezonie 2014/15 ! Do przeczytania w Lajfy.com. To wszystko z Tarnobrzega

Za uwagę dziękuje Michał Bartyzel. (19:01:05)

Wynik 5:0 doskonale obrazuje dzisiejsze spotkanie. Siarkowcy dominowali na boisku, nawet w tych momentach, w których wydawało się, że Siarkowcy odpuszczają.

Kibice zgromadzeni na AN2 dziękują brawami za zakończony właśnie sezon 2013/2014 na trzecim miejscu przez swoich ulubieńców!

90+5
    Gol dla Siarki!
    Sprzed 16 metra po rzucie rożnym piłkę do siatki pakuje MARCIN FIGIEL

90+2
    Piłkarze obu drużyn chcieliby już zejść do szatni.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Kowalski (Siarka Tarnobrzeg).

91
    Sędzia Załęski doliczył 4 minuty

90
    Końcówka meczu i kolejna bramka. Piłkę do siatki po raz drugi pakuje TOMASZ CIEĆKO.

88
    Próba lobu w wykonaniu Burasa, ale piłka zatrzymała się na górnej siatce. Oprócz tej próby strzeleckiej, nic ciekawego na murawie.

87
    Aut dla Siarki.

86
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Stępień, na boisku pojawia się Wróbel.

84
    Galeniewski miał doskonałą okazję na super wejście na boisko! Ale przegrał sytuacje sam na sam z Melonem, który wygarnął mu piłkę spod nóg!

83
    Siarka gra spokojnie, z wykorzystaniem bramkarza, piłkę posyłają już długimi piłkami do napastników. Concordia, próbuje strzelić honorową bramkę

82
    Zmiana w drużynie Concordia Elbląg: z boiska schodzi Essomba, na boisku pojawia się Galeniewski.

80
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Truszkowski, na boisku pojawia się Kowalski.

79
    Jastrzębski za bardzo wypuścił sobie piłkę i zmarnowana kontra zawodników z Elbląga.

78
    Wolny dla Siarki na środku boiska.

76
    Truszkowski przyjmuje piłkę na 11 metrze i uderza! Tuż obok słupka.

74
    Żółtą kartkę otrzymuje Perez (Concordia Elbląg).

74
    Zmiana w drużynie Concordia Elbląg: z boiska schodzi Faura, na boisku pojawia się Jastrzębski.

72
    Persona, który ucierpiał w sytuacji z Nakatanim, może wrócić na boisko. A teraz mamy rzut rożny dla gości.

71
    Żółtą kartkę otrzymuje Nakatani (Concordia Elbląg).

69
    Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów. Essomba chyba chciałby być w zespole Siarki, bo przerwę spędza z gospodarzami :)

68
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Termanowski, na boisku pojawia się Buras.

67
    Aleeeeż okazja Hectora Faura! Jego strzał trafił w słupek!

67
    W Siarce szykuje się kolejna zmiana. Do gry gotowy jest Buras.

65
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Koczon, na boisku pojawia się Figiel.

65
    Persona przerzuca pole karne, piłkę z linii końcowej dogrywa Truszkowski na 3 metr, a tam piłkę do pustej bramki pakuje TOMASZ CIEĆKO

61
    Perez próbował uderzyć. Ale strzał po dalszym słupku był niecelny i od bramki Artur Melon.

61
    Daniel Koczon miał teraz sytuacje, ale jego strzał bardzo niecelny. Ale brawa nalezą się, za wypracowanie sytuacji.

60
    Okada faulowany. Gra toczy się w środkowej części boiska.

58
    Strasznie nudne widowisko nam się zrobiło. Siarce wystarcza dwu bramkowe prowadzenie. A Concordia nie ma pomysłu na stworzenia zagrożenia pod bramką Melona.

53
    Mirek Baran interweniuje w polu karnym nie pozwalając Zapacie na oddanie strzału. Tylko rożny.

51
    Essomba na spalonym, mimo że przy starcie do piłki się przewrócił.

50
    Początek drugiej połowy na razie bez większych emocji.

47
    Makowski fauluje Alfredo Zapate.

46
    Rzut rożny dla Concordii

46

Na boisku w Suwałkach, tamtejsze Wigry prowadzą już 3:1 ze Stalą Rzeszów. Wizja awansu Siarkowców chyba już legła w gruzach. Ewentualny awans tarnobrzeska drużyna wywalczyła by, gdyby Wigry przegrały swój mecz.

W międzyczasie na murawę wychodzą przedszkolaki z Siarki, którzy zostaną pasowani na piłkarzy.

Skończyła się pierwsza połowa spotkania, w którym Siarka zasłużenie prowadzi ze zdegradowaną już Concordią. Na drugą połowę zapraszamy za kwadrans!

45+2

45 + 1
    Essemba z lewej strony dogrywa do Zapaty, ale ten uprzedzony przez Konrada Stępnia.

45
    Gramy 2 minuty dłużej w pierwszej połowie. Taka decyzja sędziego.

44
    Siarka spokojnie daje grać piłką gościom. A Concordia jakby... nie chciała korzystać.

43
    Termanowski ładnie dograł do Truszkowskiego przez całą szerokość pola karnego. Truszkowski przyjął zaczarował obrońców i oddał piłkę Tomkowi Ciećko. Ten uderza z pierwszej piłki, ale Matłoka na raty broni.

40
    Makowski górą w walce o piłkę. Faura bez szans.

39
    Faura na spalonym.

36
    Termanowski, który najwyższym na boisku nie jest, faulował Burzyńskiego w walce o górną piłkę.

35
    Truszkoooooooowski! Ależ sytuacja Siarkowców. Kolejna akcja na pierwszy kontakt Truszkowskiego z Ciećko. Ale strzał napastnika Siarki obok bramki! Mogło i powinno być 3:0. Takie sytuacje trzeba wykorzystywać!

33
    Kolejny rzut wolny dla gospodarzy.

32
    Rzut wolny dla Siarki wykonywał Frankiewicz, dograł piłkę do Stępnia ten skontrował główką w pole karne i piłka niebezpiecznie szła w kierunku bramki. Ale w wepchnięciu piłki do siatki przeszkodził sobie Ciećko z Truszkowskim i piłka za boiskiem.

30
    W pole karne wrzucał Koczon, ale dochodząca piłka znalazła się w rękach Matłoki. I bez zagrożenia.

29
    Adolfo Fernandez sprzed pola karnego.... ale prosto w ręce Melona.

29
    Mogła być akcja lewym skrzydłem Siarki, ale piłkę gubi Persona. Od autu goście.

28
    Próba strzału Essomby! Ale wysoko nad poprzeczką!

26
    Ciećko zagrał w uliczkę do wychodzącego Truszkowskiego, ten miał przed sobą tylko Matłoke, uderzył po dalszym słupku i mamy 2 bramkowe prowadzenie gospodarzy.

25
    TRUSZKOWSKI po długim słupku!

25
    Żółtą kartkę otrzymuje Termanowski (Siarka Tarnobrzeg).

24
    Gramy dalej. Aut dla gości. Wyrzuca Fujikawa.

22
    Chwila na uzupełnienie płynów. Przerwa w grze.

20
    "Centrostrzał" Persony. Chciał dorzucić w pole karne, ale piłka niespodziewanie szła w kierunku bramki Matłoki... Tuż nad poprzeczką.

18
    Dośrodkowanie Persony z lewej strony, ale piłka przeleciała przez pole karne. Do niej dopadł Nadolski wrzucił z drugiej strony i do piłki wyskoczył Koczon, ale jego strzał nad poprzeczką. Od bramki Matłoka.

17
    Mamy już 17 minute spotkania. Obraz gry nieco się zmienił. Siarkowcy spokojnie prowadzą grę, a Concordia gra z kontry.. A raczej próbuje. Wszystkie kontry gości kończą się na stoperach Siarki.

Bardzo duże dziś problemy z łączem internetowym na tarnobrzeskim stadionie. Przepraszamy za sytuację.

10
    Essomba doszedł do sytuacji strzeleckiej! Ale jego strzał wyszedł za boisko tuż przy chorągiewce...

10
    Baran zablokował dośrodkowanie i kolejny rzut rożny dla gości.

9
    Frankowski faluje Faure. Wolny dla Concordii.

7
    Podobna sytuacja do tej z 2 minuty. Znów uderzał Termanowski, teraz po ziemi i piłka minimalnie obok słupka.

6
    Mamy już 6 minutę spotkania, rożny dla Concordii.

4
    Na tarnobrzeskim stadionie problemy z łączem.

2
    Ależ rozpoczęcie gospodarzy. Ładna klepka Frankowskiego do Truszkowskiego, ten zauważył wychodzącego na pozycję TERMANOWSKIEGO, który wpadł w pole karne, przyjął piłkę i uderzył pod poprzeczkę!

1
    Od środka gospodarze.

1

Sędziowie wyprowadzają oba zespoły na murawę. Siarka zagra na żółto-czarno, drużyna gości w strojach pomarańczowo-czarnych. Za moment rozpocznie się mecz!

10 minut do rozpoczęcia spotkania. Czekamy na pierwszy gwizdek sędziego Załęskiego.

Znamy wyjściowe jedenastki obu zespołów. Concordia w dzisiejszym meczu tylko z 3 rezerwowymi.

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Makowski, Nadolski, Baran, Persona – Frankiewicz, Stępień (k), Termanowski, Koczon, – Truszkowski – Ciećko
    Rezerwowi: Pogorzelec, Wróbel, Popiela, Figiel, Kowalski, Szewc, Buras

Concordia Elbląg: Matłoka – Nakatani, Fujikawa, Burzyński, Lewandowski, Okada, Gonzalez Perez, Faura, Essomba, Zapata, Fernandez
    Rezerwowi: Jastrzębski, Tomczuk, Galeniewski

Sędziowie: Sebastian Załęski (główny) Ryszard Jarka, Kamil Majewski (Mazowiecki ZPN).

Witam ze Stadionu Miejskiego w Tarnobrzegu. Przy Alei Niepodległości 2 słonecznie i bardzo ciepło. Oba zespoły wychodzą właśnie na rozgrzewkę, a trybuna zapełnia się kibicami z Tarnobrzega.

Czy zdarzy się cud w 34. kolejce, który da awans Siarce? Czy Siarka zdoła pożegnać się wygraną z sezonem? Czy może Concordia, która gra już bez presji, sprawi niespodziankę i wygrywając, pogrzebie marzenia największym optymistom?

To wszystko już dziś o godzinie 17:00.
    Serdecznie zapraszam na relacje live prosto z AN2 tylko do serwisu Lajfy.com

W rundzie jesiennej Siarkowcy pokonali Concordię 2:1. A bramki w tamtym meczu strzelali: Radosław Stępień w 37' minucie dla Concordi, a dla Siarki, dwukrotnie Tomasz Persona w 29' i 87'.

W dzisiejszym meczu w zespole gospodarzy zabraknie Sulkowskiego (czerwona kartka w meczu z Siedlcami) oraz Tunkiewicza i Chrabąszcza (kontuzjowani)

W ostatniej kolejce oba zespoły doznały porażki. Concordia podejmowała na własnym boisku Wigry Suwałki i uległa 3:0. Siarkowcy na wyjeździe w Siedlcach po pełnym emocji meczu przegrali 3:1, mimo, że pierwsza połowa była dla nich.

Podopieczni trenera Tułacza, za wszelką cenę chcą zdobyć w dzisiejszym meczu komplet punktów i godnie pożegnać się z kibicami. Jednak Concordia, mimo że już zdegradowana, kilka razy robiła niespodzianki.

Tarnobrzeżanie, którzy jeszcze kilka kolejek temu byli jednym z pewnych kandydatów do awansu, nadal mają szanse awansować. Jednak teraz muszą oglądać się na innych. Siarkowcy awansują jeśli w dzisiejszym spotkaniu pokonają Concordię, a Wigry Suwałki przegrają w swoim meczu ze Stalą Rzeszów.

Serdecznie zapraszamy na mecz ostatniej kolejki II ligi wschodniej, w którym zmierzy się Siarka Tarnobrzeg z Concordia Elbląg.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.