Niemcy – Polska 28:29 (koniec)
Niemcy
28:29 (14:10)
Polska
Sobota 14.06.2014, 15:15 • GETEC Arena, Magdeburg • Eliminacje Mistrzostw Świata

60
    Jedziemy do Kataru! 14 sekund do końca. (28:28) (28:28)

59
    KAAAAAAAAAAAAAROL BIELECKI! Dwa gole muszą dorzucić w niespełna półtorej minuty Niemcy. (27:27) (27:27)

57
    Bielecki! Fenomenalny gol!!! (27:26) (27:26)

57
    Dwójka dla Grabarczyka. (26:25) (26:25)

55
    Bielecki! Gol w osłabieniu przy grze pasywnej – to boli rywala! (26:25) (26:25)

53
    Dwie minuty dla Grabarczyka. Z dziewiątego metra zaczną gospodarze. (25:24) (25:24)

49
    9/9! Kapitalnie Bartek Jurecki! (22:22) (22:22)

46
    I kontra naszych! Rafał Gliński! Prowadzimy po raz pierwszy od 10. minuty! (20:21) (20:21)

44
    Bielecki do Syprzaka i dwie minuty dla Pekelera. (20:18) (20:18)

40
    Nie wiem, za co ten rzut karny był. Nieważne. Gol Uwe Gensheimera z siódemki. (18:16) (18:16)

38
    Nie na długo jednak wszyscy w komplecie, bowiem po golu Gensheimera karę otrzymał Kamil Syprzak. Gol Uwe ze skrzydła, bliski interwencji był Wyszomirski. (17:15) (17:15)

37
    40:40 w dwumeczu! (16:15) (16:15)

35
    Glandorf rzuca, był faulowany i druga kara dla Piotra Chrapkowskiego. (16:14) (16:14)

35
    Lijewski wchodzi w strefę. Dwie minuty dla Dannera! (16:13) (16:13)

31
    Po rękach Heinevettera! Gol! Bartek Jurecki! 8/8 z siódmego metra w dwumeczu. (14:11) (14:11)

29
    Uwe Gensheimer trafia z karnego. (14:10) (14:10)

29
    Wykluczenie dla Wiśniewskiego, będzie też rzut karny. Do bramki na karnego wraca Sławek Szmal. (13:10) (13:10)

27
    Dwie minuty dla Michała Szyby za faul na Glandorfie po rzucie. (12:9) (12:9)

24
    Dwie minuty dla Felixa Dannera. (11:7) (11:7)

14
    Dwie minuty dla Chrapkowskiego. Brzydki faul na Krausie. (6:6) (6:6)

13
    Siódmy wykorzystany rzut karny w tym dwumeczu! Bartek Jurecki! (6:6) (6:6)

13
    Świetny zabieg na koło Adama Wiśniewskiego i dwie minuty dla Groetzkiego. (6:5) (6:5)

Niemcy: Bitter, Heinevetter – Kneer, Gensheimer, Sellin, Wiencek, Danner, Glandorf, Pekeler, Groetzki, Allendorf, Weinhold, Kneule,Kraus, Fath, Haas
    Polska: Szmal, Wyszomirski – Lijewski, Gliński, Bielecki, Wiśniewski, B. Jurecki, M, Jurecki, Grabarczyk, Syprzak, Daszek, Łucak, Masłowski, Orzechowski, Szyba, Chrapkowski

Sędziowie: Eliasson, Palsson (Islandia)