Ghana – USA 1:2 (koniec) | Belgia – Algieria 2:1 (koniec) | Brazylia – Meksyk 0:0 (koniec)

Żółte kartki: 2 – 0
    Całkowity przebiegnięty dystans: 11.1 km – 11.7 km (02:02:55)

Koniec! Po emocjonującym widowisku Stany Zjednoczone pokonują Ghanę 2:1! Mimo olbrzymiej przewagi Ghany w drugiej połowie USA odnosi zwycięstwo!. Kiedy to Amerykanie opadli z sił, stracili bramkę w 82. minucie i już wszyscy myśleli, że to Ghana może wyjść z tego pojedynku zwycięstwo, wszystko się odmieniło po bramce zdobytej przez Brooksa po rzucie rożnym! Oby więcej takich meczów na Mistrzostwach Świata! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com!

90+5
    Ostatnia minuta tego meczu!

90+5
    Johnson sprytnie kradnie czas przetrzymując piłkę.

90+3
    Zbyt mocne uderzenie Muntariego zza pola karnego.

90+3
    Próba kombinacyjnej akcji piłkarzy Ghany, ale zbyt dużo zawodników Stanów Zjednoczonych jest w polu karnym!

Bramka Brooksa na 1:2

90+2
    Jeszcze żółta kartka za ostre wejście dla Muntariego.

90+1
    Pięć minut doliczył arbiter do końca meczu!

90
    Zbyt mocne zagranie do Johannssona, ale Kwarasey niepewnie wybija piłkę.

89
    Nic nie wyszło z tego dośrodkowania i od bramki rozpocznie Howard!

89
    Adomah dośrodkował, Boateng zagrał piętką w polu karnym, ale piłka wyszła na rzut rożny.

88
    Całą jedenastką bronią Amerykanie!

88
    A oto bramka Ayew na 1:1

86
    Gol dla USA!
    Ostatnie tchnienie Amerykanów! Świetne dośrodkowanie Zusi i bramka JOHNA BROOKSA główką!