Ślęza Wrocław – Ursus 1:1 (po dogrywce) | Resovia – Kotwica 0:1 (koniec) | Kleczew – Nadwiślan 1:3 (koniec)
Ostróda – Skarżysko-Kamienna 2:0 (4:2 po rz. karnych)
Resovia
0:1 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg
Środa 18.06.2014, 17:00 • Stadion CWKS Resovia, Rzeszów • Baraże 2. Liga

Po dobrym spotkaniu Resovia przegrywa z Kotwicą Kołobrzeg 0:1 i odpada z dalszej fazy rywalizacji o II Ligę. Resoviacy mieli przez wiekszą cześć spotkania przewagę, w końcówce popełnili jednak błąd i dosłownie w ostatnich minutach stracili szansę na awans. Tak więc to Kotwica będzie dalej liczyć się w walce o grę w 2 lidze. (19:02:15)

90+2
    Resoviacy jeszcze próbują.

90+1
    Goście tymczasem kradną upragnino sekundy i dokonują zmiany. W miejsce Biegańskiego na boisku pojawia się Kokosiński.

90
    Resoviacy. Ruszają do ataku próbują jeszcze odpowiedzieć.

89
    Gol dla Kotwicy!
    Bramkę zdobył KRZYSZTOF BIEGAŃSKI.

Niesamowita sytuacja! Osłabieni gośćie wychodzą z szybkim atakiem po którym zdobywają upragnionego gola i w tej chwili to oni awansują do kolejnej fazy! Po ładnej centrze z prawego skrzydła kompletnie niepilnowany w polu karnym znalazł sie KRZYSZTOF BIEGAŃSKI i głową z najbliższej odległości skierował futbolówkę do siatki!

87
    Skandalicznie i głupie zachowanie Poznańskiego. Gracz Kotwicy tak szybko chciał rozpocząć grę, że odepchnął jednego z podających piłkę chłopców. Koło ławki wywołała się awantura. Sędzia po chwili namysłu kara go czerwoną kartką. Goście będą kończyć w 9.

84
    Goście nie zamierzają jednak odpuszczać, szukają upragnionego gola. Wymieniają podania na połowie Resoviaków, szukając luki w ich defensywie.

82
    Resoviacy wspierani głośnym dopingiem fanów, ruszają z animuszem do ataku i mają niezła okazje. Po szybkiej akcji, piłka przed polem karnym trafiła do Domonia, który mocno uderzył, dobrą interwencją popisuje się jednak Szybka.

80
    Tym razem z szybkim atakiem chcieli wyjść Resoviacy. Głupie zachowanie Danilczyka, który przerywa ją niepotrzebnym faulem i zostaje ukarny przez arbitra drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką. Tak więc siły się wyrównują, obie ekipy będa kończyć spotkanie w 10.

78
    Kotwiczanie chcieli wyjść z kontrą, brzydkim faulem przerwał ją jednak Rop i został ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

78
    Po dośrodkowaniu z niego piłka spadła na głowę Dziedzica, który oddał niezłe uderzenie, dobrze ustawiony był jednak Szybka,który pewnie chwycił futbolówkę.

77
    Resoviacy dają oddech jednak swojej defensywie. Wychodzą z atakiem i wywalczają na prawej stronie rzut rożny.

76
    Jeden z rozgrzewających się za bramką Resoviaków graczy gości, przeszkadzał Pietryce. Arbiter nie pozwala na takie praktyki i kara go żołtym kartonikiem.

75
    I ładny atak Kotwicy. Na lewej stronie piłka trafiła do Rydzaka, ten ładnie zacentrował na długi słupek gdzie wbiegał Bejuk, który próbował uderzenia z woleja nieczysto trafił jednak w futbolówkę i ta poleciała daleko obok bramki.

73
    Zarysowuje się spora przewaga Kotwicy. Goście wymieniają podania na połowie Resoviaków, szukając luki w ich defensywie.

70
    Pierwsza zmiana w Resovii. Boisko opuszcza Ogrodnik, a w jego miejsce na boisku pojawia się Rop.

69
    W końcu Kotwica rusza jednak z atakiem i ma świetną okazję na zdobycie upragnionego gola. Na prawej stornie futbolówka trafiła do Rydzaka, ten ładnie zwiódł Domonia wpadł w pole karne i spod końcowej linii zagrał na 5 metr tutaj był niepilnowany Biegański, z najbliższej odległości próbował uderzenia piętką chcą zaskoczyć Pietryke, ten się jednak nie dał i pewne chwycił futbolówkę, ratując swój zespół z opresji!

Kamil Marut

Gole: 89. Biegański

Kartki:   3. Świechowski (RES), 30. Fedan (RES), 39. Sękowski (RES), 45. Krawczyk (RES), 78. Rop (RES) – 24. Danilczyk (KTW)   63. Świechowski (RES) – 80. Danilczyk (KTW)   87. Poznański (KTW)

Resovia: Pietryka- Domoń, Fedan, Krawczyk, Nikanovych, Ogrodnik (70' Rop), Sękowski, Pyrdek, Kaliniec, Świechowski, Dziedzic

Rezerwowi: Gąsior- Buczek, Bereś, Róg, Wilk, Vatseba, Rop

Kotwica Kołobrzeg: Szybka- Chruściński, Poznański, Szuteneberg, Cebulski, Pietras, Danilczyk, Rydzak, Skórecki, Ambroziak (61' Bejuk), Biegański (91' Kokosiński)

Rezerwowi: Ostapko- Rak, Duwe, Popiołek, Grabarczyk, Kokosiński, Bejuk

Sędziowie: Tomasz Wajda- Sławomir Kowalewski, Marcin Lis

1. mecz: Kotwica - Resovia 1:1