Górnik Z. – GKS T. 1:1 (koniec) | Górnik Ł. – Wisła Pu. 5:0 (koniec) | Jagiellonia – Omonia 3:0 (koniec)
Legia – Kłajpeda 2:0 (koniec) | Lech P. – Podbeskidzie 1:2 (koniec)
Jagiellonia Białystok
3:0 (0:0)
Omonia Nikozja
Środa 25.06.2014, 16:00 • Grodzisk Wielkopolski • Spotkania towarzyskie

Jagiellonia w ładnym stylu wygrywa 3:0 z Omonią Nikozja. Z bardzo dobrej strony pokazał się testowany Calderon ale i również pozostali zawodnicy. Zapraszam na kolejne relacje tylko na lajfy.com! Kamil Stachurski (17:57:22)

90+1

86
    Gol dla Jagiellonii!
    WASILUK wykorzystuje dokładne dośrodkowanie Calderona i podwyższa wynik spotkania na 3:0

76
    Wprowadzony na boisko Hiszpan popisuje się wspaniałym zagraniem do PIĄTKOWSKIEGO, a ten przyjmuje piłkę odwraca się i uderza piłkę po długim rogu – bramkarz był bez szans.

65
    Bramkę dla polskiego zespołu zdobył KĄDZIOR, który kilka minut wcześniej pojawił się na boisku. Strzał w długi róg z linii pola karnego i mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu.

46
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Tuszyński, na boisku pojawia się Piątkowski.

46
    Warto zaznaczyć, iż w ubiegłym sezonie Hiszpan grał w II ligowej Legionovii Legionowo.

46
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Gajos, na boisku pojawia się Antonio Calderon Vallejo.

46
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Grzyb, na boisku pojawia się Tymiński.

46
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Quintana, na boisku pojawia się Arsić.

46
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Pawłowski, na boisku pojawia się Kądzior.

46
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Martin Baran, na boisku pojawia się Joilton da Silva.

46

45
    Niewiele działo się w tej pierwszej połowie, piłkarzom grę utrudniał padający deszcz jednak to podopieczni trenera Probierza sprawiają lepsze wrażenie po 45 minutach gry.

45

40
    Głową na bramkę Cypryjczyków uderzał Wasiluk jednak bramkarz Omonii na posterunku. W odpowiedzi goście, po strzale jednego z zawodników piłkę złapał Baran.

30
    Delikatną przewagę utrzymuje polski zespół jednak nie przełożyło się to dotychczas na sytuacje bramkową. Szansę na premierowe trafienie miał Gajos ale trafił tylko w boczną siatkę.

15
    Minęło 15 minut tego spotkania niewiele dzieje się na boisku, dodatkowo grę utrudnia padający deszcz. Jedyną sytuację na objęcie prowadzenia przez Jagiellonię zmarnował Waszkiewicz posyłając piłkę nad poprzeczką.