Santa – FC Banants 1:0 (koniec) | La Fiorita – Levadia 0:1 (koniec)
SP La Fiorita
0:1 (0:0)
Levadia Tallinn
Wtorek 01.07.2014, 20:30 • Stadio Olimpico, Serravalle • Liga Mistrzów UEFA - Kwalifikacje

Mimo olbrzymiej przewagi goście strzelili bramkę dopiero w ostatniej akcji meczu! Piłkarze z San Marino byli bardzo bliscy utrzymania korzystnego wyniku, ale Heiko Tamm ostatecznie strzelił bramkę i goście wracają do Tallinna z jednobramkową zaliczką i będą raczej spokojni o awans do drugiej rundy kwalifikacji. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com! (22:21:03)

90+4
    Gol dla Levadii!
    HEIKO TAMM popisał się bardzo dobrym strzałem po asyście Subbotina! Bramka dla gości w samej końcówce!

90+1
    Jeszcze żółtą kartkę złapał Subbotin.

90
    Rozpoczyna się doliczony czas gry!

87
    Ostatnia, wymuszona zmiana w zespole La Fiorita. Za Gualtieriego wchodzi Scarponi.

85
    Miażdżąca przewaga gości w końcówce. Ewidentnie chcą wyjechać z Serravalle z chociażby jednobramkową zaliczką!

84
    Kolejne świetne interwencje bramkarza gospodarzy! Obronił kolejno strzały Antonova i Tamma!

82
    Z rzutu wolnego uderzył Artjunin, ale ponownie, bardzo dobrą interwencją popisał się Montanari.

81
    Kartka dla Bolliniego za faul na Subbotinie.

80
    Pozostało ostatnie dziesięć minut tego spotkania.

78
    Druga zmiana u gości. Za Raudseppa wchodzi Aallikko.

78
    Niecelny strzał Vukobratovicia. Bardzo aktywny jest Serb w ostatnich minutach.

76
    Rinaldi sfaulował Podholjuzina i otrzymał za to żółtą kartkę.

74
    Dobra okazja dla Vukobratovicia, ale jego strzał został zablokowany przez obrońców gospodarzy.

71
    Pensalfini faulowany przez Vukobratovicia. Rzut wolny dla La Fiority.

69
    Tym razem próbował Tamm. Ponownie piłka nie poleciała w światło bramki.

67
    Z dystansu zaskoczyć bramkarza próbował Raudsepp, ale piłka po jego strzale minęła bramkę.

63
    Dobrze interweniują obrońcy La Fiority we własnym polu karnym

62
    Rzut rożny dla gości, dośrodkowywać będzie tradycyjnie już – Antonov.

62
    Dobra szansa dla gości! Ponownie w dzisiejszym meczu próbował Subbotin, i po raz drugi niewiele się pomylił!

60
    Ostatnie 30 minut przed nami. Przewaga piłkarzy z Tallinna zmalała, ale wciąż jest widoczna.

59
    Pierwsza zmiana w drużynie Levadii. Za Ivanova wchodzi Tamm.

53
    Druga zmiana w zespole gospodarzy. Za Selvę wchodzi Confalone.

50
    Druga połowa rozpoczęła się tak samo jak ta pierwsza. Sporo fauli w środku pola.

47
    Mazzola faulowany przez Antonova w środkowej strefie boiska.

46

Mimo sporej przewagi piłkarzy z Tallinna, pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Gospodarze także mieli swoje sytuacje na strzelenie bramki, ale myślę, że jak do tej pory mogą być zadowoleni z tego wyniku i będą mieli zamiar utrzymać go w czasie drugich 45 minut, na które już teraz zapraszam!

45+1

45
    Subbotin! Bardzo groźnie uderzył na bramkę, ale minimalnie chybił!

44
    Ostatnie minuty pierwszej połowy!

40
    Żółtą kartką ukarany został Angeletti.

40
    Coraz większa przewaga gości, ale jak do tej pory bramkarz gospodarzy spisuje się bardzo dobrze w dzisiejszym spotkaniu.

37
    Przewagę mają piłkarze z Estonii, ale nie potrafią jej udokumentować bramką. Wciąż remis na stadionie w Serravalle.

35
    Zmiana w zespole La Fiority. Za Calzolariego wszedł Gualtieri.

33
    Spotkanie na miarę pierwszej rundy kwalifikacji. Nudno, a brak umiejętności piłkarskich aż przeraża.

29
    Dośrodkowanie Antonova, ale dobrze interweniują obrońcy z San Marino.

28
    Drugi rzut rożny dla Levadii Tallinn w tym meczu.

26
    Z rzutu wolnego uderzył Subbotin, ale zrobił to bardzo niecelnie.

25
    Spokojniejszy fragment spotkania. 25 minut za nami, jak na razie bez bramek na Stadio Olimpico w Serravalle.

23
    Okazja dla gości, strzelał Ivanov, ale bramkarz gospodarzy pewnie broni.

21
    Szybka odpowiedź La Fiority! Strzelał Selva, ale ponownie na posterunku Smisko!

20
    Dobre dośrodkowanie Antonova, w polu karnym główkował Teever, ale nie trafił w bramkę.

19
    Z rzutu wolnego nic nie wyszło, natomiast goście wywalczyli rzut rożny!

17
    Calzolari faulowany blisko pola karnego Levadii! To może być szansa dla gospodarzy.

16
    Po pierwszym kwadransie zespoły oddały tylko po jednym strzale na bramce.

14
    Jak na zawołanie! Strzał oddał Teever, ale Montanari pewnie łapie piłkę.

14
    Przewaga gości jest spora, ale nie przekłada się ona nawet na strzały na bramkę.

11
    Ponownie na spalonym złapany Selva. Dobrze współpracuje ze sobą obrona gości.

9
    Dużo walki w środku pola, sporo fauli popełnionych przez oba zespoły.

7
    Faulowany Angeletti przez Ivanova na połowie gospodarzy.

6
    Rzut wolny dla Levadii, na spalonym Selva.

5
    Mimo olbrzymiej przewagi, to piłkarze La Fiority jako pierwsi mieli dobrą sytuację do strzelenia bramki! Uderzał na bramkę Ceci, ale Smisko popisał się dobrą interwencją!

4
    Na spalonym złapany Ivanov, od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

2
    Spokojny początek spotkania. Na razie zespoły organizują się na boisku.

1

Witamy w relacji na żywo! Już za moment rozpocznie się pierwsze spotkanie pomiędzy SP La Fiorita, a FC Levadia Tallinn!

SP La Fiorita: Montanari – Bollini, Bugli, Angeletti, Ceci, Pensalfini, Mazzola, Calzolari, Cangini, Selva, Rinaldi
    Rezerwowi: Confalone, Cavalli, Gualtieri, Quadrelli, Aliaj, Vagnetti, Scarponi

Trener: Alberto Manca

FC Levadia Tallinn: Smisko – Artjunin, Podholjuzin, Tipurić, Pikk, Vukobratović, Subbotin, Raudsepp, Antonov, Teever, Ivanov
    Rezerwowi: Aallikko, Tamm, Kulinits, Marin, Pikker

Trener: Marko Kristal

Sędziowie: Dejan Jakimovski – Dejan Nedelkovski, Goce Petreski.

Zespół z Tallinna jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Miejmy nadzieję, że obejrzymy sporo ciekawych akcji oraz grad goli. Zapraszam na relację o godzinie 20:30!

Zmagania poprowadzi czwórka sędziowska z Macedonii z arbitrem Dejanem Jakimovskim na czele.

Skład Levadii to głównie piłkarze Estońscy, oraz dwóch piłkarzy z Ukrainy i po jednym z Rosji i Finlandii. Klub z Talinna, osiągnął już spore sukcesy na rodzimym podwórku zdobywając 8 razy mistrzostwo kraju, 7 razy puchar kraju i 4 razy superpuchar.

Gospodarze to drużyna składająca się głównie z sanmaryńskich oraz włoskich piłkarzy. La Fiorita ma zaawansowanych wiekowo piłkarzy. Mało który ma poniżej 25 lat, a najstarszy Maurizio Pedrelli w lutym ukończył 46 lat!

Zespół SP La Fiorita z San Marino podejmie na własnym stadionie drużynę Levadii Tallinn, która powinna być dość dobrze znana sympatykom polskiej piłki, niestety mieliśmy okazję poznać ten zespół z mocnej strony.

O godzinie 20:30 rozpoczniemy rozgrywki Ligi Mistrzów sezonu 2014/2015! Co prawda będą to dopiero kwalifikacje, a dokładniej pierwsza runda, ale miejmy nadzieję, że już teraz nie zabraknie emocji oraz bramek!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.

Gole: 90+4. Tamm

Kartki:   40. Angeletti (LAF), 76. Rinaldi (LAF), 81. Bollini (LAF) – 90+1. Subbotin (LVD)

SP La Fiorita: Montanari – Bollini, Bugli, Angeletti, Ceci, Pensalfini, Mazzola, Calzolari(35' Gualtieri)(87' Scarponi), Cangini, Selva(53' Confalone), Rinaldi
    Zmiany: Confalone, Cavalli, Gualtieri, Quadrelli, Aliaj, Vagnetti, Scarponi

Levadia Tallinn: Smisko – Artjunin, Podholjuzin, Tipurić, Pikk, Vukobratović, Subbotin, Raudsepp(78' Aallikko), Antonov, Teever, Ivanov(59' Tamm)
    Zmiany: Aallikko, Tamm, Kulinits, Marin, Pikker

Sędziowie: Dejan Jakimovski – Dejan Nedelkovski, Goce Petreski
    Wtorek 08.07.2014
    Levadia - La Fiorita 7:0

Gole: 7. Kulinits, 30. Subbotin, 48. Elhussieny, 72. Subbotin, 75. Artjunin, 86. Tipuric, 90+2. Artjunin

Kartki:   76. Antonov (LVD) – 45+1. Rinaldi (LAF), 61. Bollini (LAF), 80. Selva (LAF), 86. Mazzola (LAF)

Spudłowany karny!: 40. Subbotin (LVD), nietrafiony