Szachtior K. – FC Szirak 4:0 (koniec) | FK Astana – Piunik 2:0 (koniec) | Mika – RNK Split 1:1 (koniec)
Laci – Velenje 1:1 (3:2 po rz. karnych) | Daugavpils – Víkingur G. 1:1 (koniec) | Ekranas – Crusaders 1:2 (koniec)
Buducnost – Folgore/Falciano 3:0 (koniec) | Lovćen – Żeljeznicar 0:1 (koniec) | Honka – Sillamäe 3:2 (po dogrywce)
Kłajpeda – Differdange 3:1 (koniec) | Keşla FK – FC Tiraspol 3:1 (koniec) | Kalju – Fr. Reykjavík 2:2 (koniec)
Haugesund – Broughton 2:1 (koniec) | FK Jelgava – Rosenborg 0:2 (koniec) | Sant Julià – Cukaricki 0:0 (koniec)
Czichura – Turnovo 3:1 (koniec) | Daugava Ryga – Aberdeen 0:3 (koniec) | Wlora – Bolnisi 1:2 (koniec)
Fola – Göteborg 0:2 (koniec) | Tromsø – Santos Tartu 6:1 (koniec) | Zimbru – Shkendija 2:0 (koniec)
Brommapojkarna – VPS 2:0 (koniec) | Birkirkara – DVTK 1:4 (koniec) | Spartak T. – Hibernians 5:0 (koniec)
Kukësi – Kajrat 0:0 (koniec) | Aberystwyth – Derry 0:5 (koniec) | Bangor – Stjarnan 0:4 (koniec)
Sligo – Gordży 4:0 (koniec) | Fuglafjordur – MyPa 0:0 (koniec) | College Europa – FC Vaduz 0:1 (koniec)
Libertas – Botew 0:2 (koniec) | Široki – Gabala 3:0 (koniec) | FC Koper – Čelik 4:0 (koniec)
Ferencvaros – Sliema 2:1 (koniec) | Glenavon – Hafnarfjörður 2:3 (koniec) | Dundalk – Jeunesse Esch 3:1 (koniec)
Met. Skopje – Santa 2:0 (koniec)
FK Buducnost Podgorica
3:0 (1:0)
SS Folgore/Falciano
Czwartek 10.07.2014, 17:30 • Stadion Pod Goricom, Podgorica • Liga Europy UEFA - Kwalifikacje

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (19:18:22)

Koniec spotkania! Buducnost Podgorica pokonała na własnej murawie SS Folgore/Falciano 3:0 i wygrywa dwumecz rezultatem 5:1. Tym samym zawodnicy z Czarnogóry uzyskali awans do drugiej rundy eliminacji Ligi Europy, która startuje już w najbliższym tygodniu!

90+1
    Sędzia dolicza jeszcze dwie minuty do dzisiejszego spotkania.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Zobaczymy ile minut zdecyduje się doliczyć jeszcze arbiter.

88
    Ostatnią zmianę wykorzystują także zawodnicy z San Marino. Na murawie pojawia się Ottaviani, boisko opuszcza Muccini.

87
    Nieczyste wejście Nucciego na jednego z zawodników Podgoricy. Buducnost będzie wykonywała jeszcze rzut wolny.

86
    Gospodarze jeszcze szukają okazji na zdobycie czwartej bramki. Podgorica w głębokiej ofensywie.

85
    Akcja Buducnosti przerwana przez arbitra liniowego. Burzanovic na pozycji spalonej i piłka podyktowana została dla gości.

84
    Mamy ostatnią zmianę w drużynie Buducnost Podgorica. Na boisku w miejsce Raicevicia pojawia się Milosevic.

82
    Niecelne uderzenie Nucciego na bramkę Ljuljanovicia. Będzie jednak rzut rożny dla drużyny SS Folgore/Falciano.

81
    Gra przeniosła się do środkowej części boiska. W posiadaniu futbolówki aktualnie zawodnicy z Podgoricy.

80
    Ładnie teraz z dystansu przymierzył Vukcevic. Piłka szybowała do okienka bramki Falciano, ale w porę zdążył zainterweniować Bicchiarelli.

77
    Chwila spokojniejszej gry na boisku. Zawodnicy z San Marino zapewne chcieliby już skończyć to spotkanie i pojechać do domu.

74
    Drugiej zmiany dokonują także gospodarze. Na ostatnie piętnaście minut starcia wchodzi Vukcevic w miejsce Rogosicia.

73
    Druga zmiana w drużynie SS Folgore/Falciano. Na boisku pojawia się Casadei. Dzisiejszy występ kończy Pacini.

72
    Gol dla Buducnosti!
    Bramkę zdobył ALEKSANDAR VUJACIC.

GOOOOL! Buducnost dobija zawodników z San Marino! Burzanovic świetnie podał w tempo do ALEKSANDARA VUJACICIA, który pewnym strzałem pokonuje Bicchiarelliego. Mamy już 3:0!

70
    Sartori faulowany nieopodal pola karnego gospodarzy przez Tomkovicia. Będzie rzut wolny dla SS Folgore/Falciano.

69
    Jest pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Na murawie w miejsce Ilincicia pojawia się Burzanovic.

67
    Seria faulów ze strony zawodników Buducnosti. Jak na razie sędzia nie zdecydował się pokazać żółtego kartonika w tej połowie.

65
    Idealnie teraz zablokowali defensorzy Falciano uderzenie Tomkovicia. Bicchiarelli wznowi za parę chwil grę od własnej bramki.

63
    Tomkovic faulował Ceschiego i będziemy mieli rzut wolny dla ekipy z San Marino.

62
    Ponad godzina gry już za nami. Jak na razie mamy całkowitą dominację gospodarzy w spotkaniu. Goście oddali w tym meczu zaledwie jeden celny strzał.

61
    Niewiele brakło, a piłka ponownie wylądowałaby w siatce Bicchiarelliego po strzale Raicevicia! Budocnost na fali, kolejna bramka wisi w powietrzu.

60
    Gospodarze nie zwalniają tempa i ponownie ruszają do ofensywy. Mamy kolejny w tym spotkaniu rzut rożny dla Podgoricy.

58
    Bramkę zdobył MILIVOJE RAICEVIC.

GOOOL! I tak kończą się marzenia drużyny z Sam Marino o awansie! Kapitalne podanie Hocko do MILIVOJE RAICEVICIA, który precyzyjnym uderzeniem posłał piłkę do siatki Bicchiarelliego! 2:0!

57
    Akcja gości przerwana przez defensorów Podgoricy. Buducnost rusza kontratakiem, piłka rozgrywana jest już w okolicach pola karnego gości.

56
    Goście po niezbyt udanym strzale Mucciniego z rzutu wolnego wywalczyli jeszcze korner.

55
    I jeszcze jeden rzut wolny dla SS Folgore, tym razem po wykluczeniu Ilincicia.

54
    Nieczyste wejście Rogosicia na Loiodice. Mamy kolejny rzut wolny dla SS Folgore/Falciano.

53
    W końcu mamy pierwszą akcję w tej części spotkania! Ponownie świetna interwencja Bicchiarelliego po strzale Raickovicia. Strzał kolegi próbował dobijać Tomkovic, ale ten posyła piłkę obok bramki.

52
    Buducnost Podgorica ruszyła z kontratakiem, ale Raspopovic znalazł się na pozycji spalonej. Grę wznowią piłkarze z San Marino.

51
    Gra jak na razie toczy się w neutralnej części boiska. Żaden z zespołów nie zdołał zbliżyć się do pola karnego rywala w tej części spotkania.

50
    Jak na razie na początku drugiej połowy oglądamy jedynie faule. Oto kolejny z nich – Raickovic popisał się nieczystym wejściem na Paciniego. Jeszcze jedna przerwa w grze.

49
    Mamy pierwszą zmianę dzisiejszego wieczora w ekipie SS Folgore/Falciano. Na boisku pojawia się Della Valle. Boisko opuszcza Magnani.

48
    Kolejny rzut wolny – tym razem jednak dla drużyny gospodarzy. Arbiter odgwizduje przewinienie Paciniego na Hocko.

47
    Nieczyste wejście Banovicia na jednego z zawodników drużyny z San Marino. Goście będą wykonywali rzut wolny.

46
    Druga połowa rozpoczęta przez zawodników Falciano!

46

Druga połowa rozpocznie się o 18:28.

Koniec pierwszej połowy spotkania! Jak na razie Buducnost Podgorica pewnie prowadzi z SS Folgore/Falciano 1:0. Goście do awansu potrzebują teraz aż trzech bramek. Dwie bramki Falciano w drugiej części meczu oznaczałyby dogrywkę.

45+1

45+1
    Arbiter dolicza jeszcze jedną dodatkową minutę do tej części spotkania.

45
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry pierwszej połowy spotkania.

43
    Jeszcze jedna żółta kartka dla zawodnika SS Folgore/Falciano w tej części spotkania. Kartonik zobaczył Perrotta, który faulował Raicevicia.

42
    Mogło być 2:0! Ponownie na wysokości zadania stanął Bicchiarelli, który kapitalnie wybronił mocny strzał Raicevicia! Świetna gra Buducnosti w końcówce tej połowy.

41
    Niecelne uderzenie Vujacicia na bramkę strzeżoną przez Bicchiarelliego. Golkiper gości wznawia grę.

40
    Arbiter odgwizduje przewinienie Ilincicia, który popisał się nieczystym wejściem na Loiodice. Jak na razie bez żółtej kartki dla zawodnika Podgoricy.

39
    Tym razem fatalne dośrodkowanie Rogosicia z rzutu rożnego. Piłka błyskawicznie przejęta przez zawodników Falciano.

38
    Uderzenie Raicevicia na bramkę Bicchiarelliego zablokowane przez obrońców SS Folgore. Mamy jednak kolejny rzut rożny.

37
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym starciu. Pacini odnotował swoje kolejne przewinienie dzisiejszego popołudnia. Tym razem nie obyło się już bez żółtej kartki.

36
    Od dłuższego czasu nie mieliśmy już celnego uderzenia na żadną bramkę. Zawodnicy obydwu zespołów powoli odczuwają już skutki wysokiej temperatury w Podgoricy.

35
    Skuteczna interwencja defensorów Falciano, którzy odebrali piłkę wprost spod nóg Banovicia w okolicach pola karnego. Folgore rusza do kontrataku.

33
    Niecelne uderzenie z główki w wykonaniu Vujacicia po dośrodkowaniu Rogosicia z rzutu rożnego. Grę od bramki wznawia właśnie Bicchiarelli.

32
    Gospodarze zdołali wejść do pola karnego SS Folgore i wywalczyli sobie rzut rożny.

31
    Ponownie mamy chwilę spokojniejszej gry w okolicach środkowej części murawy. Przy piłce aktualnie zawodnicy Buducnosti Podgorica.

30
    Pół godziny gry za nami. Jak na razie w strzałach celnych przeważają gospodarze. Podgorica oddała ich trzy, a Falciano zaledwie jeden.

29
    Świetny indywidualny kontratak Ilincicia zakończony mocnym uderzeniem! Idealną interwencją popisał się teraz Bicchiarelli!

28
    Perrotta dośrodkował z rzutu rożnego do pola karnego, a tam znalazł się Pacini, którego strzał przelatuje tuż obok prawego słupka bramki Ljuljanovicia!

27
    Dosyć szybko powrócili goście do defensywy i wywalczyli sobie kolejny rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Perrotta.

26
    Goście próbowali zaskoczyć gospodarzy szybkim kontratakiem, ale kapitan Falciano – Pacini znalazł się na pozycji spalonej.

25
    Rogosic celował bezpośrednio z rzutu wolnego, ale dosyć wyraźnie przestrzelił. Grę od bramki za parę chwil wznowi Bicchiarelli.

24
    Nieczyste wejście Nucciego na zawodnika Podgoricy. Gospodarze będą ponownie wykonywali rzut wolny sprzed pola karnego ekipy przyjezdnej.

23
    Falciano ponownie odzyskuje piłkę i rozgrywa ją na połowie przeciwnika. Znacznie aktywniejsza gra ze strony drużyny z San Marino w ostatnich minutach spotkania.

22
    Ljuljanovic spokojnie wznawia grę od bramki. Gospodarze po tej akcji z pewnością będą rozgrywać piłkę z większą ostrożnością.

21
    Ah, niewiele brakowało, a mielibyśmy remis! Przepiękne uderzenie Mucciniego z dystansu! Słupek ratuje teraz piłkarzy z Podgoricy!

20
    Chwila niezbyt ciekawej gry na murawie. Buducnost wciąż w posiadaniu piłki w okolicach środkowej części murawy.

18
    Niezbyt udane dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Pacininiego. Gra przenosi się już do środkowej części boiska.

17
    Niezłe uderzenie na bramkę w wykonaniu Paciniego! Po raz pierwszy w swojej bramce musiał interweniować Ljuljanovic. Będzie rzut rożny dla SS Folgore.

17
    Zupełnie nieudane uderzenie Banovicia z rzutu wolnego. Goście ruszają już z szybkim kontratakiem.

16
    Buducnost ponownie rusza do ataku. Akcja gospodarzy przerwana faulem Perroty. Będziemy mieli rzut wolny dla ekipy z Czarnogóry.

14
    Bramkę zdobył MIHAILO TOMKOVIC.

GOOOL! Szybkie otwarcie wyniku w wykonaniu gospodarzy! Rogosic idealnie z rzutu rożnego dośrodkował do pola karnego do MIHAILA TOMKOVICIA, który ładnym uderzeniem pokonuje Bicchiarelliego! Podgorica coraz bliżej awansu do drugiej rundy eliminacji.

13
    Kolejny w tym spotkaniu rzut rożny dla drużyny z Podgoricy. Jego wykonawcą będzie Rogosic.

11
    Zupełnie nieudany strzał Rogosicia z dystansu. Grę od bramki ponownie wznowi Bicchiarelli.

10
    Buducnost ponownie rusza do ofensywy. Gra toczy się przed polem karnym bramki Bicchiarelliego.

9
    Kontratak przyjezdnych przerwany – sędzia liniowy wychwycił spaloną pozycję Ceschiego.

8
    Tomkovic został dosyć brutalnie sfaulowany przez Perrottę. Arbiter upomina zawodnika z San Marino.

7
    Folgore spokojnie rozgrywa piłkę w okolicach środkowej części boiska.

6
    Piłka po mocnym uderzeniu Raspopovicia przelaciała wysoko nad bramką gości. Od bramki grę wznowi Bicchiarelli.

4
    Mamy pierwszy w tym spotkaniu rzut rożny dla czarnogórskiego zespołu.

3
    Jest pierwszy strzał na bramkę Bicchiarelliego! Golkiper Falciano popisał się jednak dobrą interwencją po uderzeniu Vujacicia.

2
    Buducnost rusza z pierwszym atakiem ofensywnym. Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę na połowę rywala.

1
    Spotkanie rozpoczęte przez ekipę gospodarzy!

1

Początek tego starcia za 10. minut.

Buducnost Podgorica: Ljuljanovic – Tomkovic (C), Kopitovic, Raspopovic, Banovic, Rogosic, Raickovic, Hocko, Ilincic, Vujacic, Raicevic
    Rezerwowi: Asanovic, Vukcevic, Roganovic, Janketic, Kazic, Milosevic, Burzanovic. Trener: Goran Perisic.

SS Folgore/Falciano: Bicchiarelli – Nucci, M. Muraccini, Sartori, Magnani, Pacini (C), Loiodice, Paglialonga, Muccini, Ceschi, Perrotta
    Rezerwowi: Lazzaro, Riccardi, Ottaviani, Vagnetti, Casadei, Berretti, Della Valle. Trener: Nicola Berardi.

Sędziowie: Gvantseladze – Pipia, Chigogidze.

Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!

Dzisiejsze starcie odbędzie się na Stadionie Pod Goricom mogącym pomieścić 12 tysięcy widzów. Ciężko wskazać jednoznacznego faworyta tego meczu. Buducnost do awansu potrzebuje tylko bezbramkowego remisu.

Buducnost Podgorica zaś to aktualny wicemistrz ligi czarnogórskiej. Drużyna ze stolicy Czarnogóry jest już klubem niemal stuletnim. Nigdy jednak nie przeszła dalej niż trzeciej rundy eliminacji w europejskich pucharach.

SS Folgore/Falciano to klub ze sporymi tradycjami w San Marino. Niemniej jednak po mistrzostwo kraju sięgał tylko dwukrotnie w latach 1997 oraz 1998. Rozrywki w tych eliminacjach są dla piłkarzy Falciano są pierwszymi od roku 2000.

Jednym z popołudniowych spotkań dzisiejszych eliminacji do Ligi Europy będzie rewanżowe starcie sanmaryńskiego Falciano z czarnogórską Podgoricą. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny z Podgoricy 2:1.

Pierwsza runda eliminacji Ligi Europy, spotkanie pomiędzy Buducnost Podgorica, a SS Folgore/Falciano.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30.