Puszcza – Garbarnia 5:2 (koniec) | Siarka T. – Okocimski 1:2 (koniec) | Kotwica – Lech II P. 4:0 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
1:2 (0:1)
Okocimski Brzesko
Środa 23.07.2014, 11:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • Spotkania towarzyskie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

Serdecznie zapraszam na relacje z meczu towarzyskiego pomiędzy dwoma drugoligowcami – tarnobrzeską Siarką i Okocimskim Brzesko.

Tarnobrzeżanie są już po obozie przygotowawczym w Dębicy i za sobą mają już kilka sparingów (m.in Rubin II Kazan, Puszcza Niepołomice, Wisła Puławy) oraz swoją pierwszą potyczkę w ramach Pucharu Polski. W rundzie przedwstępnej Siarkowcy pokonali Pniówek Pawłowice Śląskie 2:1.

Okocimski też przygotowuje się do sezonu, w ostatnim sparingu pokonał Puszczę Niepołomice 1:0 a bramkę dla Piwoszy strzelił Sani Goringo Abubakar.
    Gracze z Brzeska, swoją przygodę w PP zaczną o I rundy, a ich przeciwnikiem będzie Stomil Olsztyn.

Za niespełna dwa tygodnie ruszają rozgrywki II ligi. W pierwszej kolejce Siarkowcy zagrają u siebie z Rozwojem Katowice, natomiast Okocimski Brzesko pojedzie do Puław na mecz z tamtejszą Wisłą.
    Prawdopodobnie środowy sparing nie będzie ostatnim sprawdzianem dla obu zespołów przed startem ligi.

Sparingi żyją własnymi prawami, zmiany przeważnie są hokejowe, a obie drużyny mogą dogadać się w sprawie długości meczu. Składy drużyn też mogą nie być oficjalnie podane, ale postaramy się informować o wszystkim co będzie dziać się w tym meczu towarzyskim.

Na relację z meczu zapraszamy do serwisu Lajfy.com, tuż przed godziną 11:00

Na murawie rozgrzewają się zawodnicy obu zespołów.

za moment powinno rozpocząć się spotkanie towarzyskie. Zbieramy składy zespołów.

1

2
    Wojcieszyński dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale strzał Piwoszy ląduje w rękach Pogorzelca.

3
    Tarnobrzeżanie pierwszą połowę rozpoczęli zawodnikami testowanymi, wspieranymi przez Tunkiewicza, Termanowskiego, Pogorzelca i Koczona i Frankiewicza.

6
    Początek meczu spokojny, gra toczy się w środku boiska, jednak przy piłce częściej Piwosze.

7
    Pogorzelec strzeliłby bramkę... wybijając piłkę z własnej piątki nabił nabiegającego Dziadzia... piłka zawisła na górnej siatce golkipera Siarki.

10
    Termanowski kontuzjowany, wygląda na złamana ręke!

Dość poważna kontuzja młodego Siarkowca, oprócz urazu ręki wygląda że też coś z nogą!

12
    Faulowany Koczon.

14
    Sani chciał zaczarować i zakiwać środkowych Siarkii, ale defensywa Siarki połapała się w akcji i oddaliła zagrożenie.

16
    Bochenek od autu. Siarka przycisnęła Piwoszy na własnej połowie, a Błąkała w stresie wybija poza linie boczną.

19
    Ładnie chodzi piłka między zawodnikami Okocimskiego, ale gra na jeden kontakt nie przynosi im żadnych korzyści.

22
    Piwosze z pretensjami do napastnika Siarki, że za ostro gra, reakcja trybun natychmiastowa.

23
    Za Termanowskiego na boisku zameldował się Więcek.

24
    Bardzo ładne i skuteczne dogranie Bochenka do Koczona. Pomocnik Siarki jednak skutecznie wypychany i dośrodkowanie wyszło za linie końcową.

26
    Pierwsza żółta kartka dla gracza Okocimskiego, za faul od tyłu. Ostry ten sparing...

27
    Żółtą kartkę otrzymuje Pyciak (Can-Pack Okocimski Brzesko).

30
    Pierwszy ceny strzał na bramkę Błąkały. Strzelał Koczon, Ale tylko rzut rożny.

31
    Dwa rożne i teraz rzut wolny w okolicy pola karnego.

33
    I znów rożny.

34
    Dopiero teraz oddalone zagrożenie, bo faulowany obrońca Piwoszy. Potrzebuje pomocy medycznej i mamy chwilę przerwy.

35
    Zagranie ręką Frankiewicza na środku pola. I po rzucie wolnym teraz to Okocimski ma rzut rożny

36
    Krótkie rozegranie, i dopiero wrzutka w pole karne, tam skakał Pyciak, ale jego strzał pewnie broni Pogorzelec.

37
    I znów gra toczy się w środku boiska.

42
    Gol dla Brzeska!
    Błąd Siarkowców w obronie i szanse sam na sam wykorzystał zawodnik Piwoszy – WOJCIESZYŃSKI!

43
    Teraz naciska drużyna z Brzeska. Drugi z rzędu rzut rożny dla Piwoszy.

45

Pierwsza połowa pełna emocji. Początek spotkania to emocje związane z kontuzją Termanowskiego, końcówka połówki to emocje z bramki Okocimskiego.

46

Zmiany w obu zespołach, w Bocheńskim pokazują się Pączek, Kasprzyk, Wawryka, Duszek, Białkowski, Bryła Pawlik, Głłuszko

W Siarce pojawiają się Stefanik, Truszkowski, Persona, Paluch, Stępień

49
    Początek drugiej połowy to przewaga Okocimskiego.

50
    Piłkę wzdłuż bramki dograł Sani, a piłkę do bramki Pogorzelca wtrącił GŁUSZKO!

52
    W drugiej połowie więcej błędów pary stoperów Siarki – Tryktora (jak ustaliliśmy w międzyczasie) i drugiego, niestety nieznanego nam zawodnika.

51
    Stefanik faulowany na 25 metrze.

53
    Stępień bezpośrednio! Strzał zaskoczył Pączka i z trudem na rożny!

55
    Teraz okropny kiks Głuszki! A mogło być 3:0 po szybkim kontrataku Okocimskiego. Lewą stroną ładnie pognał Sani, ale Głuszko nie wykorzystał jego dokładnego dogrania na 6 metr!

56
    Jeśli zawodnicy marudzi że za duszno i za gorąco to nadszedł wyczekiwany przez nich deszcz...

57
    I znów piekielnie szybka lewa strona Okocimskiego. Tym razem rajd Białkowskiego i wywalczył rzut rożny.

60
    Błąd Tryktora mógł skończyć się źle. Jednak piłkarze Okocimskiego za szybko chcieli wykończyć akcje i jeden z nich na pozycji spalonej!

62
    Dziadzio! Ale jego strzał obok bramki. Dobrze w dzisiejszym meczu gra Sani!

63
    Duszek przegrywa pojedynek biegowy z Sulkowskim.

65
    Za wysoko podniesiona noga Truszkowskiego i faluje on zawodnika Bocheńskiego, który barkiem prawie że nabił się nogę "Truszkina"

66
    Głuszko z wolnego, ale baaaaaaaardzo niecelnie!

67
    Kiepska druga połowa Siarkowców...

68
    Tryktor kontuzjowany. Przerwa w grze. A na boisko wchodzi Bochenek.

70
    Kolejny błąd defensywy Siarki i Głuszko znów mógł pokonać Pogorzelca.

72
    Piwosze w natarciu. Teraz mają rzut rożny, bo głowę w polu karnym zachował Stefanik i wyczyścił setkę Dziadziowi!

73
    Faulowany Persona i zawodnik Siarki pokazuje swój charakter i mamy przepychankę na boisku.

75
    Gol dla Siarki!
    Bezpośrednio z rzutu wolnego strzela STĘPIEŃ. Ależ babol golkipera drużyny przyjezdnych!

74
    Ten strzał NIE MIAŁ PRAWA WPAŚĆ. W sam środek bramki...

78
    Zderzenie dwóch graczy Piwoszy i właśnie zaprzepaścili kolejną sytuacje pod bramką Siarki. Tarnobrzeżanie dziś w słabej formie.

81
    Dużo niedokładności w grze Siarki i zamiast kontrataku jest strata piłki i rzut z autu dla Brzeska.

82
    Rzut rożny dla Okocimskiego.

86
    Siarce się śpieszy. Chcą wyrównać za wszelką cenę. I mają do tego okazje. Rzut rożny.

87
    Bez strzału i od bramki golkiper Piwoszy.

89
    Kolejny rożny dla Siarkowców. Siarka miała już kilka okazji w końcówce meczu na wyrównanie. Te ostatnie minuty to rozpaczliwa obrona piłkarzy z Brzeska.

Słaby mecz w wykonaniu Siarki, Okocimski też jakoś specjalnie się nie wyróżniał. Mecz na średnim poziomie, ale wygrana Piwoszy bezsprzeczna. Na usprawiedliwienie dla zespołu tarnobrzeskiego, można napisać o dość eksperymentalnym ustawieniu defensywy... (12:43:45)