Sparta – Malmo 4:2 (koniec) | Slovan – Sheriff 2:1 (koniec) | Debreczyn – BATE 1:0 (koniec)
Sparta Praga
4:2 (1:2)
Malmo FF
Wtorek 29.07.2014, 19:30 • Generali Arena, Praga • Liga Mistrzów UEFA - Kwalifikacje

Koniec spotkania! Na Generali Arenie byliśmy świadkami niesamowitego wydarzenia, w którym sytuacja zmieniała się, jak w kalejdoskopie! W przerwie goście mieli prawo czuć się, jak w raju, bowiem prowadzili w Pradze 2:1. Potem dał o sobie znać David Lafata, który swoimi wspaniałymi bramkami odmienił ten mecz! Gospodarze wygrali 4:2 i są bardzo blisko awansu do kolejnej fazy eliminacji do Ligi Mistrzów! Dziękuję za uwagę! (21:24:12)

90+3

90+2
    Dockal dośrodkowuje teraz z rzutu rożnego! Zablokowane uderzenie Brezanika... Sekundy do końca spotkania! Tutaj nie ma prawa wydarzyć się już nic wartego uwagi.

90+1
    Tymczasem miał swoją okazję Dockal! Zabrakło mu precyzji! Spudłował ofensywny piłkarz Sparty Praga.

90
    Malmo stara się jeszcze oddalić grę od własnego pola karnego i oddać chociaż jeden celny i groźny strzał.

89
    Za chwilę dowiem się, ile minut doliczy sędzia z Turcji. Nie było tutaj dzisiaj zbyt wielu przerw w grze. Wydaje się, że trzy minuty to maksimum, co może dodać Pan Ozkahya.

88
    To skarb dla każdego trenera mieć takiego snajpera, jak Lafata. To może być najlepszy sezon w karierze napastnika z Czech. Wie o tym doskonale trener prażan, dlatego oszczędza go w tej końcówce meczu.

87
    Standing ovation! Z boiska schodzi bohater – David Lafata! W jego miejsce na murawie melduje się Bednar.

86
    Coraz mniej czasu do końca spotkania. Goście muszą jeszcze zaatakować.

85
    Jest też ostatnia zmiana w drużynie ze Szwecji. Z boiska schodzi Halsti, a zmienia go Kroon.

84
    Schodzi z murawy bardzo zmęczony Matejovsky. Jego zmiennikiem jest Vacek. Niewiele ponad pięć minut do końca spotkania.

83
    Miał okazję Vacha! Uderzył jednak w stopera rywali...

83
    Tymczasem awizowana jest druga zmiana w zespole mistrza Czech. Kto wejdzie na boisko? Przekonamy się za chwilę.

82
    Wydaje się jednak, że przy takim wyniku, rewanż wcale nie będzie formalnością. Goście potrafią być groźni na własnym stadionie, a defensywa prażan wydaje się krucha, co potwierdziło się w pierwszej połowie.

81
    Szykuje się kolejne święto w Pradze. Kibice są w znakomitych nastrojach. Sparta przed własną publicznością prezentuje znakomitą skuteczność!

80
    Dziesięć minut do końca meczu. Trener gospodarzy ma jeszcze dwie zmiany, przy jeden możliwości korekty w składzie szkoleniowca gości.

79
    Nerwowo na boisku. Piłkarze obydwu zespołów teraz trochę przesadzają z nadmiarem emocji, która przeradza się w agresję. Wciąż widzieliśmy dzisiaj tylko jedną, żółtą kartkę.

78
    Wydaje się również, że ofensywa gospodarzy mogłaby skruszyć każdy mur! Co za wiara we własne umiejętności! Mało który zespół potrafiłby się podnieść po takiej pierwszej połowie, a Sparta to zrobiła!

77
    Ależ piękna jest piłka nożna! Jeszcze pół godziny temu to Malmo było w doskonałej pozycji wyjściowej przed rewanżem. Goście dali sobie jednak wbić aż trzy bramki!