Szachtior K. – Hajduk 4:2 (koniec) | FK Astana – AIK Solna 1:1 (koniec) | Neftchi – Czichura 0:0 (koniec)
IF Elfsborg – Hafnarfjörður 4:1 (koniec) | Astra – Slovan 3:0 (koniec) | Ruch – Esbjerg 0:0 (koniec)
Dynamo – Hapoel K. S. 1:1 (koniec) | Omonia – Met. Skopje 3:0 (koniec) | Brommapojkarna – Torino 0:3 (koniec)
PSV – Sankt Pölten 1:0 (koniec) | Karabükspor – Rosenborg 0:0 (koniec) | Mlada – Lyon 1:4 (koniec)
AS Trencin – Hull 0:0 (koniec) | Göteborg – Rio Ave 0:1 (koniec) | Dinamo M. – Cluj 1:0 (koniec)
Z. Ługańsk. – Molde 1:1 (koniec) | Young Boys – Ermis 1:0 (koniec) | Petrolul – Vik. Pilzno 1:1 (koniec)
Víkingur G. – Rijeka 1:5 (koniec) | Waregem – Szachtior S. 2:5 (koniec) | RNK Split – Czernomorec 2:0 (koniec)
Stjarnan – Lech P. 1:0 (koniec) | Mainz – Asteras 1:0 (koniec) | DVTK – FK Krasnodar 1:5 (koniec)
Club Brugge – Brøndby 3:0 (koniec) | FK Sarajevo – Atromitos 1:2 (koniec) | Sociedad – Aberdeen 2:0 (koniec)
St. Johnstone – Spartak T. 1:2 (koniec) | SV Grödig – Zimbru 1:2 (koniec)
Saint Johnstone F.C.
1:2 (0:1)
Spartak Trnawa
Czwartek 31.07.2014, 20:45Liga Europy UEFA - Kwalifikacje

Saint Johnstone przegrywa na własnym stadionie ze Spartakiem Trnawą 1:2! Faworytem do awansu jest teraz drużyna ze Słowacji, ale w futbolu wszystko jest możliwe! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (22:40:27)

90+6

90+5
    Brown fauluje rywala i goście zyskują kilka cennych sekund.

90+3
    Gol dla St. Johnstone!
    Wotherspoor dośrodkował z narożnika boiska, a świetnym strzałem głową popisał się DAVE MACKAY! Gospodarze łapią kontakt w samej końcówce!

90+2
    Strzał Browna zablokowany, ale gospodarze będą mieli jeszcze rzut rożny!

90+1
    Wright złapany na pozycji spalonej. Gospodarze kompletnie nie radzą sobie dziś z konstruowaniem akcji.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89
    Zmiana w drużynie Spartak Trnawa: z boiska schodzi Schranz, na boisku pojawia się Mikinic.

87
    Kane ładnie urwał się obrońcom rywali, ale sędzia sygnalizuje pozycję spalona. Od własnej połowy zaczną goście.

86
    Defensorzy gości świetnie blokują mocne uderzenie Wotherspoora zza pola karnego!

85
    Sabo powalony srodku pola na murawę przez Wrighta.

84
    Wreszcie z dobrej strony pokazał się Kane! Gracz gospodarzy oddał mocne uderzenie z dystansu, ale trafił jedynie w jednego z defensorów rywali.

82
    Kane po raz kolejny fauluje przeciwnika.

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Kane (Saint Johnstone F.C.).

79
    Kane fauluje rywala i sędzia dyktuje rzut wolny dla gości.

78
    Zmiana w drużynie Spartak Trnawa: z boiska schodzi Vlasco, na boisku pojawia się Chovanec.

76
    Zmiana w drużynie Saint Johnstone F.C.: z boiska schodzi O'Halloran, na boisku pojawia się Kane.

75
    Miller źle dośrodkował piłkę w szesnastkę rywali i Rusov pewnie ją wyłapuje.

73
    Gospodarze będą mieli okazję do zagrożenia bramki rywala po rzucie wolnym. Faulowany był O'Halloran.

71
    Miller fauluje atakującego Vlasco i zostaje ukarany żółtą kartką.

69
    Sabo oddaje bardzo mocne, ale równie niecelne uderzenie z dystansu. Od bramki zacznie golkiper zespołu gospodarzy.

66
    Kolejny faul Vlasko, który musi uważać, aby nie utrzymać drugiej żółtej kartki!

63
    Gol dla Spartaka Trnawa!
    IWAN SCHRANZ po raz drugi! Zawodnik gości pakuje piłkę do siatki po świetnej, indywidualnej akcji!

62
    Zmiana w drużynie Saint Johnstone F.C.: z boiska schodzi Mikovic, na boisku pojawia się Vyskocil.

61
    Tym razem Vlasko w roli poszkodowanego, a w rolę agresora wcielił się Easton. Gracz gospodarzy zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

58
    Vlasko zostaje ukarany żółtą kartką za faul na MacDonaldzie.

57
    Croft zostaje sfaulowany przez Vlasko. Dużo ostrej gry z obu stron w dzisiejszym meczu.

56
    Gospodarze wyruszyli z kontratakiem i mieli okazję na wyrównanie, ale w decydującym momencie zimnej krwi zabrakło Millerowi!

54
    Wotherspoor dostał świetne podanie za plecy obrońców, ale sam znajdował się na pozycji spalonej, Piłka dla gospodarzy.

51
    Wotherspoor zdecydował się na mocne uderzenie zza pola karnego, ale bardzo dobra interwencją popisał się Rusov.

49
    Vlasko przerywa akcję rywali faulem na Wotherspoorze.

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole.

46

Przerwa! Spartak Trnawa w pełni zasłużenie prowadzi po pierwszej połowie 1:0 po golu Schranza. Gospodarze muszą wziąć się za siebie, w innym razie losy awansu mogą rozstrzygnąć się już w pierwszym spotkaniu! Zostańcie z nami, na drugą połowę wracamy za niecały kwadrans!

45+1

45
    Jedną minutę do pierwszej części gry doliczył arbiter z Finlandii.

44
    Goście mieli okazję do zagrożenia bramki rywala po rzucie rożnym, ale Schranz fauluje jednego z obrońców w walce o piłkę i sędzia przerywa grę.

42
    Vlasko fauluje Eastona, gospodarze będą mieli okazję z rzutu wolnego.

40
    Wydaje się, ze obie drużyny zainteresowane są już tylko gwizdkiem arbitra i zejściem do szatni na przerwę...

39
    Goście spokojnie dominują na boisku. Ekipa ze Szkocji nie jest dziś w stanie zaprezentować niczego ciekawego.

37
    Wotherspoor sfaulowany na własnej połowie przez Casado, sędzia dyktuje rzut wolny, ale odpuszcza indywidualną karę graczowi Spartaka.

36
    Sabo decyduje się na strzał z dystansu, ale jeden z obrońców gospodarzy zdołał w porę zablokować to uderzenie.

34
    Vlasky obsłużył świetnym podaniem IVANA SCHRANZA, który otwiera wynik tego spotkania! Zasłużone prowadzenie gości!

30
    Pół godziny gry już za nami! Póki co goli nie widzieliśmy, ale emocje są na pewno! Zdecydowanie lepszą drużyną jak na razie jest ekipa gości.

29
    Millar nie jest w stanie kontynuować gry! W jego miejsce na murawie pojawia się McDonald.

27
    Vlasko po rajdzie na lewym skrzydle decyduje się na uderzenie, ale jego strzał został zablokowany. Rzut rożny dla drużyny ze Słowacji.

24
    O'Halloran zostaje złapany w pułapkę ofsajdową, grę na własnej połowie wznowią goście.

22
    Strzał Wotherspoora zablokowany, goście wybijają futbolówkę z własnej szesnastki.

21
    Bortel dopuszcza się faulu bardzo blisko własnego pola karnego i zostaje ukarany żółtą kartką.

20
    Schranz po raz kolejny najlepiej odnajduje się w polu karnym rywali po rzucie rożnym, ale jego uderzenie jest niecelne.

19
    Gospodarze wznawiają grę od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

18
    Millar decyduje się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego, ale jego strzał jest niecelny. Od bramki zacznie Rusov.

16
    Casado przewraca tuż przed własnym polem karnym Wotherspoora, to będzie dobra okazja dla gospodarzy!

13
    Groźna akcja Spartaka! Do piłki dośrodkowanej z narożnika boiska świetnie doskoczył Schranz, ale jego uderzenie fantastycznie wybronił Mannus!

12
    Miller fauluje Schranza i goście zaczną grę od rzutu wolnego.

9
    Po początkowej, szybszej grze obu zespołów, teraz tempo gry nieco opadło. żadna z drużyn nie chce popełnić głupiego błędu już w pierwszych minutach tego dwumeczu.

7
    Sabo przewraca Crofta i sędzia bez wahania dyktuje kolejny rzut wolny dla drużyny ze Szkocji.

5
    Kolejny strzał Janecki, ale tym razem świetną interwencją popisał się Mannus.

4
    Dobrze zapowiadająca się akcja gospodarzy zostaje przerwana po tym, jak na pozycji spalonej złapany został Croft.

3
    Janecka zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale zrobił to bardzo niedokładnie i piłka poszybowała obok bramki rywali.

2
    Vlasko sfaulował rozpędzonego Millera i mamy pierwszy w tym spotkaniu rzut wolny dla gospodarzy.

1

Saint Johnstone F.C.: Mannus – Miller, Mackay, Wright, Easton – Croft, Brown, Wotherspoor, Millar, O'Halloran – MacLean

Rezerwowi: Anderson, Banks, Caddis, Easton, Kane, McDonald, Scobbie

Spartak Trnawa: Rusov – Siva, Bortel, Toth, Conka – Janecka, Sabo, Vlasko, Casado, Schranz – Mikovic

Rezerwowi: Chovanec, Kasaj, Mikinic, Richnak, Spalek, Strapak, Vyskocil

Sędziowie: Gestranius – Aravirta, Alakare.

Podstawowe jedenastki obu drużyn na to spotkanie zaprezentujemy już około godziny 20:30. Bądźcie z nami!

Oba zespoły zmierza się ze sobą po raz pierwszy w historii. Dwumecz ten jest jednym z najbardziej wyrównanych i w trzeciej rundzie i ciężko jest wskazać drużynę, która awansuje dalej.

Dzisiejsi goście tegoroczną przygodę z pucharami rozpoczęli od pierwszej rundy, gdzie pewnie wygrali w całym dwumeczu 9:2 ze szkockim Hibernianem. W drugiej rundzie Spartak mierzył się z reprezentantem Gruzji, Zestafoni. W pierwszym meczu na terenie rywala padł bezbramkowy remis, ale w rewanżu słowacka ekipa pewnie wygrała 3:0.

Gospodarze rywalizację w tej edycji pucharów rozpoczęli od drugiej rundy. Tam dwukrotnie remisowali 1:1 z zespołem z Luzerny, a o awansie zadecydował wygrany na własnym stadionie konkurs rzutów karnych.

Serdecznie zapraszam na mecz III rundy eliminacji Ligi Europy! Szkockie Saint Johnstone FC na własnym stadionie zmierzy się ze słowackim Spartakiem Trnawą.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

Gole: 90+3. Mackay – 34. Schranz, 63. Schranz

Kartki:   61. Easton (STJ), 71. Miller (STJ), 80. Kane (STJ) – 21. Bortel (AWA), 58. Vlasko (AWA)

Saint Johnstone F.C.: Mannus – Miller, Mackay, Wright, Easton – Croft, Brown, Wotherspoor, Millar (29. McDonald), O'Halloran (76. Kane) – MacLean
    Zmiany: Anderson, Banks, Caddis, Easton, Kane, McDonald, Scobbie

Spartak Trnawa: Rusov – Siva, Bortel, Toth, Conka – Janecka, Sabo, Vlasko (78. Chovanec), Casado, Schranz (89. Mikinic) – Mikovic (62. Vyskocil)
    Zmiany: Chovanec, Kasaj, Mikinic, Richnak, Spalek, Strapak, Vyskocil

Sędziowie: Gestranius – Aravirta, Alakare