Nadwiślan – Znicz 0:3 (koniec) | Siarka T. – Rozwój 2:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Legionovia 2:0 (koniec)
Wisła Pu. – Okocimski 0:0 (koniec) | Kotwica – Puszcza 1:1 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
1:1 (1:0)
Puszcza Niepołomice
Sobota 02.08.2014, 18:00 • Stadion Miejski im.Sebastiana Karpiniuka, Kołobrzeg • 2. Liga

Inauguracja sezonu w Kołobrzegu za nami. Mecz obfitował w wiele sytuacji bramkowych- zarówno jedna, jak i druga ekipa mogła się pokusić o zainkasowanie trzech oczek. Przed przerwą przeważała Kotwica, po niej lepiej zaprezentowali się goście z Niepołomic. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Grzegorz Szaja. (19:56:50)

90+3

90+3
    Ładne rozegranie gospodarzy. Wzdłuż bramki z lewej strony zagrywa Rydzak , ale piłka mija wszystkich piłkarzy. Ostatnia szansa w tym spotkaniu.

90+1
    Rzut wolny w bocznym sektorze dla Puszczy.

90+1
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Korczyński, na boisku pojawia się Pikuła.

90
    Sędzia dolicza trzy minuty

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Soczyński (Kotwica Kołobrzeg).

85
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Świechowski, na boisku pojawia się Bułka.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Zaremba (Puszcza Niepołomice).

84
    Coraz większe przerwy między formacjami w Kotwicy. W pole karne wpada Madejski,ale wyłapuje Mika

83
    Rydzak podaje do Pietrasa, ten uderza z 20 metrów, ale łapie Sobieszczyk.

82
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Kugiel, na boisku pojawia się Mularczyk.

80
    Dwa rzuty rożne Kotwicy-jeden po drugim. Ciężar gry przeniósł się troszkę pod bramkę przyjezdnych.

78
    Żółtą kartkę otrzymuje Napierała (Puszcza Niepołomice).

78
    Rzut wolny dla Kotwicy.40 metrów od bramki. O dziwo na uderzenie zdecydował się Bejuk, ale wprost w ręce Sobieszczyka.

75
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Biegański, na boisku pojawia się Bejuk.

75
    Kolejna szansa Puszczy. Łamie w polu karnym Madejski, ale strzela minimalnie obok słupka

71
    Teraz bardzo szkoda patrząc z perspektywy gospodarzy niewykorzystanych szans w pierwszej połowie.

Grzegorz Szaja

Gole: 42. Biegański – 70. Zaremba

Kartki:   55. Rydzak (KTW), 88. Soczyński (KTW) – 45. Biernat (PSZ), 78. Napierała (PSZ), 84. Zaremba (PSZ)

Kotwica Kołobrzeg: 33.Mika – 8.Soczyński, 18.Poznański, 28.Szutenberg, 19.Strzelecki- 10.Rydzak, 93.Pietras, 15.Świechowski (85' Bułka), 23.Korczyński (90+1' Pikuła) – 88.Kugiel (82' Mularczyk), 99.Biegański (kpt.) (75' Bejuk)
    Zmiany: 1.Kamola- 6.Kokosiński, 11.Pikuła, 91.Mularczyk,32.Bułka, 17.Bejuk, 7.Skórecki

Puszcza Niepołomice: 12.Sobieszczyk- 5.Cichy, 3.Napierała (kpt.), 15.Biernat (66' Przybył), 4.Mikołajczyk- 18.Lepiarz, 17.Gawęcki, 9.Madejski, 7.Zaremba – 16.Maluga (66' Nowak), 13.Zakrzewski
    Zmiany: 1.Staniszewski- 2. Kotwica, 6.Kietyłka, 11.Przybył, 19.Balawender, 8.Uwakwe, 10.Nowak

Sędziowie: Paweł Dreschel (sędzia główny, Pomorski ZPN), Marek Szerszeń, Łukasz Kowalik (sędziowie asystenci), Adam Skurat (sędzia techniczny)