Dolcan – Arka 0:0 (koniec) | Wigry – Stomil 1:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Chojniczanka 4:1 (koniec)
Dolcan Ząbki
0:0 (0:0)
Arka Gdynia
Niedziela 03.08.2014, 12:15 • Dolcan Arena, Ząbki • Fortuna 1 Liga

W drugiej połowie i jedni i drudzy mieli wiele znakomitych okazji ale przede wszystkim brakowało skuteczności, podział punktów w Ząbkach... Ładne i ciekawe widowisko, oby było takich więcej ... Za relacje dziękuje Jakub Niewiadomski i zapraszam na kolejne spotkania na Dolcan Arenie, do usłyszenia! :) (14:13:10)

90+3

90+3
    Sędzia Zbigniew Dobrynin gwiżdże po raz ostatni i kończy dzisiejsze spotkanie, wynik końcowy 0:0

90+2
    Ostatnia zmiana w Arce i na końcowe sekundy Brzuzy za Jagiełłę

90
    Tym czasem sędzia główny dolicza 3minuty do końca spotkania

90
    Gra głownie w środku pola, obydwie ekipy chyba już pogodziły się podziałem punktów

86
    Cztery minuty do końca meczu, gra się zaostrza, fauli nie brakuje, ciśnienie i nerwy rosną

86
    Druga żółta kartka dla piłkarzy z Dolcanu, tym razem otrzymuje ją Szymon Matuszek po ostrym wejściu w Łukasza Skowrona

85
    Podanie do Kamila Mazka, który zbyt późno ruszył do piłki a tam uprzedził go obrońca gości wybijając piłkę na aut

83
    Ostatnia zmiana w Dolcanie, schodzi świetnie rozgrywający dzisiejsze zawody Damian Świerblewski a w jego miejsce Damian Jakubik

82
    Rzut wolny dla Dolcanu, dośrodkowuje Łuszkiewicz prosto na głowę Matuszek a ten minimalnie nad bramką

80
    Rzut wolny dla Arki i kapitalnie Kryczka!

78
    Rożny dla Dolcanu, ładna wrzutka w pole karne ale tam jeszcze ładniejsza przewrotka Matuszka! Szkoda że nie celnie

78
    Bramka dla Dolcanu wisi w powietrzu, obym miał rację :)

77
    Piesio z daleka, ładnie, kąśliwie ale obok bramki niestety!!!

76
    Kolejna zmiana w Arce, Nalepa za Calderona

74
    15minut do końca spotkania, Dolcan przeważa i przyciska